SEMİNER: Sosyal Fobiklerde Dikkat Sorunları Ve Hiperaktivite

Çözüm önerileriniz..
Kullanıcı avatarı
yolcu

Re: SEMİNER: Sosyal Fobiklerde Dikkat Sorunları Ve Hiperaktivite

Mesaj gönderen yolcu »

merakla bekliyoruz, sunum nasıl yapılırmış görelim. :)
Ben yaşamaya gelmedim, öyle bi bakıyordum hayata...
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

yaa yazdı:arkadaslar seminerde ben de bir sunum yapacagım. kaçırmayın derim.
:D Bunu duyanlar zaten kaçar
Kullanıcı avatarı
hayal-et

Mesaj gönderen hayal-et »

seminer gerçekten çok güzeldi bence.daha öncekilere katılamamıştım.bu kez katılma fırsatını buldum..öncelikle şunu söyleyim gerçekten güzel bir seminer,güzel bir insan topluluğu ve herşeyden önemlisi herkesin rahatlıkla birbirini anlayabileceği,anlatabileceği ve anlaşılabileceği sıcak bir ortam..fırsatı olupta gelemeyen arkadaşlar(sf den dolayı) gerçekten denemeye değmez mi sizce de?kendim için söyleyeyim bende gitmemek için kendime o kadar neden buldum ki...ama kaçarak bir yere varamıcamı bildiğimden üstüne gittim ve seminere katıldım..hayalimde aklımda kurduğum ya da kurduğumuz kadar korkunç büyük bir sıkıntıyla karşılaşmadım.seminer konularında bunada değindi Dr Ahmet Bey...uzun zamandır yazmıyordum forumda.askerden geldikten sonra(2009 yılından beri) yazamadım.ilk kayıt olduğum günkü gibi ne yazıcam napıcam düşüncelerinden dolayı..seminere katıldıktan sonra tekrar yazma isteği duydum...seminer sonrası katılan arkadaşlarla yaptığımız sohbette çok kötü durumda olan arkadaşlarımızı nasıl seminere ya da toplantılara katılmalarını sağlayabilirizin cevaplarını aramızda konuştuk..ben fazla konuştuğumu söyleyemem :) bu da bende tekrar yazma isteği ve gücünü sağladı.Dr Ahmet Bey ve katılan ve bunu duyuran düzenleyen arkdaşlarımıza çok teşekkür ederim......iyi ki varsınız.........
En son Anonymous tarafından 04 Mar 2012, 23:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Renk seçimi yaparken okunaklı olmasına dikkat edelim..
Kullanıcı avatarı
yolcu

Mesaj gönderen yolcu »

bence de çok güzel bir buluşma oldu, hayatımda konuşmadığım kadar konuştum üstelik ilk defa tanıştığım insanlarla.

arkadaşlar şunu unutmayın bizi bizden başka kimse anlamaz doktor tedavi edebilir ancak bu bizi anladığı anlamına gelmez. bizim bizi anlayacak insanlara ihtiyacımız var. elbette doktora gidelim tedavi, terapi alalım; ama bu buluşmalar bizim için bulunmaz fırsat lüfen bu fırsatı değerlendirin(zor olduğunu biliyorum ama hayat kolay değil). ertelemeyin, geç kalmayın, hayattan da ertelenmeyin.
var

Mesaj gönderen var »

Forumdan kimler katıldı?
Seminerde tam olarak ne anlatıldı? Not alan var mı, yoksa seminerle ilgili bir slayt dağıtılacak mı?
Seminerden görüntü alındı mı? Youtube'da, facebook'da, orada burada yayımlanacak mı?
Kullanıcı avatarı
yolcu

Mesaj gönderen yolcu »

seminere benim hatırlayabildiğim kadar: vavien, anxiety, kaldera, moby, mahsun ve nicklerini bilmediğim toplam 20-25 kişi katıldı. seminerde görüntü alındı. bu konuda ayrıntılı bilgi mahsun'da.
Kullanıcı avatarı
hayal-et

Mesaj gönderen hayal-et »

bende vardım...gri montlu olan...ismim MEHMET...gri montlu diyorum çünkü aynı isimde 3-4 arkadaş daha vardı.... :)
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

İlk toplantıya da (2011 mart) katılmıştım ve dünkü yapılan en güzeliydi; gelmeyenler çok şey (abartısız) kaçırdılar hayal-et, hikmet ve m.sevgin gibi uzun zamandır görüşmediğim kişilerle karşılaşmak da iyi geldi. Yine yapılır inş.
Kullanıcı avatarı
anxiety

Mesaj gönderen anxiety »

toplantı bencede guzeldi ama bi dahakinde niklerimizide soyleyelim
daha dun muhabbet ediyoduk bugun forumda2-3 kisiyi tanıyorum
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

merhaba arkadaşlar. işlerimdeki yoğunluk yüzünden foruma bir müddet uğrayamadım..

seminer güzel geçti. fotoğraf ve videolar bende, hemen yayınlayamıyorum çünkü bazı yerlerin kesilmesi gerekiyor. bunun yanında 2 arkadaşımız kendi istekleriyle bir sunum yaptılar, tüm heyecanlarına rağmen. burdan onları tebrik ediyorum. Görülmeye değerdi..
Ben biraz sessizdim, forumda facede orda burda sesimin çok çıkması, aktif olmam konuşkan sosyal biri olduğum anlamına gelmiyor:)
kişi sayısına gelince, 5 mehmet, 2 ahmet, bir mahsun ve farklı isimlerde 5 bayan ve 13 er olmak üzere toplamda 26 kişi seminere iştirak ettiler.. gelen, gelmeye niyet edip gelemeyen tüm arkadaşlara burdan teşekkürler..

toplantı arası çay molaları verildi, aramızda sohbet ettik, tanıştık. bittikten sonra bir mekanda yine 1-2 saat geçirdik, 2 hafta sonra pazar (18 mart) aynı saatte sultanahmette buluşmak üzere sözleştip dağıldık...
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

hayal-et yazdı:bende vardım...gri montlu olan...ismim MEHMET...gri montlu diyorum çünkü aynı isimde 3-4 arkadaş daha vardı.... :)
sende ordamıydın, tanıştığımıza sevindim..senin hayel-et olduğunu bilmiyodum :)
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

var yazdı: Seminerden görüntü alındı mı? Youtube'da, facebook'da, orada burada yayımlanacak mı?
video ve fotoğraflar nihayet hazır, youtube veya face'ye atıcam birazdan, burdan linkleri paylaşırım..
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Kullanıcı avatarı
Fluperson

Mesaj gönderen Fluperson »

Hay Allah razı olsun.İndiriyorum copyright yok di mi? :)
fobikisosyal

Mesaj gönderen fobikisosyal »

1-2 diyor, 2. si nerde? En heyecanlı yerinde kaldı:))