Y Ü Z KIZARMASI

Çözüm önerileriniz..
cenkerr

Y Ü Z KIZARMASI

Mesaj gönderen cenkerr »

Merhabalar ben de uzun yıllardır sf'liyim sf'nin butun klasık belirtilerini yasamaktayım tabı benı en cok rahatsız eden yuzumun asırı derecede kızarması (domates-pancar gibi) 8-9 yıldır tedavı gormekteyım ve doktor esliğinde ılac kullandım sımdıye kadar bı suru doktor ılac degısmeme rağmen bı gelısme olmadı tabı bazı takıntılardan kurtuldum tek azalmayan yuzumun kızarmasında azalmanın olmaması.sızlerden de bu yonde sıkayetı olan veya kurtulan arkadaslar varsa ne sekılde asabılırım bu yuz kızarmasını ayrıca gıttıgım psıkıyatrlere defalarca sormama ragmen bı cvb vermekten hep kacındılar nedense bu kızarmaya engel bı amelıyat falan varmı gibi sorularıma yuz kızarmasına psikolojık deyıp gectıler hep,tama bılıyoruz psikolojik bı damarın veya bı nedenı vardır dıye dusunuyorum (klipsli ets) bu konuda yardımcı olmanızı rıca edıyorum herkeze acıl sıfalar...
leia

Re: Y Ü Z KIZARMASI

Mesaj gönderen leia »

Ben de La Roche'un Rosaliac XL kremini kullandım bir yıl boyunca onun etkisi de güzeldi. Cildimi biraz yağlandırması dışında bir yan etkisini görmedim. Beyaz tenliler için güneş kremiyle birlikte kullanıldığında daha iyi sonuç veriyor.