konuşurken hafif kekeleme ve harf yutma

Çözüm önerileriniz..
Kullanıcı avatarı
kaale alinmayan adam

konuşurken hafif kekeleme ve harf yutma

Mesaj gönderen kaale alinmayan adam »

arada izdede oluyor mu bide hızlı konuştuğumu söylüyorlar bi cümleyi tekrar etmekten bıktım
Acı en üst sınırına ulaştığında alçakçasına zayıflamaya, yerini daha önce hiç tatmadığım cinsten başka bir duyguya bırakmaya başladı. Kendini olağanca şiddetiyle hissettiren, diş ağrısına benzeyen zevkli bir duygu. / YERALTI
Kullanıcı avatarı
Bashful

Re: konuşurken hafif kekeleme ve harf yutma

Mesaj gönderen Bashful »

Benimde sık sık söylediğimi anlamıyorlar, heyecandan sesim çok çıkmıyor.
SatasmaBana

Mesaj gönderen SatasmaBana »

Çok oluyor.Konuşmaktan soğudum.Yazmakta da pek parlak değilim.Ne yapalım...
bulantı
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

kelime haznem dardir bu yuzden cumleler kurarken ayni kelimeleri sifatlari vesaireleri cokca kullanirim. Bununla beraber unutkanlik hat saffada, ayni konuyu cokca acarim sanki daha onceden konusmamisim bahsi gecmemis gibi. Tum bunlari bi kisinin kendi kendine anlamasi imkansiz. Ancak birileri arada uyarmali, bu bir dost olabilir ki dost aci soyler alinmamali... Eksiklerimi yanlislarimi soyleyen arkadaslarim sagolsun varolsunlar, baska turlu bazi seylerin ustesinden gelemeyiz.. Sağlicakla kalin, sevgiler...
..............Resim.................~~Resim
leia

Mesaj gönderen leia »

Bu sorun bende de var biraz. Hocalarımdan biri bunu farketmişti ve azaltmak için evde yüksek sesle kitap okumamı önermişti. Hiç denemediğim için işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum, belki yarıyordur.