Şizofrenik_Notlar

Sosyal fobi ve psikoloji üzerine makaleler..(Lütfen yazının kaynağını belirtiniz)
Kullanıcı avatarı
nfS-F

Mesaj gönderen nfS-F »

LOVE ME Tarih: 01 Nis 2007, Pzr 03:18 Mesaj konusu:

--------------------------------------------------------------------------------

nfS-F demiş ki:
keşke tanrı birilerini birilerine ibret olsun diye yaratmasaydıda her birimizi tek tekbirbirimize ibret olsun diye yaratsaydı..

Nasıl yani?
diyorumki bazı insanların pek ibretlik bi hali yok..sanki dünyanın merkezinde onlar varmış gibi herşey onlara ibret olsun diye yaratılmış..fakat öyleki o insanlarda hiç ibret almayan tipler..yani daha açık olmam gerekirse bana göre dünyada ibret almayanlar ve ibretlikleri iplemeyenler mutlu oluyo
sen kendine güvendiğin kadar SENSİN
Kullanıcı avatarı
gülşen

Mesaj gönderen gülşen »

mutlu oluyolar ama seviliyolar mı?hiç sanmıyorum..sevilmeden bi ömür sürmek en yoksunluk duyulası bişi..sevilmek kadar güzel ve onurlandırıcı bişi var mı?
ben bir gün giderim ki neyim kalır;
eksik bıraktığım herşeyim kalır...
Kullanıcı avatarı
umutmelih

Mesaj gönderen umutmelih »

benım anlamadııgm arkadaslar sızofrenın ıyılesme ıhtımalı oldugu halde nıye kanun nazarında delı muamelesı goruyorlar ceza alamazlar vede evlenemezler :( cok uzucu bır durum bazı ılerlemıs durumları ıcın olabılır ama caresı olan bır hastalık ıcın ınsana yapılan bır haksızlık yokmudur sızce?
mutlu olmak için mutlu etmek gerekir