*_Forumu CanlandıralıM_*

Çözüm önerileriniz..
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

*_Forumu CanlandıralıM_*

Mesaj gönderen mahsunkul »

forumumuzun daha aktif olabilmesi için neler yapabiliriz..? herkes bir veya bi kaç fikir belirtirse sevinirim.. sevgiler...
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Re: *_Forumu CanlandıralıM_*

sigmund yazdı:
Eski yazdı:Facebookta oldugu gibi begen ya da rep butonu olabilir.
Bence de işe yarar bir öneri.
mahsunkul yazdı:mesela facede buranında resmi bi grubu olması forumu dahamı cansız hale getirir yoksa aksine hareketlendirir mi? ne dersiniz?
Ya mahsun faceteki SF gruplarına takılanların çoğu burayı biliyordur. Sen geçenlerde buranın tanıtımını yapmıştın. İyi niyetli bişey ama nedense pek ilgi görmedi.

Forumun ilk açıldığı zamanki temaya döndürülsün, eski üyelere mesaj yollansın. Bunu çok merak etmişimdir. Eskilerin (tahminen) %80'i neden forumu bıraktı ?
bi süre sonra forumu bırakıyorlar hocam, herkesin bi derdi var meşgalesi var düğün nişan iş güç derken forum unutuluyor.. burda önemli olan çarkın dönmesi.. bizde cari açık var :)) gidenlerin yerine yenilerini getiremiyoruz.. bununda tek nedeni FaCE....yine forum fena değil, bi şeyler yazılıyor eskisi kadar olmasada ki hiç bi şey yazılmasa bile çok geniş bir arşiv bilgi kaynağımız var..

dediğin gibi facede yaptığım reklamlar pek işe yaramadı... forum temaları bence iyi, yeterince tema var. eski temada phbbb'de eski versiyon olduğundan tekrar dönüş imkansız.. ama ona benzer bi temamız var..
teşekkürler....
byufuk453

Mesaj gönderen byufuk453 »

site içi arama butonu gerekli bence. mesela buluşma önerileri kısmında kendi şehrimi aramak için onca sayfayı gezinmek zorunda kalmak istemiyorum.
Kullanıcı avatarı
kaale alinmayan adam

Mesaj gönderen kaale alinmayan adam »

forumun facebookta bi grubu olması lazım forumlar eskisi kadar tutmuyor artık foruma girmek için pc başına geçmek gerekiyor pc ve sosyal fobi kardeş gibiler
Acı en üst sınırına ulaştığında alçakçasına zayıflamaya, yerini daha önce hiç tatmadığım cinsten başka bir duyguya bırakmaya başladı. Kendini olağanca şiddetiyle hissettiren, diş ağrısına benzeyen zevkli bir duygu. / YERALTI
cesaret

Mesaj gönderen cesaret »

Forumun kullanılma nedeni eğlenmekten çok dertlere çare bulmak haklı olarak yani insan kendini bu konuda dertli hissediyorsa burayı buluyor ve kullanıyor. Derdini çözen ya da çözdüğünü düşünen bir süre sonra çekip gidiyor forumda bi sıcak hava var onun etkisine kapılan forumda kalmaya devam ediyor ya da benim gibi fırsat buldukça foruma uğramaya devam ediyor.

Kısacası şunlar yapılmalı
1- Forumun bu sıcak ortamı bir şekilde her üyeye hissettirilmeli
2- sosyal fobi konusunda forumca bir çalışma grubu oluşturulup sf hakkındaki bilgiler derlenmeli ve geniş bir arşiv oluşturulmalı derim.

yukarıdaki önerilerde gerçekten güzel ben de farklı bir açıdan yaklaşmak istedim. katkım olursa ne mutlu :)
Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır.
hayata renk katabildiysem ne mutlu bana
:)HER ŞEYE RAĞMEN GÜLEBİLMEK,GÜLDÜREBİLMEK CESARET İSTER :)
Dururken bıraktığınız iz noktadan ibarettir.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

görüşleriniz için teşekkürler arkadaşlar...
kaale alinmayan adam yazdı:forumun facebookta bi grubu olması lazım forumlar eskisi kadar tutmuyor artık foruma girmek için pc başına geçmek gerekiyor pc ve sosyal fobi kardeş gibiler
forumun facede grubu var zaten... "asdf group blocking"
revenger332

Mesaj gönderen revenger332 »

Bakın bu forum genelde sfli bir kitleye hitap ediyor. Ve malesef kimse facebook'tan kendini ifşa etmek istemeyecektir. Bence sürekli forumda olan kişiler iletişimi biraz canlandırırsa forum da hareketlenecektir. Ayrıca ne kadar fazla yeni başlık ve tartışma olursa katılım artar.
unnamedhouse.blogspot.com