yoğunlaştırılmış terapi

Çözüm önerileriniz..
vhisky

yoğunlaştırılmış terapi

Mesaj gönderen vhisky »

ufuk maviengin,istanbulda bir hipnoterapist arkadaşmış.mail yazdım cvp geldi şu şekilde:Yoğunlaştırılmış terapide çok daha kısa sürede sonuçlar almaktayız. Danışanlarımız 10 gün süreyle her gün 11:00 -17:00 arası merkezimizde olup, günde 4 saatlik seanslar halinde 30 saatlik bir programa girerler. Bu program 4 aşamadan oluşur: Dinleme, formüle etme, yüzleştirme, davranışı ve düşünceyi değiştirme. Bu 10 günlük programın sonunda danışanlarımızın %90’ının iyileşme kaydedildiğini gözlemledik. Bu görüşmeler haftada bir, 2 haftada bir, 3 haftada bir ve nihayetinde ayda bir şeklinde azalan periyotlarla noktalanır. Ağır sorunlarda uygulanır.

Ücretler, ilk görüşme ve genel değerlendirme 150 ytl sonraki 60 dakikalık her seans için 100 ytl dir.
istanbulda halalarım var saolsunlar hiç sevmem,acaba gitsemmi,bu yoğunlaştırılmış terapi iyi bişey gibi yüzleştirme falan diyo.bilmiyorum.ücretler de fena değil.tabi eğer sorunu gerçekten çözerse.yoğunlaştırılmış terapi ağır hastalarda uygulanırmış,e bizden ağırınımı bulacak dimi
s_f_19_82
İletişim:

çok

Mesaj gönderen s_f_19_82 »

30 saat. her saat 100 ytl olunca büyük bir meblağ. benim bildiğim bu adam hipnoterapist. 4 5 seansta bu işi bitirmesi gerekiyor. ben de hipnoterapi düşünüyorum. istanbula gelirsen tuncay özer uzaktan iyi görünüyor. 4 5 seansta işi bitirdiğini söylüyor. sitesinde örnekler de vermiş. maille randevu istiyosun. ben istedim ama cevap vermedi. adam hastaları da seçiyo. :(
vhisky

Mesaj gönderen vhisky »

45 saat mi dalga mı geçiyosun?tuncay çok iyi diyo gidenler var ama 45 saat bi ömür abiiiiiiiiiiii
Kullanıcı avatarı
gileadli_roland

Mesaj gönderen gileadli_roland »

vhisky yazdı:45 saat mi dalga mı geçiyosun?tuncay çok iyi diyo gidenler var ama 45 saat bi ömür abiiiiiiiiiiii
Sanırım arkadaş "4-5 saatte" demek istemiş.. 45 saat değil
vhisky

Mesaj gönderen vhisky »

baktım canım sitesine,saati 150-200 milyon.toplamda 750 milyon yapıyor.bi de antalyadan git,hem de halalarını çek ondan düşünüyorum.ankaradaki amcam daha inandırdı beni analitik hipnoz,bilinçaltını çözüyor.bakalım
s_f_19_82
İletişim:

saat

Mesaj gönderen s_f_19_82 »

45 saat değil 4-5 seans demek istedim. yanlış anlaşılma olmuş. bi de forumda geçenm ankaradan bi doktoru yazmışlar. o daha iyi gibi görünüyor.
Kullanıcı avatarı
öfkeli

Mesaj gönderen öfkeli »

hipnoz deneyen ve sf çözümünde başarılı olan var mı aramızda varsa deneyimlerini bizlerle paylaşabilir mi?
Karar : Toplum sağlığını bozma ve insanları hayata karşı soğutma suçlarından tutuklu sanık "Sosyal Fobi" nin İDAMINA!........