SF'li ünlüler ?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
legolass

Mesaj gönderen legolass »

evet ahmet haşim

şimdi benimde aklıma geldi. yalnızlığı çok seven bir şair hocamız bahsetmişti. sonradan şiirlerini okuyunca bundada kesin var bişeyler dedim.

nedense hep birşeyler başarmış insanlarda biraz sf lik görülüyor. yoksa bana mı öyl geliyor. herhalde yalnızlıktan sıkılıp bişeyler yapıyım derken ünlü oluveriyorlar :)
Ben parayla geç tanıştım, çok güzeldi aşık olamadım, yine de vardı kalbini çaldığı dostlarım. Ben onunla "merhaba" sohbetinde kaldım, yüz göz olamadım, aldattığı dostlarımda merabalaşırım.
Kullanıcı avatarı
DeRDeM

Mesaj gönderen DeRDeM »

legolass yazdı:evet ahmet haşim

şimdi benimde aklıma geldi. yalnızlığı çok seven bir şair hocamız bahsetmişti. sonradan şiirlerini okuyunca bundada kesin var bişeyler dedim.

nedense hep birşeyler başarmış insanlarda biraz sf lik görülüyor. yoksa bana mı öyl geliyor. herhalde yalnızlıktan sıkılıp bişeyler yapıyım derken ünlü oluveriyorlar :)
:D
ÖLÜMDEN NİYE KORKACAĞIM Kİ?
BEN VARKEN O YOKTUR, O GELİNCE DE BEN OLMAYACAĞIM..
(Montaigne)
gozyasi18

Mesaj gönderen gozyasi18 »

Ve Murat Kekilli..Bu akşam ölürüm,beni kimse tutamaz

Çok melankolik :)
Gözyaşları acının sessiz sözleridir..
Kullanıcı avatarı
empty

Mesaj gönderen empty »

pek sanatçi denemez ama ünlü bir isim "helin avşar" sflimidir bilmiyorum ama iletişim kurmada ve kendini ifade etmede ciddi problemler yaşadığı kesin
onlara göre ben, bana göre onlar deli...
eren_lakers

Mesaj gönderen eren_lakers »

benim anlamdığım nokta bu ünlüler sfli ise televizyon karşısında nasıl rahat hareket ediyorlar.bir çok kişi o anda onları seyrediyo.bence sfli biri televizyona falan çıkamaz.
Kullanıcı avatarı
naribeyza

Mesaj gönderen naribeyza »

UNUTTUM yazdı:cosmo polis diye bi programda gördüm armağan çağlayan diye biri var bilirsiniz belki.. o adam tam 11 yıl bu konuda tedavi görmüş kendi söyledi ..
İşte budur.Ben Armağan ilk jürilik yapmaya başladığından beri bu adamda sf var demişimdir.Nerden bu kanıya vardım.Çünkü ben de bazen sf sorunumu ört bas etmek için işi ukalalığa verip sivri sivri konuşurum gıcık olduğum zamanlarda ya da gıcık olduğum kişilere karşı.Ayrıca bir benzer yönümüz daha,aşırı duygusallığını da bu yöntemle bastırması.Bir de hatırlarsanız o kadar sivri konuşmalarına rağmen çok da ağladığı sahneler olmuştur o yarışmada.Bir keresinde de Beyazın programına katılmıştı ve içerde buraya çıkıcam diye heyecandan ölücektim dedi.Bunları söylerken de hala elleri ve sesi titriyodu.Bir süre öyle sessiz sedasız oturdu.Hatta Beyaz da konuklar da çok şaşırdılar.Nasıl böyle mazbutlaştı bu Armağan falan espiriler yapıldı.Sonra bir baktım Armağan Kendi stand up programını yapmaya başladı.Bence onun kendindeki sfyi farkettirmemesi ya da bu hastalığı yenmiş olması korktuğu şeylerin inadına üzerine gitmek ;) Bir keresinde kendi programında da depresyon tedavisi görmeye başladım yine demişti.İşte adam sfliyken kimse yüzüne bakmıyomuş,ukalalık sivrlik yapınca ünlü oldu,herkes hayranı oldu.Bu insanlara iyilik ve mütevazilik yaramıyo bazen.E gel de kötü olma :evil: :)
Suya yazı yazmak gibi birşey zaman ve tutamazsın ömür bir nehir gibi akıp gider avuçlarından...
Naribeyza
Kullanıcı avatarı
DeRDeM

Mesaj gönderen DeRDeM »

naribeyza kötü halini hiç düşünemiyorum, sen böyle iyisin böyle kal. :P :)
(Montaigne)
Kullanıcı avatarı
naribeyza

DeRDeM yazdı:naribeyza kötü halini hiç düşünemiyorum, sen böyle iyisin böyle kal. :P :)
Sen sus bakim ablayla nasıl konuşuyosun sen :P :lol:
Suya yazı yazmak gibi birşey zaman ve tutamazsın ömür bir nehir gibi akıp gider avuçlarından...
Naribeyza
Kullanıcı avatarı
DeRDeM

Mesaj gönderen DeRDeM »

naribeyza yazdı:
DeRDeM yazdı:naribeyza kötü halini hiç düşünemiyorum, sen böyle iyisin böyle kal. :P :)
Susa susa bi hal oldum, ok yine susayım.. :( :P
(Montaigne)
Kullanıcı avatarı
DeRDeM

Mesaj gönderen DeRDeM »

Susma, sustukça sıra sana gelecek.. ?
(Montaigne)
Kullanıcı avatarı
naribeyza

DeRDeM yazdı:
naribeyza yazdı:
Susa susa bi hal oldum, ok yine susayım.. :( :P
Susmuş halin buysa konuşan halini düşenemiyorum heheh.Yaa derdemcim intikam soğuk yenen bir mezedirrr.Yaşasın kötülükk :evil: :P :)
Naribeyza
Kullanıcı avatarı
DeRDeM

Mesaj gönderen DeRDeM »

İiyi ne halin varsa gör bana ne bee.. ( :P )
(Montaigne)
Kullanıcı avatarı
naribeyza

DeRDeM yazdı:İiyi ne halin varsa gör bana ne bee.. ( :P )
Ya işin şakası bir yana,hayatımda başıma ne geldiyse insanlara karşı fazla iyi ve artniyetsiz olmakdan,bazı dost sandığım insanlara gereğinden fazla değer vermekden ve sonunda da hayal kırıklığına uğramakdan geldi :( Ama olsun kötülükden değil de iyilikden gelsin gelen de dimi. ;) Benim başkasına zararım olmasında.Ama onların da bana olmasın yaa artık Allah'ım ne olur :( Biliyorum sen de beni az çok tanıdığıni çin böyle söyledin kardeşimm gel barışalım hadi O:) :smt002 :smt039 :smt051
Naribeyza
Kullanıcı avatarı
naribeyza

DeRDeM yazdı:Yeni bir ünlü SF'li daha keşfettim Fatih Kısaparmak..

Eşi Şebnem Kısaparmak bu yönünü bildiği için Fatih Kısaparmak tıkandığında veya herhangi bir şey olduğunda hemen atlıyor, durumu kendi çapında toparlamaya çalışıyor..

Bu kadına uyuz oluyorum..
Aynen ben de.Kendini sürekli ön planda hissetmek isteyen narsist bir karakter bence ve yazık ki Fatih kısaparmak gibi bir beyefendi insan için bence yanlış seçim olmuş :? Ama o mutluysa bu haliyle bize bişey demek düşmez.Ayrıca Şebnem K.'ı yakından da gördüm üni. yıllarımda imza almak için yanına gitmiştim.Tavırlarından dolayı uyuz olmuştum kendisine.Etrafındaki insanlar çok değersiz kendi çok değerliymiş gibi ukala havalarda olması beni oldukça rahatsız etmişti çünkü.Ayrıca eşi onun televizyonlarda olmasını kaset çıkarmasını hiç istemediği halde evden kendini nasıl dışarı atıp da kendini göstericeğini bilemedi.Kasetti, sunuculukdu derken sonunda bir program tutturdu kendi çapında.O kadar tiz bir sesi var ki,bu sesle kendine güvenip de sunucuyum diye ortalıklarda dolaşmasına da bir anlam veremiyorum doğrusu.Şahsen ben tv izlerken zaplarken bile sesini duymaya dayanamıyorum :? Millet nasıl izliyosa artık :? Allah kolaylık versin.Asker programıdır başka da yok ne yapalım diye çekiyolar sanırım izleyenler de :)
Naribeyza
Kullanıcı avatarı
naribeyza

sütlüekmek yazdı:
DeRDeM yazdı:Yeni bir ünlü SF'li daha keşfettim Fatih Kısaparmak..

Eşi Şebnem Kısaparmak bu yönünü bildiği için Fatih Kısaparmak tıkandığında veya herhangi bir şey olduğunda hemen atlıyor, durumu kendi çapında toparlamaya çalışıyor..

Bu kadına uyuz oluyorum..
vay be..böyle bir hatun her eve lazım.
Sen öyle bir hatun al da o zaman gör bakalım nasıl oluyomuş sf'nin ezikliği sütlü ekmekk.Öyle davulun sesi bilip bilmeden uzakdan hoş gelir zaten.
Naribeyza