Hepiniz Deneyin...

Çözüm önerileriniz..
eroll

Hepiniz Deneyin...

Mesaj gönderen eroll »

Arkadaşlar size faydalı olabilecek şeyleri yazacağım. deneyelim ve burada sonuçlarını paylaşalım.

Topluluk içine girdiğinizde ya da toplantıda konuşurken şöyle düşünün:

1-) Burada oturan insanların hepsinin cenazesi var burdan çıkışta oraya gidecekler.
2-) Kim kimden üstün ki benimde WC' de yaptığım aynı b..k , şu karşımda öylece kibar kibar oturan ve etrafa şekil yapan kişinin de...
3-) Kendinize çok kıymetli bir kişisel eşya alın(Sizin çok fedakarlık vererek aldığınız pahalı bir kişisel eşya saat, küpe, parfüm, kıyafet. v.s.) ve bunu da Gittiğiniz toplu ortamlara götürün. Ve şunu hissedin. Ben bu lanet olası eşyaya o kadar para verdim bu karşımdaki aptal insanlar için mi?? Hayır!... Ben değerliyim ve onlar değersiz. Benim kendime gösterdiğim kıymeti onlar vermiyorlar.
4-) Ayakkabınızın içinde gözükmeyecek dahi olsa yırtık ya da eski bir çorap giymeyin ya da atlet v.s. . Kendinize ve vücudunuza değer verin.
5-) Bir cümle söylediğinizde ya da bir eylemde bulunduğunuzda dünyayı yerinden oynatacağınız düşüncesinden hemen vazgeçin.
6-) Toplantıda konuşan ya da ortamda konuşan lider kişinin o anda ayakkabısının içinde leş gibi kokan bir ayağı olduğunu düşünün.
7-) ÇOK ÖNEMLİ:!!!! İnsanlarla Konuşurken gözlerinin içinde değil. ALINLARINA BAKIN. Hem karşınızdaki insan sizin onun alnına baktığınızı anlamaz hem de Siz göz teması kurmadığınızdan ondan iyi ya da kötü bir enerji almazsınız. Bu da sizin o anda kafanızda yazıp çizmenize engel olacaktır. Yani karşınızdaki kişiye Nötr olacaksınız.(Bu olay Tecrübeyle sabit)

Şimdilik bu kadar yine yazacağım...
sigmund

Re: Hepiniz Deneyin...

Mesaj gönderen sigmund »

eroll yazdı:Şimdilik bu kadar yine yazacağım...
[smilie=swoon.gif] Devamını merakla bekliyoruz
kyuzaa

Mesaj gönderen kyuzaa »

alın meselesi güzelmiş denemeye değer :D
eroll

Mesaj gönderen eroll »

Uygulayan var mı arkadaşlar yorumlarınızı alayım...
Kullanıcı avatarı
Buzdolabı

Mesaj gönderen Buzdolabı »

Uygulamadım ama yakın mesafede karşımızdaki kişinin alnına baktığımızda fark edilir bence.
..kader dediğimiz aslında yaşantımızın ön hazırlığıydı
kaderi keder yapandı bizim kendi benliğimiz...

bir buzdolabı yazısı
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

Buzdolabı senin e-kitap yükleme başlığına cevap yazılamıyor; sebebini anlayamadım

Ahan da bu başlık http://www.sosyal-fobi.net/forum/viewto ... 36#p258836
Kullanıcı avatarı
Buzdolabı

Mesaj gönderen Buzdolabı »

Evet ilginçlik var ben de fark ettim. Prokariyer bana pm yoluyla ulaştı tekrar girdiğinde yardımcı olur. :)
..kader dediğimiz aslında yaşantımızın ön hazırlığıydı
kaderi keder yapandı bizim kendi benliğimiz...

bir buzdolabı yazısı
eroll

Mesaj gönderen eroll »

Karşınızdaki alnına baktığınızı anlamaz merak etmeyin...

Ayrıca ukala desinler hiiiiç onemlı degıl...