size ne demişlerdi...

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
beyazbulut

Mesaj gönderen beyazbulut »

marvelgirl yazdı:
beyazbulut yazdı:

bak şu işe ya akrabalarımız bile laf sokup durmuş zamanında ama benim haberim yokmuş.yeni anlıyorum.hay öyle akrabaya... :evil:

kuzen demişken ben de kuzenimden çok çektim.onun bana yaptıkları iyice pısırıklaşmama neden oldu.sürekli hareketlerimi inceler ve beni denetlerdi.evlerine gittiğimde kendimi robot gibi hissederdim.2 yıldır küsüm,okulumdan da ayrıldı zaten.gittiğine hiç üzülmedim.
onunla aramızda sadece tek fark vardı:o ve kalabalık arkadaş grubu ve mükemmel sosyal çevresi...
benimde gerizekalı vede odun bi halamın oğlu var.her geldiğinde bi laf söylemeler, bi alay etmeler, bi dalga geçmeler.msnde konuşurken saçmasapan isteklerine cevap vermedim diye küfür bile etti.bende engelledim.geçenlerde bi kına gecesinde karşılaştık.gene laf vurmaya çalıştı yok pencereden mi girmişim beni görmemişte odaya girerken.hiç yüzüne bakmadan hııı dedim.giderkende kanka naber falan dedi yine alay eder bi tarzda.bişi söylemeden yüzüne bakıp çıkıp gittim.

Allah böyle kişilerden uzak tutsun beni ve bizi.
Kullanıcı avatarı
Nar!n

Mesaj gönderen Nar!n »

-Niye hiç konuşmuyosun (hele de topluluk içinde soruluyosa onu boğasım gelir)
-Ne kadar sessizsin
-Dilini mi yuttun
-Aaa!Konuştu(bunu hep yaparlar sanki ilk defa konuşmuşum gibi)
-Biriside bi arkadaşıma sen bununla nasıl arkadaş oluyon hiç konuşmuyo falan demişti çok sinir olmuştum

Özelliklede bunları başbaşayken değilde topluluk halindeyken sorulmasına daha çok sinir oluyom
Kullanıcı avatarı
isyankar

Mesaj gönderen isyankar »

----ruh gibisin
----bir sus ya başımız şişti(dalga geçerek)
----soğuk ve iticisin

ya bu arada ben kendimi nadir sanıyodum sizde de aynı sorunlar var demek
sildiğin yerde durmuyorum sen geçerken bakmıyorum hayallerde yoksun şimdi örttüm hepsini
fade to black

Mesaj gönderen fade to black »

beyazbulut yazdı:Allah böyle kişilerden uzak tutsun beni ve bizi.
amin!
Kullanıcı avatarı
naribeyza

Mesaj gönderen naribeyza »

fade to black yazdı:
beyazbulut yazdı:Allah böyle kişilerden uzak tutsun beni ve bizi.
amin!

Akraba olunca uzak olmaları biraz zor oluyor ama -mümkün olduğunca onlarla da-ben kendim bilerek ve isteyerek bu tip insanlardan kendim de uzak duruyorum artık.
Suya yazı yazmak gibi birşey zaman ve tutamazsın ömür bir nehir gibi akıp gider avuçlarından...
Naribeyza
Kullanıcı avatarı
Umutludepresif

Mesaj gönderen Umutludepresif »

-efendi
-sessiz
-sesi soluğu çıkmıyor
-bu çocuk niye böyle
koza7

Mesaj gönderen koza7 »

Sessiz olduğum ve konuşkan biri olmadığım için dolayısıyla başkalarına dert yanmadığım için bir arkadaşım bana ne güzel senin hiç derdin yok demişti ben bu sözleri duyunca odama çekilip ağlamıştım.
Kullanıcı avatarı
Nar!n

Mesaj gönderen Nar!n »

bugün sınıf hocam varlığın yokluğun belli değil dedi yerin dibine girdim :cry:
Kullanıcı avatarı
naribeyza

Mesaj gönderen naribeyza »

Nar!n yazdı:bugün sınıf hocam varlığın yokluğun belli değil dedi yerin dibine girdim :cry:
Aman onu her eğitimi yetersiz hoca öğrencilerine matah birşey söylediğini zannederek söyler,öğretmenlerin en klişe laflarındandır.Boşver kafana takıp da kendini üzmeye değicek birşey değil yani.
katre

Mesaj gönderen katre »

Nar!n yazdı:bugün sınıf hocam varlığın yokluğun belli değil dedi yerin dibine girdim :cry:
aferim o hocana !!!!ya ben bu konuda böyle şeyler duyunca eğitimcilere çok kızıyorum çünkü diğer insanlar,ailelerimiz vs. cahil olabilirler ,bilmiyor olabilirler ama bi öğretmenin öğrencisine bu şekilde davranmasını kabul edilemez buluyorum.özgüven geliştirici dil diye bi şey var.Nar!incim hiç düşünme o öğretmenini ,şimdi seni yerin dibine sokan şey zamanla seni güçlü yapacaktır.tüm bu duyduğun sözler ve bu sözleri söyleyenlere karşı içinde duyduğun tepki sayesinde güçleneceksin ,tüm bunlara inat ben varım diyeceksin.ben varım ve buradayım.hayat çok zor ,yaşamak çok zor ,insanlarla uğraşmak çok zor tüm bunlara göğüs gerip varolabilmek çok zor ama imkansız değil !
Kullanıcı avatarı
beyazbulut

Mesaj gönderen beyazbulut »

ya bi hoca öğrencisine bunu diyebilir ama herkesin içinde ve sınıfın ortasında diyemez!!!

çeker bi kenara öğrenciye sorarsın " sesin çıkmıyo derste hep susuyorsun.bi sorunun mu var,paylaşmak istermisin?neden derslere ilgisizsin?bi sorunun varsa elinden geldiğince sana yardım etmek isterim" dersin.

ama bizdeki hocalar biraz odun olduğu için... gerisini anlatmama gerek yok zaten...
Kullanıcı avatarı
YiğitDönmez

Mesaj gönderen YiğitDönmez »

Öğretmen:Gel sen çöz şu soruyu tahtada (akabiden tahtada gelen titreme sonucu)

Sınıftan biri:Aaaa Yiğit titriyor mu hocaaam?!
Sınıf:AHAHAHAHA
Ben:...(böyle şeyler yapmasalar keşke bana modunda baş öne eğik)

-Zombi gibisin
-Biraz konuş konuş!
-Efendim?Biraz bağırarak konuş
-Neden utanıyorsun ki
-Uzaylı bu çocuk

Koridorda yürürken(okulda):

-Aaaa şu çocuk o değil mi cık cık cık
-evet ya bu o
-şu hiç arkadaşı olmayan mıııı?!yazık...

sınıfta boş ders var beni kürsüye çıkartıp itip kakmaya başladılar ve senin derdin ne tipinde laflar söylemeye başladılar, ben hiç tepki bile vermedim sonra senin gibi zavallılara ihtiyacımız yok dedi tam pergeli boynuma getirirken çekildim yanağım kesildi(hala izi duruyor) ikinci defa birine vuracaktım ve ellerim titriyordu yumruğu sıkıp yanağında patlattım yere yıkıldı hiç ses çıkartmadan öylece sırama geçip yüzümü duvara dönüp öylece oturdum...

-Espri miydi bu şimdi(evet espriydi ama senin gibi kıtlar anlayamaz -_-)
-Biraz sokaklara çık oyna arkadaş edin(annem)
-Ben senin yaşlarındayken ooooooooo(babam)
Yatay Geçişle Mi? Yoo? Tamamen Kendi İsteğimle Aranızdayım ...
Kullanıcı avatarı
BiR UMUT VAR

Mesaj gönderen BiR UMUT VAR »

artık eskisi gibi olumsuz birşey diyemiyorlar.ses tonum iyi ve etkileyici .bakışlarımda öyle.yürüyüşüm eskiden kambur gibiydi.6 aydan beri spor yapıyorum omuzlarım dikleşti ve artık dik yürüyorum.ve kendime güvenli yürüyorum.ve artık o onu der bu bunu der diye kafama takmıyorum...
BİR UMUTLA BAŞLAR HERŞEY...
Kullanıcı avatarı
gamze_bjk

Mesaj gönderen gamze_bjk »

benden hep hanımefendi diye bahsederler. ne yapsam vardır bi bildiği derler. beni yeni tanıyanlar çok havalı olduğumu zannederler fakat sonradan anlarlar aslında havalı birisi olmadığımı. kendimi beğenmiş birisi olduğumu söyleyen çok kişi vardır. genelde ciddi kız derler hep:::
melank0lik

Re: size ne demişlerdi...

Mesaj gönderen melank0lik »

-çok sessiz
-yabani
-uuu dondum buz dolabı gibisin nuri (kızın biri söylediydi)
-ruh gibisin gül biraz
-odun
-senin beynini bilim adamlari incelemesi lazim sen bu dünyaya ait değilsin marstan falan mi geldin
-hayattan bezmiş lan bu hahaha
-sen niye konuşmuyorsun konuşsana .. konuş tamam mi sessiz durma
-yazik ağzi var dili yok