YÜZ KIZARMASI AMELİYATINI OLAN VARMI???????

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
selamsız

Mesaj gönderen selamsız »

cehen yazdı:arkadaslar bu sıte kullanılmıyor mu? ndn kımse yorum yapmıyor?
Havadan sudan kısmı daha populer olduğu için mi acaba? :lol: İtiraf ediyorum, sf dinlemekten duymaktan sıkıldım artık. somut bir çözüm yok. korkuyu üstelemek diyor kimisi, ben de buna uzun süre inandım ama yetmiyor işte. bu yüzden artık son atılan mesajlardayım.
aa28

Re: YÜZ KIZARMASI AMELİYATINI OLAN VARMI???????

Mesaj gönderen aa28 »

ilk önce konu başlığını düzeltmek istiyorum. YÜZ KIZARMASI AMELİYATINI OLAN VARMI??????? değil ets ameliyatı olan varmı olmalıydı. Bende sosyal fobi olduğumu zannediyordum 4 yıl paxil kullandım 4 yıl psikolojik problemim var zannetim ama sorun psikolojide değildi. Heycanlandığımda yüzüm kızarıyordu yüzüm pancar gibi oluyordu öyle pembeleşme değil herkez domates gibi oldun diyordu paxil ilaçı aldığımda heycanlanmıyordum ve yüzüm kızarmıyordu. ilaç beni tedavi etmiyordu. heycanlanmamak normal birşey değil herkez heycanlanır bu normal bişeydir. Ben klipsli ets ameliyatı oldum ve yüzüm artık kızarmıyor çok mutluyum. herkez birşeyler yazmış bu ameliatla ilgili. Kimse kimsenin halinden anlamaz herkez kendisinin doktoru olmalıdır.
serhadkulu

Mesaj gönderen serhadkulu »

mesaj sayısı 1...sitedeki doktor olmadığını nerden bilsinler
Kullanıcı avatarı
cayko09

Mesaj gönderen cayko09 »

ameliyatı var arkadaşlar bu işin gerçekten forumdan bi arkadaş oldu.koltuk altından yüze giden sinirlere klips takıyolar ağırlığı göbek bölsesine veriyolar ve işe yarıyor gerçekten.arkadaş şuanda çok mutlu her yere rahat girip çıkıyo bende olmayı düşünüyorum biraz pahalı ama değer.
CaYKo
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

benimde bi arkadaşım (mutlu efendi) bu ameliyatı olmuştu. Benimde aklımdan geçiyor arada bi olsam nasıl olur diye, heleki bu yaz sıcağında kızarmakta hiç çekilmiyor [smilie=dash3.gif]
..............Resim.................~~Resim
serhadkulu

üçümüz birleşip ucuza getirelim haydi :D
babayaro

Mesaj gönderen babayaro »

arkadaslar ben bu klipsli ets ameliyatı oldum.açıkcası size de tavsiye etmiyorum birçok nedenden ötürü.ameliyattan sonra avuç içlerim aşırı kurudu nem denen birşey kalmadı daha kötüsü sağ elim sola göre çok daha kuruydu elimin derisi pul pul dökülüyordu ve doktorum bana hiç böle bir farklılıktan bahsetmemişti ben ameliyattan sonra şikayet edince normal oldugunu söyledi.tabi bu o kadar basit birşey deil neredeyse ellerimi kullanamıordum hele ki sağ elimi.yüz kızarmasındaki başarısına gelince % 30 diyebilirim öyle aman aman bi yararı olmadı ama bu benim için geçerli tabi ki kişiye göre değişir ama çok da fark edeceğini sanmıyorum.durum böyle olunca pişman olup tekrar amaliyatla klipsleri çıkarttırdım.yani size tavsiye etmiorm
Sadece Hayal

Mesaj gönderen Sadece Hayal »

Yüz kızarmsı ameliyatı mı? Amn Allah krusun.
serhadkulu

babayaro deneyimini paylaştığın için sağol