Sosyal Fobi Grup Terapisi Başlıyor

Çözüm önerileriniz..
SosyalGr

Sosyal Fobi Grup Terapisi Başlıyor

Mesaj gönderen SosyalGr »

Merhaba Arkadaşlar

Şubat ayı içinde Uzman Klinik Psikolog GİZEM PEKCAN'ın liderliğinde grup terapisi programı başlayacaktır.

Program 13 temel oturumdan oluşacak ve her oturum 2 saat sürecektir.

Programın her bir oturumu farklı hedefler, teknikler ve beceriler geliştirmeyi içermektedir.

Program sonunda katılımcıların sosyal kaygının sebepleri ve yönetimi hakkında bilgi ve becerileri kazanmaları amaçlanmaktadır.

Gruplar 6-10 kişi den oluşacaktır.

Gruba katılım onayı için ilk psikolog değerlendirmesinden geçmek gerekmekte ve grup terapisine uygun olup olunmadığı veya eşlik eden başa sorun olup olmadığı tespit edilecektir.

Başlangıç tarihi grup oluşturulduktan sonra, çoğunluk için uygun saat ve gün aralıklarında belirlenecektir.

Gruba kayıt ve detaylı bilgi için aşağıdaki mail adresine mail atmanız gerekmektedir.

Email:sfgrubum@gmail.com
Kullanıcı avatarı
Doohan

Re: Sosyal Fobi Grup Terapisi Başlıyor

Mesaj gönderen Doohan »

kaç gayme?
kalıcısıkıntı

Mesaj gönderen kalıcısıkıntı »

Doohan yazdı:kaç gayme?
mantıklı bir soru [smilie=crazy.gif] [smilie=buba.gif]
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...
SosyalGr

Mesaj gönderen SosyalGr »

Ilk olarak on degerlendirme seansindan bireysel olarak gecmeniz gerekiyor. Bireysel seansin ucretini belirttigim mail adresinden danisiniz.

Oturumlar haftada bir olacak ve katilim ucreti her oturum icin 150 tldir.

Ben organizasyonun koordinatoruyum. Ismim melike. 3 senedir. bu gruplar periyodik olarak aciliyor Gizem Hanim tarafindan. Katilmak isteyenler haberdar olsun diye duyuru gecmek istedim.

Sevgiler
dead61

Mesaj gönderen dead61 »

İnsanların rahatsızlıklarından yararlanmaktan başka birşey değil bu
epiter

Mesaj gönderen epiter »

her oturum için 150 tl. 150 tl haftalık sosyal faliyet yapmak için güzel paradır.Bence mantıklı planlar yapıp güzel anılı tecrübeler yaratabiliriz.Konuyu açan kişinin burdaki insanların asosyallikten dolayı maddi durumu yeterli olamacağını bilerek fiyat belirlemesinde fayda olabilir.En azından tanıtım amaçlı ücretsiz terapiler düzenlenebilir.Hoş düzenlense bile bu fiyattan sonra ona bile katılmazdım