bitkisel ilaçla çözüm. mutlaka okuyun

Çözüm önerileriniz..
Kullanıcı avatarı
MORMELEKŞE

Mesaj gönderen MORMELEKŞE »

...az önce sarı kantaronlu,oğul otlu,rezeneli,melisalı garip bi tadı olan karışık bi çay içtim ,koca bi fincan....özellikle hafif ve orta şiddetli depresyonda ve sıkıntı,huzursuzluk kaygı gibi durumlarda etkili olduğu söyleniyor..bakalım işe yarıycak mı? bikaç gün denemek istiyorum...belki bi şe yararsa ,şu bahsi geçen sarı kantaronlu tabletlerden de almak istiyorum...bu bahar beni mahvetti... iiice dengesiz bişiy oldum çıktım...iyi gelecek ne varsa denemek istiyorum..sıkılıyorum kendimden çünkü...:(
..hem var gibiyim,hem yok gibi...
Kullanıcı avatarı
sawas

Mesaj gönderen sawas »

MORMELEKŞE
benimki o kadar şiddetli ki tüm işlevselliğimi kaybetmiş durumdayım öle otla samanla çare bulmam imkansız gibi.(ilaçlar bile sadece uyku ve aşırı hareketlilik yapıo)
Delilik Aynı Şeyleri Yaparak Farklı Sonuçlar Beklemektir
Kullanıcı avatarı
MORMELEKŞE

Mesaj gönderen MORMELEKŞE »

sawaskingcole yazdı:MORMELEKŞE
benimki o kadar şiddetli ki tüm işlevselliğimi kaybetmiş durumdayım öle otla samanla çare bulmam imkansız gibi.(ilaçlar bile sadece uyku ve aşırı hareketlilik yapıo)
..sanırım doktora gidemediğini yazmışsın ama ,kullandığını söylediğin ilaçları danışmadan mı alıyorsun? belki de bu yüzden istediğin şekilde bir fayda göremiyorsundur? a bide şu var tabi, sfnin tedavisinde kendine inanç ve bu doğrultuda sürdürülen terapilerin katkısı ilaçlardan daha büyüktür bence..ve tabi iyileşeceğine inanmak ,istemek ve bunun için de muazzam bir çaba ortaya koymak gerek..tabii bu naçizane kendi fikrim... :roll:
(ve bahsi geçen bu ot-saman vb. şeylerin de katkısını az da olsa kabullenmek lazım..bi nevi placebo etkisi olsa da inanınca işe yarar diye düşünüyorum)...
..hem var gibiyim,hem yok gibi...
Kullanıcı avatarı
sawas

Mesaj gönderen sawas »

kullandığım ilac tabiki doktor tarafından verilen bir ilaç benim sorunum kullandığım ilaçtan fayda görememem.Doktora gitmek bana yerin dibine girmek gibi gelior.Hemde sadece sfb deil hem okb hemde depresyon da var.Bu 3 hastalığı yaşamak öle kolay bişey değil.O yüzden benim bu görüşüm.Ot,saman dememin nedeni tamamen böle şeylerle çözülemeyecek derecede olması.Ama sizinkini bilemem hafif veya orta şiddetliyse faydası olurmuşşş
Kullanıcı avatarı
sawas

Mesaj gönderen sawas »

..LaViNYa..
lavinya biz senle aynıyız galiba
Kullanıcı avatarı
sawas

Mesaj gönderen sawas »

..LaViNYa..
sende beni boş gezen boş kalfası sandın galiba bende çok faal bir kişiydim konservatuara hazırlanıyordum.Ama işte depresyon,okb,sfb hepsi beni alt etmeyi başardı.Liseyi bile nasıl zor bitirdim anlatamam.
Kullanıcı avatarı
sawas

Mesaj gönderen sawas »

ben senden birkaç adım daha öndeyim dedin ya.Ben de istemiyorum eve kapanmak ama ruhum irademin önüne geçiyor.Konservatuarı bırakmış birisiyim.Ne biliim lavinya ben yanlış anladım galiba en ufak şeyden nem kapıyorum sende beni yanlış anlama
Kullanıcı avatarı
sawas

Mesaj gönderen sawas »

lavinya sana bir şey sormak istiyorum yıldız burkovik ve Oğuz Tan Hakkında bir bilgin varmı.Bu doktorlar hakkında ne düşünüyorsun.Ben sfb ile ilgili görüşlerini çok beğendim oğuz tanın.Sn Burkovikde eski sfb li miş araştırdığıma göre
Kullanıcı avatarı
sawas

Mesaj gönderen sawas »

Benden sana bir tavsiye ben oğuz tanı da çok beğendin çünkü hem okb hemde sosyal fobi uzmanı hatta skytürkde haftaiçi hergün yayınlanan psikoyorum adlı programda çıkıor.Ben çok beğendim okb ve sfb hakkındaki yorumlarını takip edersen seninde beğeniceğini umuyorum.Hatta kitapları bile var yıldız burkovikle birlikte yazmış olduğu.Evet tedavi çin düşünüyorum sanada şiddetle tavsiye ediyorum oğuz tanı hem okb hem sfb uzmanı takip etmeni rica ediyorum
Kullanıcı avatarı
kahverengi

Mesaj gönderen kahverengi »

MORMELEKŞE yazdı:...az önce sarı kantaronlu,oğul otlu,rezeneli,melisalı garip bi tadı olan karışık bi çay içtim ,koca bi fincan....özellikle hafif ve orta şiddetli depresyonda ve sıkıntı,huzursuzluk kaygı gibi durumlarda etkili olduğu söyleniyor..bakalım işe yarıycak mı? bikaç gün denemek istiyorum...belki bi şe yararsa ,şu bahsi geçen sarı kantaronlu tabletlerden de almak istiyorum...bu bahar beni mahvetti... iiice dengesiz bişiy oldum çıktım...iyi gelecek ne varsa denemek istiyorum..sıkılıyorum kendimden çünkü...:(
ben de sarı kantaronlu rezeneli hani satılıyor, hazır çaylar( psychocalm muydu adı yanlış hatırlıyo olabilirim) aldım ilgimde var zaten böyle şeylere aktarları dolaşmak bana zevkli gelir..2-3 gün denedim..sonra iice sanki sıkıntılarım arttı gibi oldu bıraktım..artı midemde ağrı yaptı..passiflorada midemi ağrıtmıştı..galiba sorun benim midemde. :roll:
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

gastrit benzeri birşey olabilir mi kahverengi?

bende var da o yüzden çok hassaslaştı midem..artık her şeyi kabul etmiyor..ağrı yapıyor..
xner

Mesaj gönderen xner »

hafif ve orta siddetli depresyonlarda rahatlatici etkisi var,sf tedavisi icin cok etkili olcagini sanmiyorum,genelde bu bitkinin kanser ve aids uzerindeki etkileri arastiriliyor...
Kullanıcı avatarı
legolass

Mesaj gönderen legolass »

ya arkadaşlar şimdi ben bu ilaç konusunda kararsız kaldım herkes bişey diyor. bende depresyon varmı yok mu onuda bilmiyorum şu an. benim bu sıkıntılarım gelip geçici acaba yinede kullansammıki bu ilacı. sadece sf için bile olsa kullanılsa zararı olurmu??
ne yapayım??
Ben parayla geç tanıştım, çok güzeldi aşık olamadım, yine de vardı kalbini çaldığı dostlarım. Ben onunla "merhaba" sohbetinde kaldım, yüz göz olamadım, aldattığı dostlarımda merabalaşırım.
berrakgunes

Mesaj gönderen berrakgunes »

yarın ilk işim hemen bir eczaneye gitmek olacak...:) saol özge:)
Kullanıcı avatarı
empty

Mesaj gönderen empty »

iki gün önce bu ilaçı alıp kullanmaya başladım arkadaşımızın tavsiyesi üzerine hem bitkisel olduğu için benimde hoşuma gitmişti. aldığım yer günde birtane içmemi tavsiye etti ben direk 3 tane ile başladım. inşallah iyi gelir
onlara göre ben, bana göre onlar deli...
Kilitli