SF'yi Nasıl Yenebilirim ? Lütfen Yardım.

Aklınıza gelen her türlü soruyu burada paylaşabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
AsosyalİnsanEvladı

SF'yi Nasıl Yenebilirim ? Lütfen Yardım.

Mesaj gönderen AsosyalİnsanEvladı »

Arkadaşlar öncelikle merhaba.

Ben 17 yaşında, lise 3 öğrencisiyim.Yakışıklı, saçları pek uzun olmayan, 1,85'in üstünde boyu olan kilom 70'lerin üstüne olan bir genç'im. Sınıfta sessiz,sakin derslerinde başarısız muhabbeti pek olmayan bir insanım. Annem ve abim ile yaşıyorum annem ile babam ayrı.Bir erkekle veya bir kızla konuşmaya çalıştığımda çekinme,utanma,kekemeleme,harf yutma gibi sorunlarım var.

Annem ve abim gel dışarı çıkalım dediklerinde " hayır canım istemiyor " gibi bir cümle kullanıyorum.Sonuçta gene çıkıyorum fakat çıktığım ortamda insan çok ise gözler üstümdeymiş gibi hissedip direk gidesim geliyor ve söyledikten sonra annem ile abime 5 dakika sonra kalkıyorlar onlar bundan rahatsız oluyorlar yani benim açımdan çünkü hava almadan geri geliyoruz.

Okuldaki rehberlik hocam'a derdimi anlattım o da " sen hayattan zevk alamıyorsun ben karşımda bir insan değil bir kavram görüyorum git arkadaşlarında takıl kızlarla muhabbet et " dedi bende öyle yaptım fakat "başarısız" sonuç elde ettim. 2 gün sonra tekrar gittiğimde bu siteyi önerdi ve bende yeni kayıt oldum bu siteye.

Arkadaşlarımla doğru düzgün muhabbet, selam naber'den sonra muhabbet açamama,dışarı çıkamama, insanların gözlerinin içine bakamama, kızlarla muhabbet edememe,utancaçlık,çekinme, gibi sorunlarım'a çözüm bulmamda yardımcı olursanız çok sevinirim :(
Hayatımın gizlilik ayarları "Sadece Ben" olarak ayarlı..
Kullanıcı avatarı
kaale alinmayan adam

Re: SF'yi Nasıl Yenebilirim ? Lütfen Yardım.

Mesaj gönderen kaale alinmayan adam »

abini iyi değerlerdir bir psikiyatriste git
Acı en üst sınırına ulaştığında alçakçasına zayıflamaya, yerini daha önce hiç tatmadığım cinsten başka bir duyguya bırakmaya başladı. Kendini olağanca şiddetiyle hissettiren, diş ağrısına benzeyen zevkli bir duygu. / YERALTI
Kullanıcı avatarı
Buzdolabı

Mesaj gönderen Buzdolabı »

Müzik veya resim kursuna git. Önceden resim çizerdim kendimce epey faydasını gördüm ama şimdi bıraktım.
..kader dediğimiz aslında yaşantımızın ön hazırlığıydı
kaderi keder yapandı bizim kendi benliğimiz...

bir buzdolabı yazısı
Kullanıcı avatarı
AsosyalİnsanEvladı

kaale alinmayan adam yazdı:abini iyi değerlerdir bir psikiyatriste git
Teşekkür ediyorum, fakat abimdede aynı durum olduğuna inandığımdan sadece psikiyatrist seçeneğini göz önünde bulundurmam gerekiyor.
prokariyer

Mesaj gönderen prokariyer »

Merhaba kardeşim beni anlatmışsın yukarda :) Telefon numaranı mesaj olrak bana atarsan whatsapp ve sms ile haberleşebiliriz yardımcı olmak isterim
Kullanıcı avatarı
AsosyalİnsanEvladı

prokariyer yazdı:Merhaba kardeşim beni anlatmışsın yukarda :) Telefon numaranı mesaj olrak bana atarsan whatsapp ve sms ile haberleşebiliriz yardımcı olmak isterim
Peki, teşekkürler.