çözüm önerileri.

Çözüm önerileriniz..
iprestij

çözüm önerileri.

Mesaj gönderen iprestij »

girdim çözüm önerilerine benim sosyal fobim var mı yok.çünkü yendim şimdi elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum.bakın korkularınızın üzerine gidin yükseklik korkusunuz mu var çıkın bir yüksek binanın tepesine aşşağıya bakın karanlıktan mı korkuyorsunuz karanlıkta yürüyün dayaktan mı korkuyorsunuz dalın kavgaya sosyal fobiniz mi var çıkın en kalabalık yere metro otobüs farketmez üç kere çığlık atın arka arkaya insanların yüzüne biraz bakın çıkın ve gülümsemeyi unutmayın..5 yıl çeken var sosyal fobiyi 5 yıl ızdırıp mı yoksa 5 dakikada çığlık atıp geçmesi mi..siz karar verin
iprestij

Re: çözüm önerileri.

Mesaj gönderen iprestij »

bak üç saniye içinde ne yapacaksan yap üç saniyeden sonra tereddütler başlar üç saniye içinde olup bitecek herşey bittikten sonra sen bile nasıl yaptım ben bunu yaaa dersin :D
Kullanıcı avatarı
Bashful

Mesaj gönderen Bashful »

iprestij yazdı:girdim çözüm önerilerine benim sosyal fobim var mı yok.çünkü yendim şimdi elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum.bakın korkularınızın üzerine gidin yükseklik korkusunuz mu var çıkın bir yüksek binanın tepesine aşşağıya bakın karanlıktan mı korkuyorsunuz karanlıkta yürüyün dayaktan mı korkuyorsunuz dalın kavgaya sosyal fobiniz mi var çıkın en kalabalık yere metro otobüs farketmez üç kere çığlık atın arka arkaya insanların yüzüne biraz bakın çıkın ve gülümsemeyi unutmayın..5 yıl çeken var sosyal fobiyi 5 yıl ızdırıp mı yoksa 5 dakikada çığlık atıp geçmesi mi..siz karar verin
Haklısın, korkularımızı yenmek için üzerlerine gitmemiz gerek, ama yavaş yavaş.
slmbardakci

Mesaj gönderen slmbardakci »

bu denemeler yeni ve daha ağır travmalara yol açabilir dikkat edelim