SF'li ünlüler ?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
ağaç85

Re: SF'li ünlüler ?

Mesaj gönderen ağaç85 »

gezgin89 yazdı:Öncelikle sf'ye rağmen ünlü olanlar varsa helal olsun ama bana pek mantıklı gelmedi. Hele ki oyunculuk alanında.
Bu bana da hiç mantıklı gelmiyor.

Sf'si varsa ünlü olamaz zaten, ünlüyse sf'ye sahip olamaz! [smilie=unsure.gif]
thealone

Mesaj gönderen thealone »

İlkay Akkaya Sfli olabilir. Röportajlarda sesi titriyor hep. Sonra şarkı söylerkende elini kolunu koyacak bir yer bulamıyor gibi geldi bana.
Kullanıcı avatarı
normlife35
İletişim:

Mesaj gönderen normlife35 »

Binnur Kaya.. hiç düşünmezdim fakat beyaz show a konuk olduğunda yaşadığı heyecan sf li olduğunu açıkça gösteriyor.
http://www.izlesene.com/video/binnurkay ... -!/2066327 bu linkten izleyebilirsiniz..
Bir Çığlık Bulsam Hiç Susmayan Veya Bir Cümlede Beni Anlatan..
useless

Mesaj gönderen useless »

sf'li ünlü olmaz bence, en fazla çekingendir..
nikopol

Mesaj gönderen nikopol »

sf ve popülarite birbirine zıt iki kavram
Kullanıcı avatarı
2PacHastası

Mesaj gönderen 2PacHastası »

Mıchael Jackson gençliginde babasından bedensel ve psikolojik baskı gördügü için ruh saglıgı bozuktu.Tam yavaş yavaş düzeliyorduki çocuk ..cizine karıştı adı.Adam ondan sonra toparlanamadı. :(
Tupac umursar,eger baska kimse umursamazsa.
Ben bir eşkıyayım ve kafa tutan mazlumlar hakkında rap yapıyorum.(2Pac)
"Küçük çocuklara aşıladığınız nefret herkesin ağzına ..ıyor."(2Pac)
folder

Mesaj gönderen folder »

konunun ünlülerle ne kadar alakası var bilmiyorum ama şahit olduğum bir şeyi anlatayım. her hafta trt de yayınlanan sosyal medya programına katılan kişiler genelde tv karşısına ilk defa çıkan kişiler. bu nedenle bazı konuklar programda sohbete dahil olma konusunda sorun yaşıyorlar.

Örnek 1
http://youtu.be/FPc7CuYeVO8?t=1h19m30s

Örnek 2
http://youtu.be/3NcWqRci35I?t=12m7s

Tv heyecanıyla sohbete girememeleri ile kendi yaşadığım bir çok olay arasında benzerlik buldum. Tabi beni konuşmaya teşvik edecek bir sunucu yoktu sadece "neden hiç konuşmuyorsun?" sorusuna muhattap olunup "hiççç" gibi cvplarla geciktirirdim.
Kullanıcı avatarı
dreams

Mesaj gönderen dreams »

daha önce yazıldımı bilmiyorum ama ARMAĞAN ÇAĞLAYAN
İnsan neden aldanıyor herşeye ?
Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

dreams yazdı:daha önce yazıldımı bilmiyorum ama ARMAĞAN ÇAĞLAYAN
sen yazınca araştırdım da http://www.uludagsozluk.com/e/5312681/ aynen öyle yazıyor. Ama şahsen hiç inanasım gelmedi, 11 sene uğraşmış falan yazıyor sonra yenmiş. Adam avukatlık yapmış medya sektöründe çalışmış o kadar. İlginç.
sosyalfobi : geçici çekingen zar
SatasmaBana

Mesaj gönderen SatasmaBana »

Sf li ünlü zor bulunur.Ama dizi oyuncuları fln magazin karşısında veya canlı yayınlarda çekingen tavır sergileyebiliyorlar.Az konuşurlar genelde dinlerler suratlarında kesintisiz bir gülümseme olur.
bulantı
useless

Mesaj gönderen useless »

nikopol yazdı:sf ve popülarite birbirine zıt iki kavram
+ ünlüyse zaten çoktan yenmiştir, veya sf li değildir.
Kullanıcı avatarı
(u)mutlu

Mesaj gönderen (u)mutlu »

Pek de sevimli bir hanımmış [smilie=give_heart.gif]

Başta iyi girdi aslında ama, işte ilgi odağı olduğunu hissettikten sonra güm SF belirtisi. Kendimi gördüm bu kızda. O ortama girebilecek kadar cesur ama beden kimyasına yenilecek kadar bahtsız...
.......................................
"Ünlülerde olmaz" mantığınıza katılmıyorum arkadaşlar. Ateş düştüğü yeri yaktığından, çoğu arkadaş SF'yi "dışarı çıkamamak" gibi algılıyor, gerçi adı da bunu ifade ediyor ama Tıp'taki tanımı bununla sınırlı değil.

SF tedavisi görenlerin çoğu rütbeli kesimmiş. Üni mezunu, öğretmen-avukat-mühendis ve hatta doktorlar bile... Psi.Yıldız Burkovik mesela. Nerden nereye gelmiş kadın.
Toplum içinde büyük bir rölünüz olmadıysa SF'den fazla rahatsız olmazsınız. Ama rölünüz büyümüş ve beden kimyanız rölünüzü engellemeye başlamışsa işte SF'yi o zaman farkedersiniz.

Sözüme inanmayan olursa, foruma bi baksın, çoğu üniversiteli, öğretmen, mühendis... [smilie=yes3.gif]
Kullanıcı avatarı
dreams

Mesaj gönderen dreams »

güzel tespit (u)mutlu farkındalığını takdir ettim [smilie=derisive.gif]
İnsan neden aldanıyor herşeye ?
useless

Mesaj gönderen useless »

ünlü değil, bunlar sadece sosyal medya da popüler olmuş kişiler, ama güzel paylaşım.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

la biz aramızda buluşmaktan çekiniyoruz.. bunlar tv'ye çıktılarda heyecanlandılar sf'limi oldular..dedem çıksa tv'ye oda heyecanlanabilir. bu olunduk, heyecanlanılası bir durumdur, normaldir. bizler olunmadık, anormal durumlarda heyecanlanırız.. zaten sf budur..bizi değerlerinden ayırannokta budur sf'li farkı..
..............Resim.................~~Resim