kendimle arkadaş olsam

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
SILVERHORSE

kendimle arkadaş olsam

Mesaj gönderen SILVERHORSE »

boş anlarda sana arkadaşlık eden kendini
gerçekten sevip sevmediğini bilmek istiyorum?
EN MUTLU KİŞİ ,RUHUNDA KÖTÜLÜĞÜN HİÇBİR İZİNİ TAŞIMAYANDIR.
Üzerinde pek çok meyveler bulunan bir dalı, meyvalar aşağı doğru çeker. Meyvasız bir dalın ucu ise, servi ağacı gibi havada olur.
Kullanıcı avatarı
Ricardus

Mesaj gönderen Ricardus »

benim en iyi arkadaşım kendim , uzun uzun konuşurum hep kendimle , çoğu konudada aynı fikirde oluruz.
Kullanıcı avatarı
hayal-et

Mesaj gönderen hayal-et »

değilmidir ki bizi en iyi bilen yine biziz..tabi ki en iyi dostumuzda kendimiz.benim için öyle en azından(genelleme yapmış olmiyim)birlikte ağlar birlikte güleriz..birlikte severiz..ortak bi şarkımız vardır..her yere beraber gideriz..en vefalı dostumla..kendimle..hiç terketmedi ve terketemzde..hiç ayrılmadık...birbirimizn yaralarını beraber sarıyoruz..sf yi beraber yaşıyoruz..sf li dostumla...ben onun o benim gölgem ve ikizim..beraber seyrediyoruz hayatı..ve seviyoruz güzel olan herşeyi ve güzelleştirmee çalışıyoruz herşeyi..(gerçi güzelleştirme kısmını daha hayata geçiremedik ama olsun)..beraber sabahlıyoruz..beraber kahvaltı edip beraber geziyoruz..eee daha nolsun...beni anlayan ve benim gibi bi dost..ikimizde istemiyo değiliz yeni dostlarımızn olmasını..ama sf varken o da olmuyor..ama biz hergün yıkılsakta bi istekten vazgeçmicez..(buna inanasım gelmiyo nedense..ne zaman yenicem desem herşey alt üst oluyo)..karamsarlığa bak..yazıklarımı bile esir aldı...neyse bunlar yeter heralde...vs..vs..
Kullanıcı avatarı
dicle

Mesaj gönderen dicle »

kendim gibi kendimle arkadaş olmayı seviyorum ama araya sf girdikçe aramız hiç düzelmeyecek yani kimizaman seviyorum.
**Doğru bildiklerim yanlış yanlış bildiklerimde doğru olabiliyor yanlışlara odaklanmısken doğrular elimden kayıp gidiyor....**

sahte gülümsemenin arkasında yatan hüzünlü yüz DicL€
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

Yalnız olduğumuz zamanlarda ki kendimi seviyorum,beni sıkmaz istediklerimizi yaparız filmimizi izleriz,kitap okuruz evet bazende konuşuruz(sesli düşünürüz) belki resim yaparız, artık fotoğraf makinam var güzel resimlerde çekerim herhalde :?
insanlar hayal ettiği müddetce yaşar...
Kullanıcı avatarı
gönül dostu

Re: kendimle arkadaş olsam

Mesaj gönderen gönül dostu »

bazı gördüğüm insanlar var böyle çok özenirim. genelde işlerini kendi başına yaparlar millet onlara takılır
Resim
şinasi kerim

Re: kendimle arkadaş olsam

Mesaj gönderen şinasi kerim »

o da kendiyle arkadaş olmuş :D
http://youtu.be/JNj9UJmAnC4