4 senedir süren sorunum :(

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
swichs
İletişim:

4 senedir süren sorunum :(

Mesaj gönderen swichs »

Arkadaşlar benim bu sorunum son 4 yıldır iyice hayatımı mahvetti her an aklımda hep moralim bozuluyor.İnsanlarla rahatça konusamıyorum okulda özellikle bi kız arkadaşım bile olmadı hiç olmadı.Sanki kızlar insan değilmiş gibi geliyo onlar başka bi dünyadaymış gibi.Bi kız bana soru sorunca hemen boğazım düğümleniyo konuşamaz oluyorum yüzüm kızarıyo sonra kendime küsüyorum neden ben ? diye.Okulda öğretmenler listeden kaldıracağı zaman elim ayağım titriyo ödevlerimi yapsamda kalkıp tahtada sunum yapamıyorum sözlüm 0 geliyo.20 yaşında yurtdışında oturan kuzenim var 2 senede bir görüyorum onla bile konuşurken yüzüm kızarmıştı en son.Erkeklerle konuşurken bu pek yok ama kızlarla çok belli oluyo.Bu arada ben 16 yaşındayım lise 2 öğrencisiyim.Boyum da kısa olması ayrı bi sorun bu iki sorunu hep düşünüyorum belki de boyum uzun olsa daha iyi olabilirdi.Twitter'dan 3 4 kızla tanıştım hepsi benle buluşmak istiyor, ama ben buluşsam ne yapacağımı bilmiyorum zaten boyları benden uzun sanırsam ve bi yere götürsem rahatça bişey isteyemem yüzüm felan kızarır diye çok korkuyorum.Boyum ise 1.64. Ne yapmam gerekiyor arkadaşlar ilk defa böyle bi yerde konu açıyorum yardımlarınızı bekliyorum.
hilall

Re: 4 senedir süren sorunum :(

Mesaj gönderen hilall »

boya cok takılma bence Tarkanın boyu da 168 ama adam dünya starı
swichs
İletişim:

Mesaj gönderen swichs »

Ama okula giderken felan çoğu kişiyi benden uzun görüyorum zaten 1.70 olmaya da razıyım
Elektrikli Soba
İletişim:

Mesaj gönderen Elektrikli Soba »

Sağlıklı beslen,düzenli uyu,spor yap ve kendini strese sokma boyan uzar.Bilimsel olarak erkeklerde 21e kadar boy uzuyor.
swichs
İletişim:

Mesaj gönderen swichs »

Sınıfta çoğu yeni yeni tıraş olmaya başladı, ben ise geçen seneden beri kesiyorum jilet mi vurdun diyolar asla vurmadım kendiliğinden çıktı inanmıyolar bana sakallarımın felan çıkması benim boyumun uzamayacağını gösterir mi?
Bir diğer sorum ise bu içime kapanıklığımı heyecan yapmamı felan nasıl yenebilirim önerisi olan?