bitkisel ilaçla çözüm. mutlaka okuyun

Çözüm önerileriniz..
hope

Mesaj gönderen hope »

özgecim senin gibi sf yi yenen bi insanla devamlı contact kurmak isterim.etrafımdaki insanlar gayet rahat insanlar olduğu için bulunduğum ortamda benim gibi bi sfli bulmam imkansız.ztn erkek arkadaşım dahil benim içimde yaşadığım bu sorunu bilmez çünkü ben günlük hayatımda sf yi çok yaşayan bi insan diilim tam tersi gayet konuşkan komik biliyolar beni ancak extreme durumlarda sf ortaya çıkıyor.eğer kafama taktığım bir insansa pat die karşılaştığım zmn yüzüm kıpkırmızı olup kalbim kütküt atıyor.yada tek başıma kalabalık bir ortama girdiysem kendim gibi olmam sesimin titrememesi imkansız.erkek arkımla sürekli kalabalık ortamlara giriyoruz ve bian bi yerde patlıcam yüzzüm kıpkırmızı olcak ses,m titricek ve herkes bunu farkedicek die ödüm kopuyo.msn adresini verirsen bana yardımcı olabiliceğini umuyorum
SEVMESİNİ BİLMİYORSAN BAKMA SAKIN GÖZLERİME...
Kullanıcı avatarı
serkan33

Mesaj gönderen serkan33 »

Uzun uğraşlardan sonra dün nişantaşında buldum ve aldım..Hadi hayırlısı..
THATS ALL...
Kullanıcı avatarı
serkan33

Bundanda bir şey çıkmayacak ama bunuda deneyilim bakalım aklımda kalmasın...
THATS ALL...
Kullanıcı avatarı
naribeyza

Mesaj gönderen naribeyza »

serkan33 yazdı:Bundanda bir şey çıkmayacak ama bunuda deneyilim bakalım aklımda kalmasın...
Böyle düşünürsen baştan kaybedersin Serkan.Biliyosun insanlar inandığında placebo bile tedavi edici olabiliyor.Herşeyden önce inançlı ve ümitli olmak şart.Bir de bence sende de yine bir ümit ve inanç olmasaydı sen de o ilacı alıp denemeye kalkmazdın inan bana ;)
Suya yazı yazmak gibi birşey zaman ve tutamazsın ömür bir nehir gibi akıp gider avuçlarından...
Naribeyza
Kullanıcı avatarı
serkan33

inşallah iyi gelir..Eskiden umutluydum ama artık pek umudum kalmadı ilaçlar konusunda..Bakalım...
THATS ALL...
ozge

Mesaj gönderen ozge »

hope
canım msn kullanmıyorum maalesef. ama burda bu sitede bana özel mesaj atabilirsin. her zaman sorularına cevap vermeye calışırım. bana her zaman yazabilirsin. iş yerinden cok rahat nete girebiliyorum zaten. hiç problem olmaz. ben de yeni evliyim. esimle 6 yıldır birlikteyiz. sosyal fobim aslında biraz da onun yüzünden oldu :)) cok aktifbir insandı. ailesi ile tanışmak sosyal fobimin baslangıcıydı. ama bunu ona hiç söyleyemedim. yani benim neler cektiğimi bilmiyor. ona hiç hissettirmedim.

neyse arkadaslar sakın umutlarınızı yitirmeyin ve mutlaka spor yapın. yapabiliyorsanız imkanınız varsa yüzmeye gidin. hayata bağlıyor insanı.
Kullanıcı avatarı
naribeyza

Mesaj gönderen naribeyza »

Allah mesut etsin Özgecim.Darısı bizim başımıza :)
Suya yazı yazmak gibi birşey zaman ve tutamazsın ömür bir nehir gibi akıp gider avuçlarından...
Naribeyza
Kullanıcı avatarı
serkan33

Herkes iyi niyetle birşeyler paylaşmak istiyor..Kimseye eleştiri falan değil..Ama hayatımda sfli olduğuma şükrettiğim 4 gün geçirdim..Ben böyle bir depresyon sıkıntı bunalım hayatım boyunca yaşamadım..Belkide Allahın bir uyarısıydı bu haline şükret diye bilemiyorum..Ama John worth beni perişan etti bitirdi..Tabiki bıraktım..Şu an bu halime şükreder hale geldim...Hayatımda böyle bir bunalım bir daha yaşamam inşallah...
THATS ALL...
AlleinMann

Mesaj gönderen AlleinMann »

Serkan ne oldu biraz daha açarmısın bende almayı düşünüyordum ama bu söylediklerinden sonra kafam karıştı.
Kullanıcı avatarı
düşünceli

Mesaj gönderen düşünceli »

AlleinMann yazdı:Serkan ne oldu biraz daha açarmısın bende almayı düşünüyordum ama bu söylediklerinden sonra kafam karıştı.
benim de kafam karıştı.hem de çok.ilacı yarın alacaktım ama galiba vazgeçiyorum.
Kullanıcı avatarı
düşünceli

Mesaj gönderen düşünceli »

..LaViNYa.. yazdı:Ne oldu arkadaşlar? Sarı kantaronla ilgili birşey mi?
yukarıda serkan33
'ün dedikleri kafamıza takıldı.onun için bu ilaçtan vazgeçtim.biri kesin çözüm demiş,biri beni mahvetti demiş.yani birbirinin tam tersini söylemişler..
Kullanıcı avatarı
serkan33

Bana çok kötü geldi sarı kantaron ama başkasına iyi gelebilir bilemiyorum...
THATS ALL...
Kullanıcı avatarı
empty

Mesaj gönderen empty »

1 hafta oldu bu ilaça başlıyalı ne iyi neede kötü bir etkisini görmedim henüz.
onlara göre ben, bana göre onlar deli...
Kullanıcı avatarı
sawas

Mesaj gönderen sawas »

serkan33
bende etkisini göremediğimi söylemiştim
Delilik Aynı Şeyleri Yaparak Farklı Sonuçlar Beklemektir
Kullanıcı avatarı
pedimu

Mesaj gönderen pedimu »

özge teşekkür ederim bu ilacı tavsiye ettiğin için.yanlız bir şey sormak istiyorum acaba kilo aldırıyormu?bu ilacı kullanan birisi olarak buna en iyi cevabı sen verebilirsin.cevabına göre gidip alıcam ilacı.daha önce psikiyatrist e gittim ve bana yazdığı ilaçları kullanmadım,kullanmamamın tek sebebide yan etkilerinden korktuğum için.inşallah bu ilacın yan etkisi yoktur daha doğrusu kilo aldırmıyordur.çünkü balon gibi şişmek istemiyorum :(
Kilitli