SPOR ÇOK ÖNEMLİ

Çözüm önerileriniz..
scary
İletişim:

SPOR ÇOK ÖNEMLİ

Mesaj gönderen scary »

Arkadaşlar bu illeti yenmenin önemli hamlelerinden birisinin spor yapmak olduğunu düşünüyorum..bu imkanı ücretsiz yapmayı sağlayan bi organizasyon buldum..ilginizi çekerse aşağıdaki linke tıklayın
http://89.106.26.106/sporas/ziyaretci/Tesis.aspx
Ey sf, benden aldıklarını senden geri almazsam senden alçak olayım.
scary
İletişim:

Re: SPOR ÇOK ÖNEMLİ

Mesaj gönderen scary »

minik bi önerim daha olacak..bu da: panik atak ve anksiyete dostları derneği..haftanın üç günü psikologlarla ücretsiz görüşebiliyomuşsunuz..
http://www.pandost.com/
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

scary yazdı:Arkadaşlar bu illeti yenmenin önemli hamlelerinden birisinin spor yapmak olduğunu düşünüyorum..bu imkanı ücretsiz yapmayı sağlayan bi organizasyon buldum..ilginizi çekerse aşağıdaki linke tıklayın
http://89.106.26.106/sporas/ziyaretci/Tesis.aspx
bi süre yüzmeye gitmiştim burda. güzel bi yer..
..............Resim.................~~Resim
scary
İletişim:

Mesaj gönderen scary »

ücretsiz olduğu yazıyodu mahsunkul..ama başka bi sitede aynı yerin ücretli olduğu yazıyo..bişey anlamadım ben bu işten..gerçeği hangisi?
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

ücretsiz olanda günleri ve saatleri sen belirlemiyosun. ben giderken haftanın belirli 2 günü, sabah 8-9 arası' ücretsizdi. diğer saat ve günlerde ücretli..Bunun yanında her 2 şekilde, 20 küsür lira kadar kan testi ve idrar tahlili (kendileri yapıyor) ve 10 lira kadarda kayıt parası alıyorlar.. birde free olana 2 aydan fazla süre devam edemiyorsun. tekrardan kayıt yaptırman gerekiyor...
Kullanıcı avatarı
fadime

Mesaj gönderen fadime »

benim bildiğim burası belediyenin tesisleri...Birçok ilçede var. Ücreti ise diğer spor salonlarına göre çok ucuz, ama gene de belli bir miktar alıyorlar. Ben geçen sene araştırmıştım. Haftada iki saat yüzme aylık 60 Tl gibi bir rakamdı. Başlarken kalp sayımı gibi tetkiikler yapılıyor. Bunlar da 10 TL civarıydı. Yani ücretsiz değil ama çok uygun fiyatlarda... Bedava olan İSmekler... Onlara da sene içinde girilmiyor. Sene başında başvuruyorsun. Ama aşırı başvuru oluyor. Ağustos eylül gibi takip edilirse erkenden kayıt yaptırılabilir.
Cinastım. Şartlar fadime yaptı.
scary
İletişim:

Mesaj gönderen scary »

cevaplarınız için ikinize de teşekkürler..
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

rica ederiz;)
alucard06

Mesaj gönderen alucard06 »

arkadaşlar bende 1 aydır fitness'a gidiyorum gerçekten kendimi daha iyi hissediyorum..özgüvenimde artış oldu..daha tam olarak iyileştim diyemem ama sanki hergün daha da iyiye gidiyorum..spor gerçekten önemli lütfen bunu ihmal etmeyin..ama ben gidin basketbol yada futbol oynayın demiyorum..ciddi ciddi çalışmanız gerek..bir fitness klubüne yazılın hem vucudunuz hemde psikolojiniz iyileşiyor..zaten spor sırasında beyinde endorfin hormonu salgılanıyor..(bknz : http://tr.wikipedia.org/wiki/Endorfin)..normalde endorfin vucut dışından suni olarak alınınca bağımlılık yapan bir uyuşturucudur ama spor yaparsanız bu hormonu vucut kendisi salgılıyor..inanın bana sf ve diğer hertürlü psikolojik rahatsızlığa çok iyi geliyor...bende spora başlayınca psikolojimin giderek daha güçlü hale geldiğini hissettim ve bunun nedenlerini araştırmaya başladım..sonra anladımki endorfin salgılanmasının etkisiymiş..sizede tavsiye ediyorum..herkesin söylediği şeyi bende tekrar ediyorum ; '' spor yapın'' ..
Kullanıcı avatarı
domatesbiberpatlican

Mesaj gönderen domatesbiberpatlican »

alucard06 yazdı:arkadaşlar bende 1 aydır fitness'a gidiyorum gerçekten kendimi daha iyi hissediyorum..özgüvenimde artış oldu..daha tam olarak iyileştim diyemem ama sanki hergün daha da iyiye gidiyorum..spor gerçekten önemli lütfen bunu ihmal etmeyin..ama ben gidin basketbol yada futbol oynayın demiyorum..ciddi ciddi çalışmanız gerek..bir fitness klubüne yazılın hem vucudunuz hemde psikolojiniz iyileşiyor..zaten spor sırasında beyinde endorfin hormonu salgılanıyor..(bknz : http://tr.wikipedia.org/wiki/Endorfin)..normalde endorfin vucut dışından suni olarak alınınca bağımlılık yapan bir uyuşturucudur ama spor yaparsanız bu hormonu vucut kendisi salgılıyor..inanın bana sf ve diğer hertürlü psikolojik rahatsızlığa çok iyi geliyor...bende spora başlayınca psikolojimin giderek daha güçlü hale geldiğini hissettim ve bunun nedenlerini araştırmaya başladım..sonra anladımki endorfin salgılanmasının etkisiymiş..sizede tavsiye ediyorum..herkesin söylediği şeyi bende tekrar ediyorum ; '' spor yapın'' ..

alucard06'ya katılıyorum.1 aydır body yapıyorum,değişim inanılmaz.Hem fiziken,hem ruhen çok gelişiyorsunuz.Herkese,kendine güvensiz olanlara,kendini başarısız,ezik,yetersiz,ezilen,güçsüz hisseden herkese tavsiyemdir.
SF'li arkadaşları seviyorum,kralsınız,adamsınız.
inadinahuzur

Mesaj gönderen inadinahuzur »

Ohooo ne işine yarar o zaman 8-9 da uyanamam ki
mahsunkul yazdı:ücretsiz olanda günleri ve saatleri sen belirlemiyosun. ben giderken haftanın belirli 2 günü, sabah 8-9 arası' ücretsizdi. diğer saat ve günlerde ücretli..Bunun yanında her 2 şekilde, 20 küsür lira kadar kan testi ve idrar tahlili (kendileri yapıyor) ve 10 lira kadarda kayıt parası alıyorlar.. birde free olana 2 aydan fazla süre devam edemiyorsun. tekrardan kayıt yaptırman gerekiyor...
tekinya

Mesaj gönderen tekinya »

Spor da bir yere kadar.Her şeyin bir kilit noktası var.Kör noktalar benzeri kör zamanlar da mevcut.Kaçış olmuyor.Kızgım olduğum zamanlar antrenman sürem ve performansım yarı yarıya düşüyor.
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

spor çok zor bi şey ya pffff heel bizim gibiler için çok gereksiz !
slmbardakci

Mesaj gönderen slmbardakci »

koşu ve şınav işe yarıyor.
bunları yaparken nefel almaya değil nefesi ciğerlerinizden sonuna kadar boşaltmaya odaklanın