SF'li ünlüler ?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
tdurden

Mesaj gönderen tdurden »

sf li ünlü olamaz. ancak yazar gibi bir meslekle ünlü olunursa o ayrı. yoksa sf li biri ne yönetmenlik yapabilir ne oyunculuk. eğer yapabiliyorsa sf li değildir. belki hafif utangaçlık vardır. ama sf li değldir.
fade to black

Mesaj gönderen fade to black »

bilmiyorum da gecen sene bir~iki magazin programi izlemistim (bir daha izleyemedim zaten) ya bizim unlulerimizin hicbiri mi duzgun Turkce konusmayi bilmez?? Hep devrik daha da kotusu hep dusuk cumleler, sonu gelmeyen yarim cumleler, yanlis kullanilan takilar ve ekler...
Kullanıcı avatarı
pedimu

Mesaj gönderen pedimu »

bende nejat işlerin sosyal fobili olduğunu duymuştum.ne kadar doğru bilemem.birde nicole kidman sosyal fobiliymiş. :roll:
belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir.
-------------------------------------------------------
ROCK bir YAŞAM felsefesidir SAÇ uzatıp ROCKCI takılmak DEĞİL özgür OLMAK özgün OLMAKTIR ...
Kullanıcı avatarı
usengec

Mesaj gönderen usengec »

tdurden yazdı:sf li ünlü olamaz. ancak yazar gibi bir meslekle ünlü olunursa o ayrı. yoksa sf li biri ne yönetmenlik yapabilir ne oyunculuk. eğer yapabiliyorsa sf li değildir. belki hafif utangaçlık vardır. ama sf li değldir.
bence sf li unlu olabilir. cunku sf kendine guvendiginiz alanlarda kendini gostermiyor fazla. ben de ogretmenim. ogretmenligi yapabilirim ama baska bi zaman konusamam insanlar karsısında cunku ogretmenlik konusunda kendime guvenirim. oyuncu bi insan da oyunculukta kendine guveni varsa sorun yaşamaz. kimse dikkat etmemiş ama ben engin gunaydın ın yani avrupa yakasındaki burhan altıntop un sf li olabilecegini dusunuyorum. Kendisini herhangi bir roportajda, tv programına konuk olarak katıldıgında izleyenler neden boyle dusundugumu anlayacaklar. Surekli sarhos dolaşması da malesef bunun olma ihtimalini yukseltiyor.
---
Büyümeye özenme çocuk
İnsanlar büyüdükçe küçülürler
Üstleri temizlendikçe içleri kirlenir
Büyümeye özenme çocuk
Bir büyürsen küçülemezsin
Büyüme çocuk..
Kullanıcı avatarı
LOVE ME
İletişim:

Mesaj gönderen LOVE ME »

tdurden yazdı:sf li ünlü olamaz. ancak yazar gibi bir meslekle ünlü olunursa o ayrı. yoksa sf li biri ne yönetmenlik yapabilir ne oyunculuk. eğer yapabiliyorsa sf li değildir. belki hafif utangaçlık vardır. ama sf li değldir.
Her insanda biraz utangaçlık vardır. Her utanan da SF'li değildir. Ancak, bu utangaçlık, güvensizlik hayatını olumsuz etkilese, işte o zaman SF var demektir.
HEY EVERYONE, I'M A BOY WHO'S 24 YEARS OLD.

Admin YOK: Sen kimsin?
Co. Admin LOVE ME: Bilmem!
Kullanıcı avatarı
LOVE ME
İletişim:

Mesaj gönderen LOVE ME »

pedimu yazdı:bende nejat işlerin sosyal fobili olduğunu duymuştum.ne kadar doğru bilemem.birde nicole kidman sosyal fobiliymiş. :roll:
Nicole Kidman'ın SF'li olduğuna inanırım. Her ne zaman magazinde görsem, (kastettiğim ödül törenleri), hep bizler gibi utanan, kızaran ve utandığını ses tonuyla belli eden bir yapısı oluyor.

Bence de kesinlikle SF'lidir. Ama şunu da kabul etmek lazım. Cameraların karşısında çok rahat olmak da zordur. Ben çok eminim buna. Belki Nicole normalde SF'li değildir ama o tür durumlarda SF'li oluveriyordur.

Ne dersiniz?
HEY EVERYONE, I'M A BOY WHO'S 24 YEARS OLD.

Admin YOK: Sen kimsin?
Co. Admin LOVE ME: Bilmem!
Kullanıcı avatarı
catastrophic

Mesaj gönderen catastrophic »

bir çok kadın oyuncu ödül törenlerinde sempatik görünmek için utanmış taklidi yapar. sonuçta günlük hayatlarını, kişiliklerini bilmiyoruz bu kişilerin, o yüzden sflidir diyemeyiz...
Kullanıcı avatarı
DeRDeM

Mesaj gönderen DeRDeM »

catastrophic yazdı:bir çok kadın oyuncu ödül törenlerinde sempatik görünmek için utanmış taklidi yapar. sonuçta günlük hayatlarını, kişiliklerini bilmiyoruz bu kişilerin, o yüzden sflidir diyemeyiz...
:lol: :lol: :D
ÖLÜMDEN NİYE KORKACAĞIM Kİ?
BEN VARKEN O YOKTUR, O GELİNCE DE BEN OLMAYACAĞIM..
(Montaigne)
fade to black

Mesaj gönderen fade to black »

Serdar Turgut sf'li galiba daha once yazildi mi bilmiyorum. Topluluk onunde konusamama sorunu varmis galiba sf uzerine bir yazisi cikmisti.
Kullanıcı avatarı
caddy

Mesaj gönderen caddy »

emre aydın var bide, beyaz showda izlemiştim. Rezil olcam die o ses incelten gazdan cekememişti icine bı kac kere denedıler olmadı, sora bayaz patlatmıstı kafasına bı tabe şaplak :)

ama ole bı programa cıkıpta kasılmamak cok zor olmalı. hele de Makina ya. Düsünsenize; onunuzde, en ufak hatanıza, bi dil sürcmenize gülmeye hazır izleyiziler, cok bilmiş bi sunucu... sfsiz birinin bıle bu tarz programlarda kasılması normal aslında.
Kullanıcı avatarı
sawas

Mesaj gönderen sawas »

Ben Arjantinli futbolcu Ariel Ortega nın da sosyal fobik olduğunu düşünüyorum.Çok sorunlu bir oyuncu kimseyle konuşmaz,utangaç halleriyle dünyaca bilinir.Araştırayım bakiiiim bulursam yazarım.
Delilik Aynı Şeyleri Yaparak Farklı Sonuçlar Beklemektir
leni

Mesaj gönderen leni »

pj harvey de sf li bence,bir de morrissey..bu arada winona ryder nasıl oluyo da sf li oluyo anlayamıyorum,hırsızlık bile yaptı ve çok süper adamlarla ,çıktı ve daha da çıkıyor.offf
benim diye bu evdeyim ve karnım tok ve aynada bu aynada yine kimse yok,yine kimse yok!..
marvelgirl

Mesaj gönderen marvelgirl »

candy yazdı:nejat işler
makinaya çıktığında rahat edebilmek için biraz içki içmiş diye yerden yere vurdular adamı.
nejat işler bi gazete köşesinde 'ben asosyalim' demiş
Tülin

Mesaj gönderen Tülin »

marvelgirl yazdı:
candy yazdı:nejat işler
makinaya çıktığında rahat edebilmek için biraz içki içmiş diye yerden yere vurdular adamı.
nejat işler bi gazete köşesinde 'ben asosyalim' demiş
asosyallikte bir adama bu kadar yakışır mı yahuuuu
marvelgirl

Mesaj gönderen marvelgirl »

Tülin yazdı:

asosyallikte bir adama bu kadar yakışır mı yahuuuu
:smt050