(hukuk1.sınıf öğrencisiyim:(((

Çözüm önerileriniz..
Dreamlinedk55

(hukuk1.sınıf öğrencisiyim:(((

Mesaj gönderen Dreamlinedk55 »

Arkadaslar mrb ben foruma yeni katıldım daha önce böyle bi forumdan haberdar deildim simdi bu foruma girince benim gibi insanların olması benim yaşadıklarımı yaşayan birilerinin olması beni bir nebze olsun rahatlattı:)arkadaslar ben 18 yasındayım ankaradayım kendimi bildim bileli bu illet bende var bende titreme ve kızarma hiç olmadı ama sosyal fobinin diğer belirtileri var suan hukuk 1.sınıfta okuyorum yurttayım oda arkadasım benim gibi biraz.ama diğer odadakilerle fln sohbet muhabbet ortamı oluo ben cogu zaman gitmiyorum gitsem bile hep susuyorum:( ve bu hergün oluo.beraber namaz kılarken bile çok daralıyorum.zaten üniversite hayatımdan hiçi bahsetmeye gerek yok çünkü üniversiteye gitmiyorum allahtan devamsızlık sorunu yok:) kendimi çirkin buluyorum ve cok zayıfım kilo alamıorum sanki insanlar sürekli bana bakıomus gibi gelio yakınlarım arasında bile rahat deilim bide kekemelik var biraz. ortamlarda ismim bile sorulunca heyecanlanıorum.sürekli gelecek hayatımı,mesleğimi düşünüorum çıldırmak üzereyim doktora gittim 3 haftadır paxil kullanıorum biraz mutlu edio ama geçmio intihar etmeyi düşündüm bi aralar artık dayanamıorum bide aşırı uyuma problemi var arkadaşlar ben ne yapacammmmm nolur yardım edinnnn benim gibi insanlarla buluşup görüşmek isterim ankarada olan varsa msj atsınnn:(((
Kullanıcı avatarı
stoic

Re: (hukuk1.sınıf öğrencisiyim:(((

Mesaj gönderen stoic »

Merhaba hoşgeldin. Henüz tedavinin başındasın hemen etkisini göremezsin. İlerleyen aylarda biraz daha faydasını görürsün ilacın. Daha birinci sınıftasın kimsenin kimseyi tanımadığı bir ortama giriyorsun. Böyle ortamlarda herkes birilerini tanımak için uğraşır, tavsiyem derslere git. Dinlemiyorsan bile git, elbet birileri yanına yaklaşıp sohbet etmeye başlar seninle. Bir odaya kapanıp ilaç beni düzeltsin diye bekleyemezsin. Biraz da kendin çabalamalısın.
We are eternal, all this pain is an illusion.
nai

Mesaj gönderen nai »

İlacın etkisi ilerleyen zamanda kendini daha çok gösterecektir muhtemelen, o zaman kendi kendine çabalaman da kolaylaşır. stoic haklı, derslere katılmanın faydası olabilir. En azından kalabalık bir ortamda sürekli bulunmaya alışmaya çalışmak bile kâr. İlacın etkisini belki böylelikle daha iyi görebilirsin. Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
gönül dostu

Mesaj gönderen gönül dostu »

ben hukuk okusam koayrım sf ye bırak sfyı avukat olmana bak
Resim
SatasmaBana

Mesaj gönderen SatasmaBana »

Hukuk değil guguk.
bulantı
Kullanıcı avatarı
utangac

Mesaj gönderen utangac »

[quote="Dreamlinedk55"]Arkadaslar mrb ben foruma yeni katıldım daha önce böyle bi forumdan haberdar deildim simdi bu foruma girince benim gibi insanların olması benim yaşadıklarımı yaşayan birilerinin olması beni bir nebze olsun rahatlattı:)arkadaslar ben 18 yasındayım ankaradayım kendimi bildim bileli bu illet bende var bende titreme ve kızarma hiç olmadı ama sosyal fobinin diğer belirtileri var suan hukuk 1.sınıfta okuyorum yurttayım oda

hukukmu okuyosun git fen bilimlerine yada kalabalık sınıfı olan ve guguk fuckültesinden uzak biyere rasgele biderse gir. söz al filan böyle sıkı bi rezil ol kendine gelirsin. kaçarak biyere varılmaz bunu kafana iyice sok.
http://www.sosyal-fobi.net/forum/viewtopic.php?f=14&t=31569
Dreamlinedk55

Birader o kadar kolaymı bunu yapmak eğer bunu yaparsam daha kötü olmayacağım ne malum??
Kullanıcı avatarı
utangac

Mesaj gönderen utangac »

Dreamlinedk55 yazdı:Birader o kadar kolaymı bunu yapmak eğer bunu yaparsam daha kötü olmayacağım ne malum??
olmıcaksın 2 yıl garantili bizzat kendim tarafından 150tl verirsen garanti süresini uzatabilirmde [smilie=crazy.gif] [smilie=crazy_pilot.gif] [smilie=crazy_pilot.gif]
Dreamlinedk55

Tamam deneyeceğim fen fakültesinde zaten hep aynı örneği veriolar biyerde rezil ol fln sen aşabildin mi sosyal fobiyi veya yol katettin mi??
Kullanıcı avatarı
utangac

Mesaj gönderen utangac »

Dreamlinedk55 yazdı:Tamam deneyeceğim fen fakültesinde zaten hep aynı örneği veriolar biyerde rezil ol fln sen aşabildin mi sosyal fobiyi veya yol katettin mi??
ben sfli deilimki sadece çoook utangacım ve çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook yanlızım
Dreamlinedk55

Bnde kızarma ve titreme yok yani aynı sayılırız ama sendekide sosyal fobinin bir türü sadece bazı etkileri yok birader yalnızlık konusunda faceden veya baska biseyden yardımcı olabilirim
Kullanıcı avatarı
utangac

Mesaj gönderen utangac »

Dreamlinedk55 yazdı:Bnde kızarma ve titreme yok yani aynı sayılırız ama sendekide sosyal fobinin bir türü sadece bazı etkileri yok birader yalnızlık konusunda faceden veya baska biseyden yardımcı olabilirim
sf sosfob sosyofobi sosyal fobi fobi sosyall vs vs öyle bişey yok paragöz piskatrlar bitarafından uydurmuş. külliyen yalan. ilaç firmalarıda destek çıkıyo. paxilin lustralin firması kim? pfizer üstünde yazar. pfizer kimdir allahın israilllisi paragöz pezevenkler... onlar yüüznden ilaç müptelası oluyoruz.

facebokum yok oda israil malı biliyosun baykottayız :D

yanlızlığım daha derin sebepleride var kendi içimde hiçyanlız olamamak gibi
Dreamlinedk55

Valla böyle yaşamaktansa hayat boyu ilaç kullanırım daha iyi düşünsene ilerde mesleğimi yaparken neler yasayacagım evlenemeyeceğim hep yalnız kalıp bunu düşüneceğim sosyal fobiden kurtulmak için çoğu yapılması kötü olan sey bnce mekruh:((( tabi bide su yalnızlığa alışma sorunu var resmen çift karakterim var birisi yalnızlığı seviyor diğeri kurtulmak için çırpınıyor hayatımı mahvetti yaaa bu salaklığım dangalaklığım ben bu hastalığı ya yenecem ya ben ölecem:(((
Kullanıcı avatarı
utangac

Mesaj gönderen utangac »

Dreamlinedk55 yazdı:Valla böyle yaşamaktansa hayat boyu ilaç kullanırım daha iyi düşünsene ilerde mesleğimi yaparken neler yasayacagım evlenemeyeceğim hep yalnız kalıp bunu düşüneceğim sosyal fobiden kurtulmak için çoğu yapılması kötü olan sey bnce mekruh:((( tabi bide su yalnızlığa alışma sorunu var resmen çift karakterim var birisi yalnızlığı seviyor diğeri kurtulmak için çırpınıyor hayatımı mahvetti yaaa bu salaklığım dangalaklığım ben bu hastalığı ya yenecem ya ben ölecem:(((
sen ilaç kullan bilader kullanda gör ebenin tersini sonra gel burda konuş ilaç şöyle *** böyle *** diye ben deil tecrübe konuştuı
Kullanıcı avatarı
utangac

Mesaj gönderen utangac »

utangac yazdı:
Dreamlinedk55 yazdı:Valla böyle yaşamaktansa hayat boyu ilaç kullanırım daha iyi düşünsene ilerde mesleğimi yaparken neler yasayacagım evlenemeyeceğim hep yalnız kalıp bunu düşüneceğim sosyal fobiden kurtulmak için çoğu yapılması kötü olan sey bnce mekruh:((( tabi bide su yalnızlığa alışma sorunu var resmen çift karakterim var birisi yalnızlığı seviyor diğeri kurtulmak için çırpınıyor hayatımı mahvetti yaaa bu salaklığım dangalaklığım ben bu hastalığı ya yenecem ya ben ölecem:(((
sen ilaç kullan bilader kullanda gör ebenin tersini sonra gel burda konuş ilaç şöyle *** böyle *** diye ben deil tecrübe konuştuı
form bi çarptı böle yıldızlar döndü işte orda "b0ktan" sanki kokusu var mk engelliyonuz