KÖRDÜĞÜM ÇÖZÜLDÜ

Çözüm önerileriniz..
kubilay77

KÖRDÜĞÜM ÇÖZÜLDÜ

Mesaj gönderen kubilay77 »

BURDAKİ İNSANLARI ÇOK SEVİYORUM.. SOSYAL FOBİLİ OLMAKTA GÜZEL. DERT ETMEYİN.. HAYAT BUNUNLA İBARET DEĞİL. ÇOK YÖNLÜ DÜŞÜNÜN. MESELA SOSYAL FOBİLİ OLMASAYDINIZ BU FORMDA BULUNMAZDIK. YOKSA KİMSE KİMSEYİ SEVMİYOMU BURDA... BEN SİZİ ÇOK SEVİYORUM.. BU FORMA SAHİP ÇIKALIM. BURASIDA BİZİM İÇİN ÖNEMLİ.BIRAKALIM BU FOBİYİ, DE GİT FOBİ ! HADİ ARKADASLIK KURALIM. MESALA BURDA TANIŞAN İKİ SOSLU FOBİK EVLENSİN... DAVUL DENGİ DENGİNE... BELKİDE KISMETİNİZ BURDADIR..HAYDİ HAYIRLISI..
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

size katılmıyorum :roll:
de te fabula narratur
kubilay77

heey arkadaslar!!! veda benim bu konuyu ben actım ilk hak benim:D ilk ben sonra siz... şaka şaka ya bıktım artık dert dinlemektende görmektende.. :lol:
kubilay77

EVLENMEK İSTİYORUM... SİZDE EVLENİN !!! SOSYAL FOBİDEN KURTULMANIN TEK YOLU, BURDAN TANIŞIP EVLENMEK :lol:

ADAYLAR ÖZELİME MSJ ATSIN.

DİĞER ARKADASLAR SONRA :)
Kullanıcı avatarı
Che Guevara

Mesaj gönderen Che Guevara »

ben sana talibim kubilay :)
Kullanıcı avatarı
gamlı baykuş
İletişim:

Mesaj gönderen gamlı baykuş »

Arkadaşlar insan söz konusu olduğunda 2 yarım 1 tam etmiyor.2 sosyal fobilinin evliliğinin zor olacağı kanısındayım.Düşünsenize sürekli kavga dolmuşa parayı sen mi vericen ben mi? veli toplantısına ben gitmem sen git, tavan akıyor ev sahibine ben söylemem sen söyle...Valla ben eşimin oldukça girişken olmasını tercih ederim ki benim sosyal fobimden doğacak boşlukları doldurabilsin.Sosyal fobiden bir eksiklik değil bir kişilik özelliği olarak bahsediyorum yanlış anlaşılmasın hepimiz sevilmeye değer insanlarız.sevgiyle kalın...
prizma

Mesaj gönderen prizma »

gamlı baykuş yazdı:Arkadaşlar insan söz konusu olduğunda 2 yarım 1 tam etmiyor.2 sosyal fobilinin evliliğinin zor olacağı kanısındayım.Düşünsenize sürekli kavga dolmuşa parayı sen mi vericen ben mi? veli toplantısına ben gitmem sen git, tavan akıyor ev sahibine ben söylemem sen söyle...Valla ben eşimin oldukça girişken olmasını tercih ederim ki benim sosyal fobimden doğacak boşlukları doldurabilsin.Sosyal fobiden bir eksiklik değil bir kişilik özelliği olarak bahsediyorum yanlış anlaşılmasın hepimiz sevilmeye değer insanlarız.sevgiyle kalın...
Çok haklısın.Benim evliliğim buna örnektir mesela:))))
Eşim sayesinde bir çok noktada evlilik öncesi hayatıma nazaran çok daha iyiyim.Ama eşin desteği çoook önemli.Sen evham yapıyorsun,vs sizi suçlar bir tavır takınırsa o zaman işler sarpa sarar.
Sizi siz olduğunuz için sevecek,anlayacak,her konuda yardımcınız olacak bir eş bulmanızı dilerim.
Bu forum sayesinde meydana gelecek bir evlilik de bayağı matrak olur:))))))
kubilay77

burda oluşacak bi evlilik çok matrak olur mu bilmem ama en azından benim halimden anlıcak bi kız tercih ederim...

ne yapayım baska nerde bulucam ben kız. halim ortada :lol:
wirane

Mesaj gönderen wirane »

sf li olmak yürek ister :roll:
umutsuzvaka

Re: KÖRDÜĞÜM ÇÖZÜLDÜ

Mesaj gönderen umutsuzvaka »

yav yürügit sen polyanna mısın nesin neyin kafasını yaşıyorsun
Kullanıcı avatarı
Bashful

Mesaj gönderen Bashful »

umutsuzvaka yazdı:yav yürügit sen polyanna mısın nesin neyin kafasını yaşıyorsun
umutsuzvaka mesajların tarihine bakmadınmı, bu başlıkdaki mesajlar yıllar önce yazılmış, kubilay77'nin foruma son ziyaretinin üzerinden yıllar geçmiş.
revenger332

Mesaj gönderen revenger332 »

allahım ya kaç yıllık konu hortlamış [smilie=dash2.gif]
unnamedhouse.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
Bashful

Mesaj gönderen Bashful »

revenger332 yazdı:allahım ya kaç yıllık konu hortlamış [smilie=dash2.gif]
Resim :D
kalıcısıkıntı

Mesaj gönderen kalıcısıkıntı »

evlenmeye hazırmısınız ? baba olmaya yetkinmisiniz ? yada anne olmaya. sanıyormusunuz ki evliliği eşinizle birlikte yürütebileceksizin.sizin pasif olduğunuzu görüpte baskın olmaya çalışmayan bir insanla tanıştınızmı ? kaldırabilecekmisiniz ezik kalmayı yoksa hür olmayı istemiyormusunuz ? sfden kurtulup baskın biri olmadan evlilik kurabilecekmisiniz ?
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...