kızlarla konuşma ve cekingenliği yenme teknikleri

Sosyal fobi ve psikoloji üzerine makaleler..(Lütfen yazının kaynağını belirtiniz)
Kullanıcı avatarı
LAYSOS

kızlarla konuşma ve cekingenliği yenme teknikleri

Mesaj gönderen LAYSOS »

Lütfen konuyu okuduktan sonra yorumlarınızı eksık etmeyın..!

Öncelikle yazının sorunu olan olmıyan herkes ıcın yonlendırıcı ve yararlı bı yazı olucagına emınım. Yazı baya uzun oldu hepsini dikkatli bi şekilde okumazsanız bi yararı olucağını sanmıyorum. Tamamiyle kendi calısmamdır.Hic biryerden bir cümle bile alıntı yapmadım İmla hataları ıcın kusura bakmayın yazıyı 10 gibi yazmaya başladım ve 3 gıbı bıtırebıldım uykum geldıgı ıcın kontrol edemedım bol sanşlar

Su son gunlerde popiler olan baska bi hesaptan mesaj atma modasına uyarak bende kendi kullandıgım asıl hasabım dısındakı bı hesaptan mesaj atıyorum(arkadasımın hesabından) isin geyigi bi yana gerçekte kullandıgım nıcki sanal alemdekı bı cok sıtede kullanıyorum aynı zamanda reel hayattakı lakabım yanı acıga cıkmak ıstemem nıckten tanıyan kız falan cıkar ugrasmaya gerek yok (reklamada gerek yok):P Gelelim asıl konuya genelde herkes bayanların erkekler tarafında ıncıtıldıgını asagılandıgını yada aldatıldıgını dusunurler yanı cogu zaman uzen tarafın erkekler uzulen tarafın kadınlar oldugunu dusunulur fakat benım gordugum kadarıyla gerek gercek hayatta olsun gerekse sanal alemde olsun su son gunlerde ozellıkle kızlar yada kadınalar tarafında ıncıtılmıs terk edılmıs aldatılmıs ( dalga gecılmıs vs) sevdigi kıza acılamadıgı ıcın acı ceken ( su olayı hıc bı zaman anlıyamamısımdırJ) sevdıgı kızın sevglisi oldugu ıcın acılamıyan (Buda sorun degıl hatta isi daha zevklı bı hale bile getırıyo ) ve sevdıgı kız tarafından herhangı bı sebepten dolayı terk eden yüzüstü bırakan yanı kısaca kızlar yüzünden canı acıyan bı cok erkek var. Yanı roller değisildi. Artık uzen taraf kızlar. Bende deneyımlerıme dayanarak elımden geldıgı kadar kızlara nasıl yaklasmanız gerektıgını tanısma olsun bırebır ılıskıler olsun size nasıl kız tavlıyıcagınızı tavladıktan sonra nasıl davranmanız gerektıgını sevgilisi olan bı kıza nasıl yaklasmanız gerektıgını terk edıldıkten sonra nasıl davranmanız gerektıgını ve aşk acısından nasıl kurtulucagınızı ( Böyle biseyın olduguna ınanmıyorum okuduktan sonra sızın de benım gıbı dusunucegınızı umut edıyorum ) anlatıcam kısacası hangı adımda ne yapmanız gerektıgını anlatıcam.

1- Çekinğenlik Utanğaçlık Özgüvensizlik : Bu 3 sey hemen hemen her erkeğin en büyük problemidir.Bi erkek utanğac oldugundan dolayı kendınden hoslanan bı kızla konusamaz özgüven eksikligi ve utanğaç oldugundan dolayı dısarıda gordugu ve hoslandıgı beklide tanışsa cok mutlu olucagı ılerıde beklide karısı olucak ( Cok dusuk bı ihtimal ) kadınla tanımsa fırsatını kacırır.(Sonra aylarca kızı dusunur) Yada ne biliyim bu 3 sey yüzünden okulda yada bulundugu ortamlarda ezililen hepimizin ezik diye tabir ettıgı arkasından dalga gecilen hic bi ortamaya giremıyen girsede ayak uyduramıyan iki lafı bı araya getırıp konusumıyan bı ınsan olur. Bunların sonucu kisi depresyona bıle gırebılır.Bu durumlardan kurtulmanın en guvenilir ve kesin yolu suan tam onunuzde BİLGİSAYAR evet su son yıllarda cıkan onlıne oyun cılgınlıgı yada ne bılıyım internet uzerınden insanların bırbirleriyle tanısmalarını sağlıyan siteler Facebook Yonja Netlog ve benzeri siteler yada paylasım sıtelerı yotube pikniktube vb siteler. Bunların basında harcadıgınız saatlerı ( min 6 7 saat oldugunu varsayıyorum) dısarıda yada ne bılıyım arkadaslarınızla bırlıkte cafelere barlara giderek kısacası ortama gırerek bıraz olsun acılmanızı sağlıyabilirsiniz . En azından dogru duzgun cumle kurmayı konusurken daha az takılmayı konusmanızın ınsanlara zevk verıcegı bi insan olmayı becermenıze yardımcı olacaktır Yada ne bılıyım en basıtınden bi bankaya gıttıgınızde ıslerınızı yapıcak gorevlinin kadın olmasına ozen gösterirsenız ıslerınızı yaptırmaya baslamadan once selam verıp nasılsınız dıye sorarsanız ınsanların ( Bızı ılgılendıren kısmı kadınlar) sizi yemedıklerini hatta gayet duzgun bı sekılde cevap verdıklerını bunları sorduktan sonra sıze karsı daha güler yüzlü genelde diger insanlara davrandıklarından daha nazık kıbar ve anlayıslı davrandıklarını goruceksınız.Baska bi örnek vermek gerekirse dısarıda gordugunuz guzel bı kızın yanına gıdıp adres saat yada bunlar gıbı bıseyler sormak utangaclıgınızı yenmenıze yardımcı olucaktır emın olabılirsınız. İlk baslarda kekeliyerek yada takılarak konusabılırsınız hatta cok heycanlanabılırsınızde eliniz ayagınız bırbırıne dolasabılır ama yavas yavas daha duzgun konustugunuzu bi kac seferden sonra takılmadıgınızı hatta heycanlanmadıgınızı bıle hıssedıceksınız. Belki bunları yaparken kendınızı aptal gıbı hıssedıceksınız ama olsun sorun degıl zaten bunları yapamıyosanız kaybedıcegınız bısey yok zaten insanlar sızı aptal bı ezık olarak goruyo. Diger bi yöntem herkesın kendısını yaptıgında ıyi hissettigi ne bılıyım dıger ınsanlardan daha ustte oldugunu dusundugu karızmatık ve etraftakı her kızı tavlıyıcagını dusundugu bıseyler vardır.Mesala benımkı saç asla saclarım yapılı olmadan dısarı cıkmam Saçlarım yapılı olmadıgı zaman dısarda bı kız ılgı gosterse bıle bısey yapmam çekinirim her insanın vardır boyle bı takıntısı. Emın olun sızde dogru duzgun bi sekılde giyinıp saçlarınızı yaptırıp dısarı cıktıgınız anda özgüvenizin arttıgını hıssedıceksınız.VE en önemli noktalardan biri Hic bir zaman icin karsınızdakının sızın gıbı 2 eli 2 ayagı olan yanı sızın gıbı bı ınsan oldugunu unutmamanız. Onun sızden fazla olan hic biseyi yokkkk. Önemli noktalardan digeride utangaçlık çekingenlik yada özgüven eksikligi yüzünden yasıyıcagınız guzel anları yasıyamanız ve o anların hıc bır zaman gerı gelmıyıcegıı yanı bu nedenlerden dolayı yapamadıgınız bısey oldugu anda bu 2 seyi dusunmek yapmanıza yardımcı olacaktırrr.

2- Tanışma : Bu kısımda bı cok erkegın beceremedıgı aptala döndugu daha sonra arkadaslarına olum bı kız vardı tas gibiydi hatta kesıyoduk ama konusamadım keşke konuşsaydım dıye dert yandıgı( Arkadasının kafasını ÜTÜLEDİĞİ ) hatta konusmadıgı icin kızı bazen bi kac gun dusunup uzuldugu bi kısım. Peki biz bunları yasamamak ıcın ne yapıcazz HOSLANDIGIMIZ BI KIZI GORDUGUMUZ ANDA DİREK HİC ZAMAN KAYBETMEDEN KONUSUCAZZ. Alıcagımız en sert cevap hayır emın olabılırsınız.
(Hicbi kız tutupta kafanıza sandalye atmaz Korkmanıza gerek yok o yüzden ) sonucta ıstıyenın bi yüzü kara vermıyenın iki kara J zaten hayır derse buyuk ihtimal onu bı daha gormeyız.Kaybedicegimiz bisey olmaz.(Eger sureklı gormek zorundaysanızda sorun degıl siz nazık bı sekılde duygularınızı dıle getırdınız o kabul etmedı utanıp sıkılıcak bı durum yokk) Hayır cevabı hıc bı cevap alamamaktan cok daha ıyıdır. En azından keske konussaydım dıye dusunmezsınız. Acaba konussaydım ne olurdu dıye dusunmezsınız gunlerce kısacası kafanız rahat olur… Ayrıca tanışmak ıcın ortam hıc fark etmez kızı daha onceden tanımıssınız tanımamıssınız oda hıc fark etmez. Hanı bı geyık vardırya ortak arkadasın yoksa ısın cok zor der herkes suana kadar duydugum en buyuk yalan ortak arkadasınızın olmaması Sızın ıcın cok buyuk bi AVANTAJJJ hele bide kızla konusabılıyosanız. Bu sekılde kıza ıstedıgınız kadar sallıyabılır kendınızı olmadıgınız bırı olarak göstererek kızın sızden etkılenmesını saglıyabılırsınız
( UZUN BI İLİSKİ DUSUNUYOSANIZ TAVSİYE ETMEM CUNKU UZUN ILISKILERDE ENINDE SONUNDA SOYLEDIGINIZ YALANLAR ACIGA CIKARRR KI BEN UZUN Bİ İLİSKİ DUSUNMENIZIDE TAVSIYE ETMEM DISARDA O KADAR COK GUZEL KIZ VARKEN NEDEN 1 TANESİYLE İDARE EDINKİ )
Önemli konulardan bırıde bızde genelde herkes sadece yakısıklı olanların kız tavlıyabılıcegını dusunur. Buda cok buyuk bi yanlıs her zaman ıcın ağzı ıyı laf yapan nerde nasıl davranılıcagını bılen adam yakısıklı olan adamdan daha cok kız tavlar. Ornek vermek gerekirse bu yaz bı cok kere benden cok daha yakısıklı olan cocuklların ellerınden kız arkadaslarını aldım yada bı barda ıkımız bırden aynı kıza yazdıgımız halde benden cok daha yakısıklı maddı durumu ıyı olan adamların tavlıyamadıkları kızları
tavladım Yanı belki yakısıklı olanlar tanısma kısmında avantajlı olabılrler ama sonrası tamamen sizin elinizde.Bı kac tanısma repligi de yazıcam sıze örnek olarak

ÖRN1 : Yolda arkadasınızla yürüyosunuz ve tam karsınızdan cok guzel bı kız gelıyo kız sızı fark ettı ve yıyıcek gıbı bakmaya basladı ( HEHEH DÜSTÜ BİTANE ) super artık o kız sızın ufak bı tebessüm edersınız dogrudan kızın gıttıgı yone dogru bı U donusu yaparsınız ve kızın sızı fark etmenızı saglarsınız ( biraz yuksek sesle konusabılırsınız yada yürürken kızın bı onune bı arkasına sagına soluna gecerek.) O arada zaten az bi tecrubenız varsa kızın sızden hoslanıp hoslanmadıgını yada yaptıgınızdan rahatsız olup olmadıgını anlarsınız. Eger onunda sızden hoslandıgını dusunuyosanız dırek ıse koyulun kızın yanına gıdıp ( kızın yanında arkadasıda olsa sorun degıl arkadasınıza ayarlarsınız onuda oda nasıplenır ) pist bi sn bakarmısın diyip dersiniz daha sonra
KIZ: Efendım
SİZ: Merhaba
KIZ: Merhaba Noldu
SİZ: Daha demın senı yolda gordum ve acıkcası senden cok hoslandım.Gelip senınle konusmasam tum gece senı dusunucektım ve konusmadıgım ıcın pişman olucaktım bi kac dk varsa birlikte biseyler icelımmmı dersiniz ( kız eger guler yüzlü sekılde hayır derse ısrar edın utandıgından yada o ankı saskınlıgından demıs olabılır yada Isım var gıbısınden bıseyler derse cep no sunu ıstıyin daha senı tanımak ıstıyorum dıyerek Hatta espirili bi sekılde merak etme senı gece 3 ten sonra aramam gundede en fazla 50 60 mesaj atarım yanı fazla sıkmam senı dıyebılırsınız)
Bu yöntemle daha once ıstıklal ve bagdat caddesinde gördugum bı cok kızı tavladım.Sırf eğlence olsun dıye yaptıgım zamanlar bıle oldu.. Eğer utanmadan konusabılırsenız ıse yaradıgını sızde goruceksınız

ÖRN 2 : Metroda yada ne bılıyım herhangı bı mekanda beklerken güzel bi kız gordunuz ve
SİZ : Kızın yanına yaklasıp WoWoW bu nasıl bı guzellık
KADIN : HAAA pardon
SİZ : Metroya gırdıgım ılk anda sizi gordum ve o anda aklımda sadece sızınle konuşmak geldı Ben XXX diyip konusmaya devam edebılrsınız
Belirli bi tecrube edındıkten sonra bu yontemı kullanmanızı tavsıye derım
ÖNEMLİ NOT : Kızla tanıstıgınız anda sakın dırek benım sevgilim olurmusun gıbısınden cumleler kurmayın en az 1 hafta bekleyın o sure ıcınde arkadas olarak takılın durama gore 3 gune kadar dusurebılırsınız durumu.Bu arada sakın kızın ustune cok fazla dusmeyın unutmayınkı her zaman kacan kovalanır.Bide Su numara mevzularında ya kıza 3 4 saat ıcınde mesaj atın yada 3 gun boyunca hic bi sekılde mesaj atmayın daha sonradan sankı cantanızı cuzdanınızı cebınızı yada telefon rehberinizi karıstırken numarayı bulmussunuzda mesaj atmıssınız ızlenımı verın. Ve En önemlisi hic bi zaman icin bı kızla tanışmak ıcın bı arkadasınızı aracı yapmayın kızdan hoslanın sızsınız ona duygularını en ıyı sekılde sız anlatabılırsınız ve kızlar her zaman tanısma teklıfının tanısmayı ıstıyen kısı tarafından yapılmasını ıster.

3- Tanıstıktan Sonrakı ILk Bulumsa : Aradan belirli bu sure gectı ve kızla dısarda bulusucaksınız yada tanısma anında soyledıgınız biyerlerde biseyler ıcelımmı lafına kız olumlu cevap verdı kızı tam olarak tanımaya calısın. Basınızdan gecen bı kac komık olayı anlatarak kızı guldurun (Kısacası sallayın ) yanı yanınızdayken ıyı zaman gecırmesını saglayın muhabbetınız baymasın kızı. Sızın degıl onun hoslanabılıcegı seylerı konusun. İYİ Bİ DİNLEYİCİ OLUN. Genelde hangı kız arkadasıma sorduysam hepsı erkek arkadaslarının onları dınlemesınden sıkayetcı sıkılsanızda konuyu tum dıkkatınızle dınleyın.Bulusmadan Sonra kesınlıkle kıza evine kadar eslik edın kız ıstemesede ısrar edın( Belkı sızı eve biseyler ıcmeye cagırabılır Kahve falan ) Daha sonrakı bulusmalarınızda güzel bi piknik yerı ayarlıyıp yesıllıklerın ıcın de yada denız kenarında guzel bı sofra gıbı bısey hazırlayıp güzel bi piknik yapabılırsınız ama bunu 2. bulusmanızda yapmanızı tavsıye etmem.O arada telden muhabbetı baya bi ılerletmıssenız yapabılırsınız.Yanı size baglı hersey.Ki bundan her kız etkılenır.Yada daha o kadar ilerletemedım muhabbetı dersenız oda kızı arayıp ona bı suprızınızın oldugunu soyleyıp 2 kisilık bogaz yada ada turu bıletı alıp tura gıdebılırısiniz.Boyle yerlerın etrafında(Motor ıskelerı) genelde gul satan kisilerde olur kız GELDİGİ ANDA o gul satan kısılerden bı gul alabırsınız.
(Tercihim Beyaz) guzel bi jest olur buda. Yada son olarak kız free bı tıpse Bi barada goturebılırsınız yasınızında tutması lazım.Ben genelde bara goturuyorum nadıren ada turu yada piknik ortamı falan yapıyorum duruma gore bunlardan bırını secerek yapabılrsınız.

4- Davranıslar : Bu kısım bence en onemlı kısım kızla tanısmıs olsanız bıle bu kısmı duzgun bı sekılde yerıne getıremezsenız sansınız yok.Burayı madde halınde yazıcam
1- Arebesk müzik dinlıyo olabılırsınız yada türkü dinlıyo olabilirsiniz.Orhan baba müslüm baba ibo dinlıyo olabılırsınız kızın bunları bılmesıne gerek yok Günümüzde bu tip müzikleri dinliyenler KRO olarak nitelendırılıyo. Eger ne tip müzik dinlıyosun gıbısınden bı konu gecerse kulaga hos gelen her turlu seyi dinlerim diyebilirsiniz.( Arebesk haric ) Yada bi kac tane her türden insanın hoslanabılıcegı müzik grubu yada türü söyliyebilirsiniz.
2- Sakın kızı ılk gunden ailenizle yakın arkadaslarınızla tanıstırmaya kalmaya calısmayın kızı bunaltıp kaçmasına sebep olabılırsınız.
3- Çevrenizdeki diger kızlarla kıyaslamayınnnn
4- İlk gunden kız kasar degılse uzerıne atlamaya calısmayın.ABAZA OLMAYINN
5- Hic bir sekılde SENI SEVİYORUM demıyin sizden cabuk sıkılmasına sebep olursunuzzz.
6- Cok sık ıltıfat etmeyın yerınde ve dogru duzgun ıltifatlar edın
BKZ Senı gordugum ilk andan berı sankı guzel bı fılmın karesınde gıbıyım bi kac tane daha yazmak gerekırse yada yeter bu kadar herkes kendı iltifatını kendı bulsun
BKZ Cayımın sekerı yok elını sayıma soksana BU ne abi yaa bunun gıbı saçma sapan iltifatlar yok
7- Ana kuzusu olabılrsınız evde mağra adamı gıbı yasıyo olabılrsınız ama kızın bunuda bılmesıne gerek yok.Kızla bulusmaya gıderken kesınlıkle cok cix olun saclarınızı yapın ıyı gıyının tras olun güzel kokun dişlerinizi fircalayınn
8- Uzun bı ıliski dusunmuyosanız kı dusunmeyın sallayın sallayabıldıgınız kadar ozellıkle ılgılendıgı konularda Mesala bı kız arkadasım rock muzıkle cok ılgılıydı ona elektro gıtar caldıgımı bı müzik grubumuzun oldugunu hatta XX barda her cumartesi caldıgımızı soylemıstım tabı bunu yapabılmenız ıcın az bi genel kulturunuzun olması gerekıyo. 5 gun kadar sonrada(kızla ısım bıttıkten sonra) yalanımı ogrenmeden kıza yol vermıstım kız 1 ay kadar sureklı mesaj atmıstı
9- Kızın yanında sıkılsanızda sıkıldıgınızı bellı etmeyin ne bılıyım elinizde telefon olmasın.yada ellerinizi ceplerınıze atıp ağzınızda o. Kadınlar gıbı sakız çiğnemeyin

5- Çıkma Teklifi : Doğrusu artık ınsanların bırbırlerıne cıkma teklif ettıklerını sanmıyorum ama illa edıcem dersenızz bunu msn yada cep telefonu gibi aletlerle yapmayın.Kesinlikle yüz yüze olun.Kız belırlı bı kıvama gelmeden sakın cıkma teklıfı etmeyın yoksa uzulen taraf sız olursunuz.Ve benımle cıkarmısın gıbısınden bı cumleyle etmeyın teklıfı ( Kız nereye derse .. gıbı
kalırsınız ) Sen ve ben biz olabilirmıyız gıbısınden yalın sadece ve hos bı cumleyle edebılırsınız.

6- Ask Acısı Ve ACI CEKMEMEK ICIN : Ben kesınlıkle ask acısı dıye bıseyın olduguna ınanmıyorum ama su son gunlerde forumda gordugum kadarıyla bı cok kısı ya sevgılısı terk ettıgı ıcın yada bunun gıbı bı sebepten dolayı ask acısı cektıgını ıdda edıyo. Bu kısmıda maddeler halınde yazıcam
1- Her zaman yedekte bi kaç seviliniz olsun
2- Kızdan ayrıldıktan sonra sakın dunyanın sona erdıgını dusunmeyın hic bir sekılde eve kapanmayın dısarda bı ton guzel ve sexı kız var.Sadece bir tanesi eksildi...
3- İlk goruste ask dıye bısey yoktur ilk gordugunuzde sızın ask sandıgınız sey sadece hoslantıdan ıbarettır. O hoslantı zamanla aska donusur. Kıza karsı hıssettıgınız seyın hoslantıdan ılerı gıtmesıne ızın vermeyın.
4- Ben askın tetıklıyıcısının gözler olduguna ınanıyorum gözlerıne mumkun oldugunca az bakın
5- Eger asık oldugunuzu hıssedersenız kızla gorusmeyı kesın
6- Sevgiliniz sizi terk ettıkten sonra olabildigince hızlı yenı bı kız bulaya calısın eksilen kadroyu dolurun hemen yoksa sızı terk eden kızı dusunursunuz ıster ıstemez.Kısacası yenı bı heycan yaratın....
7- Eğer haklı oldugunuz halde terk edıldıysenız sakın kızı aramayın onun aramasını bekleyın ararsanız sızı kendısının maymunu eder
8- Dunyaya bı kere gelıyosunuz en iyi sekılde yasayın sakın bı kıza baglı kalmak gıbı bı aptallık yapmayın…
9- SENI SEVİYORUM demekte hic bir zaman acele etmeyınnn…
10- Eger bu kısımda yazıklarımı dınlemeyıp CİDDİ anlamda asık olduktan sonra kız sıze yol verirse boku yedınızz en az 3 ay ceset gıbı dolasırsınızzz

Neden Birden Fazla Kadın ve Asksız Bır Yasam

Sonucta her ınsan dunyaya bı kere gelıcek ıstesekte hıc bırımız 2 kere gelemıyıcez ve bu yasamıda her yönden en iyi sekılde ve kaliteli yasamak hepimizin hakkı.Benım kalıteli yasamdan anladıgım seyde bol kadın iyi para.Bi cok erkegınde aynı sekılde dusundugune emınım. Dusunsenıze evlenıyosunuz kotu bı es secımi ask gözunuzu kor edıyo. Tanıyamıyosunuz evlenıcegınız kadını bi kac cocugunuz oluyo monoton bı hayat hergun aynı seyler aynı ınsanlar aynı yüzler aynı kadın aynı yollar vsvs. Dunyada cehennemı yasamak rezıl bı yasam.Bunun gıbı bı cok ornek daha var ve bunlar bana askın *** bı duygu oldugunu dusunduruyo eger o hataya dusersenız ve asık olursanız kendınızden ustte tutuyosunuz sevdıgınız kısıyı. Hayat anlamsızlasıyo ve hersey bı anda o olu verıyo. Yada lisedesiniz daha cok toysunuz bu konularda bı kıza asık oluyosunuz kız sızın herseyınızken ondan başka bırını dusunemezken kız sizi saçma sapan bi nedenden hatta neden bıle sayılmıyıcak bıseyden dolayı terk edıyo sizi. Yada başka bı erkek ıcın.Bu yuzden hayatınızı en ıyı sekılde yasayın tanıyabıldıgınız kadar cok kız tanıyın tek bı kadına baglı kalmayın zaten gunun bırınde gercekten deger vermenız gerekn bırı cıkarsa karısınıza o anda farklı hıssedersınız ve onun geldıgını anlarsınız o yuzden ozellıkle bu en guzel yaslarınızı tek bı kadınla harcamayın
EKLEME
TURİST KIZLARRRR
Özellikle bu konuda cok canım yandıgı ıcın bu kısmı eklemeye karar verdım.Genelde hepsi bizim kızların 3 4 katı guzellıkte olup cok sıcak kanlı ukalalık kıskanclık gibi sacma sapan huyları olmıyan Sarı saçlı renklı gozlu oldukları ıcın (RUSLAR ve İNGİLİZLER) turk erkeklerının hayellerını susluyen kadınalardır.Buraya kadar hersey guzel ama yapı ve yetıstırılme tarzı olarak bızım kulturumuze ters gelen bi cok sey onlar ıcın cok normal ve sıradan seyler.Örnegın tek gecelık ılıskıler sokak ortasında asırıya kacan yakınlasmalar vsvs...Ozellıkle bu kızların canını yakmaması ıcın(SU ANA KADAR YABANCI BI KIZLA TAKILMIS HER ARKADASIMIN CANI YANDI)
aynen onların sızı dusundugu gıbı dusunun sızde onları.Tek gecelık kısacası mendıl gıbı kullan at Yazlık bı yerdeysenız Bodrum antalya ceşme vsvs enınde sonunda ulkelerıne dönüceklerını unutmayın.Ve genelde ulkelerıne dondukten sonra sızı dırek unutuyolar.Verdikleri cep numaraları genelde yanlıs cıkıyo yada verdıklerı msnlerı hıc bı zaman acmıyolar acsalarda bi kac gun sonra engellıler listesinde yerinizi alıyosunuz (KESIN) Bu konuda basımdan gecen bı kac seyı anlatıcam arkadaslarımla bırlıkte hazıran gıbı bodruma hem calısıp hem tatil yapmaya gıtmıstık.Hepimizin ingilizceleride gayet ıyıydı.Ilk cıkgımız geceden herkese bı kız ayarladık.İlk geceden ısı pısırdıkde ama 2. gun kızları gormek ıcın otellerıne gıttıgmızde kızlar cok soguk bı sekılde selam verıp bızı tanımıyomus gıbı oturdukları masadan kalkıp gıttıler Moral yerlerde dogal olarak.Yada bı kız arkadasım gıtmeden once senı hıc unutmıyıcam .Senı cok sevıyorum sık sık senı gormeye Türkiyeye gelıcem ayrı kalmıyıcaz gıbısınden seyler soyluyodu.Hatta gıtmeden once ıkı gozu ıkı secme ağladı.Ama gıttıkten sonra attıgım maillere cevap bıle vermedı Bide bu kıza asıktım bi haftaya yakın her gece ıctım ceset gıbı dolastım kısacasıBunlar hep kotu orneklerdı ama genelde olan sey bu.Bunlara rağmen hala gorustugum benı gormek ıcın turkıyeye gelen bi kac kız arkadasımda var tabı ornek verıyorum 100 kızla tanıstıysam bu yaz gorustugum kız sayısı en fazla 3 tane Kısacası hıc bı zaman ıcın bu kızlara kaptırmayın sonunda cok canınız yanar

herkes kendi kendini tatmin eder o anda siz en güzel kızı mı düşünürsünüz atıyorum victoria secret mankeni(bunlar sadece podyumda yüreyebilen kadınsılığı gelişmemiş tiplerdir neden gelişmemiş çünkü bi kadının boyu biraz kısa olursa veya burnu eğri vesaire daha iyi sevişir çünkü eksik yanını kapatmaya çalışıp erkeği elinde tutmaya ulaşır dolayısıyla güzellik biyere kadardır) yoksa daha kadınsılık yönü öne çıkanı mı..

aynı şeyi kızlar için düşünün kızlarda yakışıklılık ip bi yere kadar ona zevkin doruklarını yaşatacak erkeği ararlar genelde daha erkeksi olmak -özgüven sahibi biraz ısrarcı ne istediğini bilen çekingen olmayan- kadınları çeker çünkü o budur derler daha doğrusu bilinçaltı direk kapılır- ki kızların ilk aşkları babaları olduğu için bir baba gibi davranacaksın kıza -erkeksi- herneyse beyler velhasıl.. özgüven bu noktada önemli çekingen olmamak önemli eğer nasıl aşıcam bunu derseniz.. gidin bi alışveriş merkezine önünüze gelen kıza merhaba diyin sadece merhaba otobüse giderken havadan sudan muhabbet açın aıyorum yarın kar yağacak diyolar ve yorum yazan arkadaşın dediği gibi gidin ve eğer konuşmasaydım bu gece uyuyamazdım içimden geldiği gibi davranan bi tipim ve hiçbişeyi içime atmam merhaba ben xxx ve sanırım sana bir içki ısmarlayacak kadar şanslıyım çünkü kadir gecesi doğmuşum.. 1-2 saniye duraklayıp eee.. nereye gidiyoruz.. dur dur sakın söyleme bildiğim çok güzel bi yer var gibi beyler türetin bunlar tamamen özgüven sahibi bir erkeğin cümleleridir ama özgüven kazanmak uzun zaman alır o nedenle kazanana kadar deneyin bi süre sonra aldığınız geri bildirimlerden-kızların size tepkileri- kızların psikolojisini ve neye önem verip nelerden hoşlanmadıklarını daha iyi anlayacaksınız o zamana kadarda önünüze gelen kıza yazılın "aşık olmayın" eğer üzülmek istemiyosunuz.. gün gelecek kolunuzda altın bilezik olacak çünkü psikolojiyi yani işi çözmüşsünüz ve sonra istediğiniz kızla çıkın eğer birine bağlandıysanız da o ilişkiyi acı çekmeden yaşayın

en sona şunu yazabilirsin emeklenmeden(sürünmeden) yürümek imkansızdır..
aşık olabiliriz ama forumda insanların %90ı aşık olduğunu zannediyor..
çok çeşitli yöntem var haddinden fazla ben buraya yazsam belki düzenleyip eklemem 1 haftamı alır ki zaten çalışıyorum bu kadar çok giremiyorum nete ama 1000 nasihat bir müsibete eşittir misali biz anlatırız kadın psikolojisini nasıl yaklaşılması gerektiğini sen yaklaşırsın okuyan gören yaklaşır tık bir anda tavlayamaz kızı ama en azından bizim söylediklerimiz kulağa küpe olur hee der demek ki böyleymiş bu bilgisi artar ama uygulama daha çok önemli olan dediğim gibi sürüneceksiniz BEYler ERKEKsen diye bi laf varya erkek gibi gideceksin deneyeceksin forumlardakini okuyarak bi kızla çıksanız bile ezbere kalırsınız farklı bi durumla karşılaştığınız anda çuvallarsınız.. Beyler sizin psikolojinizi de anlıyorum üzülmemek istiyosunuz ama korkarak yaşıyosanız hayatı seyredersiniz, tamam bende öz güven var diyosanız ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum diyorsanız biryerlerden başlayın ne mi yapın elinize bir kağıt kalem alın üniversite "lise " farketmez hoca"öğretmen bi araştırma yapmamı istedi yoldan çevirin kızları 2 dk ayırırmısın bikaç sorum olacak diyin kağıda bikaç soru yazın mesela kadının toplumdaki yerini nasıl buluyosunuz erkekler kadınlara sizce nasıl davranmalı tarzda soruları yazdınız mı kağıda gidin taksim meydanına veya kadıköy herneresiyse çevirin güzel kızları merhaba ben ali şu ünidenim size bikaç soru sorabilirmiyim kadının sosyal statüsü hakkında diyin ki sadece kızlara soracak bi konunuz olsun sonra soruları sorun kadın mı daha çok yalan söyler erkek mi onu da sorun dediklerini not edin ve en sonunda çok güzel fikirleriniz varmış size borcumu bi kahve ısmarlayarak giderebilirmiyim hem laflarız diyin götürün bi kafeye sonra kızın falına bakın geyik yapın sallayın hayat budur hayat cesaret ve başlamak bitirmenin yarısıdır ve bu hafta sonu başlayın aman dikkat edin taksimde birbirimizle karşılaşmayalım

herkesin sevdiği gibi gücü seviyorum..
gücünüzü yansıtın eğer yoksa varmış gibi yapın güç size gelecektir,
unutmayın güç ondan korkmayana gelir..
gücü kadınlarda sever o nedenle..
artık hi-men vakti..
güç sizde artık..
tepe tepe kullanabilirsiniz..

not: beğendiğin biyer varsa ekle ben karmaşık yazarım aynı anda 2-3 şeyi bir anda düşündüğüm için imlamı yazım yanlışımı düzeltebilirsin oynama yapmak serbest..

ARKADAŞLAR KAÇ SAAT EMEK VERİP YAZDIM.EN AZINDAN OKUYANLAR YAZI HAKKINDAKI FİKİRLERİNİ YAZARSALAR SEVİRİM [smilie=beach.gif]
Kullanıcı avatarı
Bashful

Re: kızlarla konuşma ve cekingenliği yenme teknikleri

Mesaj gönderen Bashful »

Yazını baştan sona okudum, güzel bir yazı olmuş insanı cesaretlendiriyor, umarım forumdakilere faydası olur, ben bu yazdıklarını yapamıycam, ama genede aklımda bulunsun.
Kullanıcı avatarı
LAYSOS

Mesaj gönderen LAYSOS »

1 kişiye bile faydası olursa çok sevinirim.
çünkü bazen sf liler. (sadece bende olabilirim )
Kullanıcı avatarı
primer

Mesaj gönderen primer »

bu yazının mp3 varsa anca başa çıka bilirim
Kullanıcı avatarı
primer

Mesaj gönderen primer »

bu yazının mp3 varsa anca başa çıka bilirim
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

i'ler ı olmasaydı iyiydi. belki bi nebze okunabilir hale gelebilirdi.
de te fabula narratur
citizen

Mesaj gönderen citizen »

Allah buradaki bütün erkeklere SF'li bir kız arkadaş nasip eylesin.
Kullanıcı avatarı
LAYSOS

Mesaj gönderen LAYSOS »

citizen yazdı:Allah buradaki bütün erkeklere SF'li bir kız arkadaş nasip eylesin.
bence bu büyük beddua [smilie=assassin.gif] [smilie=alcoholic.gif]
erkan

Mesaj gönderen erkan »

laysos , müridin olabilir miyim?
ya da şimdilerde daha moda olan yaşam koçum ol.
Kullanıcı avatarı
anxiety

Mesaj gönderen anxiety »

citizen yazdı:Allah buradaki bütün erkeklere SF'li bir kız arkadaş nasip eylesin.
amin
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

TEK DERDiNİZ BUMU SAHİDEN HEPİNİZ İĞRENÇSİNİZ!
erkan

Mesaj gönderen erkan »

PaSSiVe AgGReSSiVe yazdı:TEK DERDiNİZ BUMU SAHİDEN HEPİNİZ İĞRENÇSİNİZ!
Duydunuz mu bize ne dedi? [smilie=aikido.gif]
Tek derdimiz buymuş gibi mi duruyor? [smilie=crazy.gif]
Tamam yazı biraz LAYSOSun kızlara karşı duygusuzca yaklaşımını yansıtıyor ama bizim amacımız tamamen duygusal... dimi cemaaat?
Kullanıcı avatarı
anxiety

Mesaj gönderen anxiety »

erkan yazdı:
Duydunuz mu bize ne dedi? [smilie=aikido.gif]
Tek derdimiz buymuş gibi mi duruyor? [smilie=crazy.gif]
Tamam yazı biraz LAYSOSun kızlara karşı duygusuzca yaklaşımını yansıtıyor ama bizim amacımız tamamen duygusal... dimi cemaaat?
+1
Kullanıcı avatarı
Bashful

Mesaj gönderen Bashful »

Tek derdimiz cinsellik değil, zaten yazının başlığı "kızlarla konuşma ve çekingenliği yenme teknikleri" laysosda bize yardımcı olmak için bu yazıyı yazmış, merak etme biz sapık değiliz!
xxlarch

Mesaj gönderen xxlarch »

ya çirkin olanlar :(
Kilitli