SF'li ünlüler ?

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
fanatiksfli

Re: SF'li ünlüler ?

Mesaj gönderen fanatiksfli »

mahsunkul yazdı:la biz aramızda buluşmaktan çekiniyoruz.. bunlar tv'ye çıktılarda heyecanlandılar sf'limi oldular..dedem çıksa tv'ye oda heyecanlanabilir. bu olunduk bir durumdur, normaldir. bizler olunmadık, anormal durumlarda heyecanlanırız.. zaten sf budur..sf'li farkı budur..
Çok dogru mesela ben evden dışarı cıkmak için hazırlanırken giyinirken ayaklarımın titremesi başlar bırak tv ye çıkmayı evden dışarı çıkarken çarpıntı başlıyo. Ünlüler den pek sf çıkmaz sanıyorum ama belki ilaçla idare edenleride vardır.
Diskoteğin önünde kahya durmuşum
Araba plakasından fallar tutmuşum
İçeri giren sarı kız bana baksaydı
Baksaydıda bana bana benim olsaydı
Olmaz olmaz bilirim ben kahya yahya
O kimbilir kimin nesi ben kahya yahya
Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

mahsunkul yazdı:la biz aramızda buluşmaktan çekiniyoruz.. bunlar tv'ye çıktılarda heyecanlandılar sf'limi oldular..dedem çıksa tv'ye oda heyecanlanabilir. bu olunduk, heyecanlanılası bir durumdur, normaldir. bizler olunmadık, anormal durumlarda heyecanlanırız.. zaten sf budur..bizi değerlerinden ayırannokta budur sf'li farkı..
aynen katılıyorum. Ayrıca "la" ile girince de içtenlik kattın olaya :)
sosyalfobi : geçici çekingen zar
Kullanıcı avatarı
dreams

Mesaj gönderen dreams »

ilerde ben de bu listeye altın harflerle adımı yazdıracağım. dreams dediydi dersiniz. ilerde milletvekili olup sorunlarımızı meclis kanalıyla milyonlara aktarmayı düşünüyorum da :) milletvekilliği olmazsa da belediye başkanlığı düşünüyorum. o zaman da sf hobi evi-hobi atölyesi gibi bişey düşünüyorum. herkes gelicek günün belli vakitlerinde aktivitelere katılacaklar. çalışanlar için de haftasonu grupları olacak. iyi bir proje biraz biraz şimdiden kafamda canlandırmaya başladım :) :) :)
İnsan neden aldanıyor herşeye ?
Kullanıcı avatarı
dreams

Mesaj gönderen dreams »

_bahar_ yazdı:
dreams yazdı:daha önce yazıldımı bilmiyorum ama ARMAĞAN ÇAĞLAYAN
hadi cnm snde.

popstarda öle fena eleştiriyoduki yarşmacları,onun neresi sfliymş
heryerde yazıyor valla :) sfli olmasa da pek normal birine benzemiyor ayrıca da
folder

Mesaj gönderen folder »

mahsunkul yazdı:la biz aramızda buluşmaktan çekiniyoruz.. bunlar tv'ye çıktılarda heyecanlandılar sf'limi oldular..dedem çıksa tv'ye oda heyecanlanabilir. bu olunduk, heyecanlanılası bir durumdur, normaldir. bizler olunmadık, anormal durumlarda heyecanlanırız.. zaten sf budur..bizi değerlerinden ayırannokta budur sf'li farkı..
evet ilk defa tv'ye çıktıkları için afallıyor bazıları normal bir durum. onların karşılaştığı bu durumla ben normal hayatımda(gerçi benim bulunduğum sohbet ortamı yılda bir oluşur) karşılaşıyorum bu nedenle benzerlik buldum. tv'ye çıksam kalpten giderim herhalde :).
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

Resim
Soldaki kel kafalı BKM tiyatro sanatçısı; bunda da SF var diye şüpheliyim.
Kullanıcı avatarı
dreams

Mesaj gönderen dreams »

tonyukuk yazdı:Resim
Soldaki kel kafalı BKM tiyatro sanatçısı; bunda da SF var diye şüpheliyim.
Ersin'in sorunu sf falan değil . Ersin'in sorunu Kürtçe'ye iyi vakıf olup türkçeyi pek konuşamaması [smilie=buba.gif]
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

domates yazdı:
aynen katılıyorum. Ayrıca "la" ile girince de içtenlik kattın olaya :)
teşekkürlerEhu :)
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
BiR UMUT VAR

Mesaj gönderen BiR UMUT VAR »

rahmetli azer bülbül,hakan taşıyan .adamlara soru sorulur sorulmaz kızarıyolar...
BİR UMUTLA BAŞLAR HERŞEY...
useless

Mesaj gönderen useless »

bir insanın sf'li olup olmadığını dışarıdan anlamak zordur, mesela ben kendim gibi birini hemen anlamam lazımdı ama şu ana kadar hiç 'işte bu sf'li' dediğim biri olmadı.
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

esas sfli ünlü benim beeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnn