dışardan nasıl gözüküyoruz sizce

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
sevim

dışardan nasıl gözüküyoruz sizce

Mesaj gönderen sevim »

sfliler doğal olarak içine kapanık insanlar ama aslında hiç birimiz dünyayla bağlantımızı kesmemişz hayat bizim içinde normal insanlar gibi.Sadece kaygılarımız var kendini savunamama var rahat yada güvendiğimiz bir ortam yoksa kelimelerimiz azalıyor.Ama BENİM ASIL MERAK ETTİĞİM BU DURUM dışarıdan nasıl algılanıyor sizce bence doğal olamamak herkes gibi hayatı aldırmadan yaşayamamk herşeyi kafaya takmak bizi bu hale getiriyor
Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

dışardan herhalde baya bi endişeli gözüküyoruzdur. Kaşlar kaygılı, gözler hafif sulu, kafa daima etrafta birilerini arıyor.
sosyalfobi : geçici çekingen zar
misa fir

Mesaj gönderen misa fir »

ZİYAN Bİ TİP OLARAK GOZUKUYORUM
-100
proton

Mesaj gönderen proton »

gerizekalı gibi..
BATUHAN

Mesaj gönderen BATUHAN »

sorunlu
Kullanıcı avatarı
SorMakiner

Mesaj gönderen SorMakiner »

BATUHAN yazdı:sorunlu
Efenim ;)

Bende olumlu açıdan bakıyım, bu tür morale ihtiyacım var. Ağırbaşlı, oturaklı, olgun. (aslında doğru olmadığı da söylenemez ancak istenilen anda istenilen davranışı sergileyemiyorsak vardır bunda bir sorun)
Kullanıcı avatarı
YiğitDönmez

Mesaj gönderen YiğitDönmez »

Ağırbaşlı,Zeki ve bazen Burnu Havada,Artist... Ama gerçeği görebilenler Endişeli,Çekingen,Sorunlu ("Sorunlu" isimli üyeden bahsetmiyorum :D)
Yatay Geçişle Mi? Yoo? Tamamen Kendi İsteğimle Aranızdayım ...
BATUHAN

Mesaj gönderen BATUHAN »

birde 5 yaşında çocuk yerine koyuyor bazı kızlar,demekki dışardan eyle gözüküyor bazılarımız, evet canım buyur ne gibi birşey bakmıştınız falan filan gibisinden yiyecek gibi bakıyorlar,bazen doğrusu korkuyorum onlardan,nefretde ediyorum çünkü kız dediğin ağırbaşlı olmalı hanımefendi olmalı,ben gülmüyorum yüz vermiyorum içime düşecekler ah bende sf olmasa gösrerirdim bu tür kızlara gününüde neyse aşıcaz bu sfyi başka yolu yok.
Kullanıcı avatarı
aragorn

Mesaj gönderen aragorn »

sınıftayken,yürürken,yemek yerken hep aklımda bu soru var,acaba nasıl gözüküyorum?benim hakkımda ne düşünüyorlar?belki benim orda olduğumun farkında bile değildirler.kim bilir?beyinlerinin içine giremiyoruz ki!bildiğim tek şey var.sfli olduğumuz sürece bu soruyu sormaya devam edeceğiz.
Kullanıcı avatarı
rainslovee

Mesaj gönderen rainslovee »

bence cevreden androıd gıbı gorunmuyoruz arkadaslar ...
hayatı oldugu gibi deil de hayal ettikleri gibi yaşamaya kalkanlar mutluluga ancak delirdikleri zaman ulaşırlar..
Kullanıcı avatarı
Göktürk

Mesaj gönderen Göktürk »

Karamsar,yalnız ve sevgiye muhtaç
Nasıl bir duygu, bu his bir anda karşımda
Kanım soğuk, içim buruk, bin parça…
casablanka

Mesaj gönderen casablanka »

görene bağlı
kimi havalı, kendini beğenmiş hanımefendi sessiz olarak görür böyle görenler genelde sfnin nolduğundan habersizdir bilseler bile konduramazlar.kişilik özelliğ sanırlar

kimi de pısırık güvensiz, garip, dengesiz,rahatsız, sessiz ama sesszliğin mütevazilikten ya da kişisel özellikten değil de cesaretsizlikten ve eziklikten olduğun bilen gören kişilerdir
böyle görenler sfnin tersi karaktere sahip ama bazı dönmlerde sflyi tanımış, duruma çok objektifbakabilen kişilerdir sanırım bu insanlar daha tehlikeli
Kullanıcı avatarı
demirbilek

Mesaj gönderen demirbilek »

soğuk,mesafeli,bazen havalı,kimseyi takmayan.kendime bu türlü bi savunma makanizması kurdum.yani insanlara karşı soğuk kimseyi takmıyo gibi davranmak.böle yapıcaksın ki sf'li olduğunu anlamıcaklar senden çekincekler.şöle dövcek gibi bakcaksın :x :D (ama kafamın içini bi bilseler :) yandım ozman :) acaba bana bakıyolar mı?evet allah kahretsin bakıyolar :oops: .ne düşünüyolar acaba?kesin eleştiriyolardır dalga geçiyolardır.komik bi tarafım mı var acaba?......vs vs.)kendimize valla yazık ediyoruz.yazıktır bize yapmayalım böle :)
Kullanıcı avatarı
demirbilek

Mesaj gönderen demirbilek »

soğuk,mesafeli,bazen havalı,kimseyi takmayan.kendime bu türlü bi savunma makanizması kurdum.yani insanlara karşı soğuk kimseyi takmıyo gibi davranmak.böle yapıcaksın ki sf'li olduğunu anlamıcaklar senden çekincekler.şöle dövcek gibi bakcaksın :x :D (ama kafamın içini bi bilseler :) yandım ozman :) acaba bana bakıyolar mı?evet allah kahretsin bakıyolar :oops: .ne düşünüyolar acaba?kesin eleştiriyolardır dalga geçiyolardır.komik bi tarafım mı var acaba?......vs vs.)kendimize valla yazık ediyoruz.yazıktır bize yapmayalım böle :)
paint it black

Mesaj gönderen paint it black »

bence ben çok şaşkın görünüyorum biraz da eblek bi o yana bi bu yana hızlı hızlı acelesi varmış gibi giden bir feminen.yıllardır geçtiği sokaktan ilk defa geçiyomuş gibi davranan ve devamlı dudaklarını yiyen