bitkisel ilaçla çözüm. mutlaka okuyun

Çözüm önerileriniz..
Kullanıcı avatarı
beyazbulut

Mesaj gönderen beyazbulut »

ilaç şu an bende aşırı ters etki yapmaya başladı.bu başlığı açan kişinin dediğine göre ilk 2 hafta çok kötü geçermiş.bende ise ilk 1 hafta çok iyi şu geçti. 2.haftaya giriyorum kendimi berbat hissediyorum.

az önce bi tanıdığa bişey götürdüm kapıyı 16 yaşındaki kızı açtı öyle bi hal aldımki eve geldiğim halde kalbim gümbür gümbür atıyo.havada yağmur atıştırıyo ama ben evde kısa kolluyla oturuyom çünkü acayip ateş bastı çok hararetli hissediyorum kendimi, ellerimde biraz titremede var.

kız kapıyı açınca sf beni öyle bi çarptıki sanki ilaç almamışım gibi şaçma sapan şeyler söyleyip çıktım.kızda şaşkın şaşkın bakıp ne dediğimi anlamaya çalıştı.

neden böyle oldu bilmiyorum ama ilk hafta rüya gibiydi sfden eser kalmamıştı.umarım hemen geçer bu durum.ama ilacı kullanmaya devam edeceem.offf ya
enlas13

Mesaj gönderen enlas13 »

bu ilacın solgar etiketiyle ithal edileni var bende. amerikadan ithal ediliyormuş ve üzerinde ışığa karşı duyarlılık uyarısı ve tiramin içeren yiyeceklerle almamanız isteniyor. tiyramin eski peynirlerde ve ette varmış öyle yazıyor.
yan etkisi olmayacağını düşünmeyin normal depresyon ilaçlarında da bu tiramin uyarısı var demekki onlara benzioyor. mesela aurorix denen ilaçtada tiramin uyarısı vardır. yani bitkisel deyip yan etkisi olmayacak zannına kapılmayın
lion

Mesaj gönderen lion »

user yazdı:arkadaslar, ben almanyada kaliyorum, bu bitkisel cayi eczanelere sordum hic birinde yok. Zannedersem burada satilmiyor, peki Türkiye´den nasil getirtebilirim, veya internet üzeri satisi varmi? Bende kullanmak istiyorum hem de acilen :cry:
google' a solgar yaz, internet sayfası karşında.(www.solgar.com.tr) Ücretsiz telefonu var. Ordan da nasıl alabileceğini öğren. Geçmiş olsun dertdaşım.
calimero

Mesaj gönderen calimero »

mrb özge öncelikle verdigin bilgiler için tsk ederim su bahsettiğin bitkisel ilac çok ilgimi cekti ama bazı sorularım var ceveplarsan çok sevinirim.. 1)bu ilacı sana kim tavsiye etti?2)yan etkisinin olmadıgına eminmisin malum bitikisel ilacların aslında çok masum olmadıgını medyada gördük izledik.3)ne kadar zamandır kullanıyorsun?4)dozajını nasıl ayarladın kafana göremi?5)her ecz.bulunurmu ücreti nedir?6)suan ilacı kullanmaya devam ediyormusun yada ilacı bıraktıgın andada sfyi %100 yendim diyebilirmisin?cünkü burda önemli olan bir noktada su; ilacsızda normal insanlar gibi günlük sosyal aktifitemizi sürdürebilmek uzmanlarda bunu saglamaya calısıyorlar zaten..kusura bakma biraz ahiret sorusu gibi oldu ama :) cevaplarsan sevinirim...[/b]
badakist

Mesaj gönderen badakist »

özge bu siteye uğramıyordur boşuna soruyoruz bence ama bu bitkisel ilaç uzun süreli kullanımda etki yapıyor bence bende ilk günlerde çok mutlu hissediyordum kendimi çok rahattım sosyal fobi yok gibiydi sonra eskisinden daha beter oldum,hala da kullanıyorum yılmadan kullanacağım yendiğim an bırakırım herhalde vücut artık o fobiyi kırmıştır die düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
beyazbulut

badakist yazdı:özge bu siteye uğramıyordur boşuna soruyoruz bence ama bu bitkisel ilaç uzun süreli kullanımda etki yapıyor bence bende ilk günlerde çok mutlu hissediyordum kendimi çok rahattım sosyal fobi yok gibiydi sonra eskisinden daha beter oldum,hala da kullanıyorum yılmadan kullanacağım yendiğim an bırakırım herhalde vücut artık o fobiyi kırmıştır die düşünüyorum.
bende ilk hafta sfden tamamen kurtulmuş gibi hissetim müthiş bi duyguydu.ama şimdi 2. haftaya giriyorum.sf belirtileri yeniden ortaya çıkmaya başladı.eskiye oranla daha iyiyim ama ilk haftalardaki gibi rahat ta değilim.

bende kullanmaya devam edicem.şu an yarıda kesmeyi hiç düşünmüyorum zaten.umarım faydasını görürüz.
alfa2006

Mesaj gönderen alfa2006 »

(mrb özge öncelikle verdigin bilgiler için tsk ederim su bahsettiğin bitkisel ilac çok ilgimi cekti ama bazı sorularım var ceveplarsan çok sevinirim.. 1)bu ilacı sana kim tavsiye etti?2)yan etkisinin olmadıgına eminmisin malum bitikisel ilacların aslında çok masum olmadıgını medyada gördük izledik.3)ne kadar zamandır kullanıyorsun?4)dozajını nasıl ayarladın kafana göremi?5)her ecz.bulunurmu ücreti nedir?6)suan ilacı kullanmaya devam ediyormusun yada ilacı bıraktıgın andada sfyi %100 yendim diyebilirmisin?cünkü burda önemli olan bir noktada su; ilacsızda normal insanlar gibi günlük sosyal aktifitemizi sürdürebilmek uzmanlarda bunu saglamaya calısıyorlar zaten..kusura bakma biraz ahiret sorusu gibi oldu ama cevaplarsan sevinirim)

SORULARININ CEVAPLARI

ben bu bitkiseli açıkscası kullanmıyorum.1 yıl antidepreselenler kullandım.
bu bitkisele geçmeyi düşündüm fakat yan etkileri ne kadar yok densede var aynı anti depresenlerin yan etkileri

*derin uyku *kilo alma veya verme *libido azalması *cinsel isteksizlik
bildiğim kadarı bunlar +forumda yazıyor hassas ciltler de cilt kanserine kadar yol açıyormuş galiba...

EEE bu sebeplerden dolayı neden ssk nın karşılamadığı--- antidepresenlerle
aynı olan bir bitkiseli kullanım ki.

çoğu eczaneler de bu ürünü bulabilirsin.Solgar firmasına ait bir ürün.istersen ürünle ilgili solgar sağlık danışmanından bilgi alabilirsin.

www.solgar.com.tr dan gerekli bilgileri bulabilirsin.fiyatı da 40/50 ytl arası olması lazım.bir kutuda 60 adet var.

gel gelelim.....SF yi %100 de 100 yenme meselesine bu bitkisel/başka bitkisel ve ilaçlar.....

Bu en başta Sf nin sende ki boyutuna bağlı kardeşimmm.Durum çok kötü olmasa dahi ilaçlar tam çözüm sağlamıyor.Ha hiç mi çözüm sağlamıyor sağlıyor tabiki ilacın kestikten sonra dahi.Ama ilaca alışmışız ya kullandığımız dönemde onsuz yapamayacağımız farkındayız ya...hayat toz pembe ya.

işte İlacı bıraktığımızda bu rahatlığın her zaman olmasını isteyeceğiz işte orası biraz muamma.Benim yapptığım tekrar yeni arayışlara gireşebiliriz diyorum...

Fazla uzattımm.Şu mevzuyu bi anlatım...
Bu bahsettiğimiz bitkiseli araştırırken awecemre markasıyla karşılaştım.
www.awecemre.com bu adresten ürünlere bakabilirsiniz.
Bayan bir tezgahtar bakıyordu.İşte ürünleri filan sordum anlattı.Mevcut olduğunu söyledi.3 ay filan kullan dedi.Dedim peki kesin geçecek mi bu illet SF...dedi bu hastalığı sana ben vermedim ki...

napalım arkadaşlar çarşıda satılıyorduda bu hastalığı kilo ile mi aldık.Rabbimiz öyle takdir etmiş ondan ne gelir gelirse baş üstüne...

Tabiki araştıracaz bu illetin çözümünü hadi rasgeleeeee bayanlar/baylar
badakist

ben inanmıyorum bu john's wort denen bitkinin böyle geçireceğini özgenin yazdıklarından daha az sosyal fobi yaşıyorum,ama hiç yileşme yapmadı daha kötü yaptı,bitkisel ilaç hikaye çıktı anlıycağınız kutuda 9 adet falan kaldı onları da kullanırım,sonra hiç araştırma falan yapmıcam daha beter hasta oldum be araştırma yapınca,özgeye inanamıyorum nasıl yenmişse hayret valla,bir kişi çıksın özgenin dışında ben bu john's wort denen ilaçla tedavi oldum diye yani çok azalttı hissedilir derecede desin kellemi keserim be!!
Kullanıcı avatarı
beyazbulut

badakist yazdı:ben inanmıyorum bu john's wort denen bitkinin böyle geçireceğini özgenin yazdıklarından daha az sosyal fobi yaşıyorum,ama hiç yileşme yapmadı daha kötü yaptı,bitkisel ilaç hikaye çıktı anlıycağınız kutuda 9 adet falan kaldı onları da kullanırım,sonra hiç araştırma falan yapmıcam daha beter hasta oldum be araştırma yapınca,özgeye inanamıyorum nasıl yenmişse hayret valla,bir kişi çıksın özgenin dışında ben bu john's wort denen ilaçla tedavi oldum diye yani çok azalttı hissedilir derecede desin kellemi keserim be!!
badakist kellemi keserim bence büyük bi laf yani. :D
bende hissedilir derecede bi etki gösterdi ve şu an bırakmayı hiç düşünmüyorum.

sende daha önceki yazılarında bu bitki için olumlu şeyler yazmışsın.galiba sende pek bi etkisi olamadı
badakist

beyazbulut yazdı:
badakist yazdı:ben inanmıyorum bu john's wort denen bitkinin böyle geçireceğini özgenin yazdıklarından daha az sosyal fobi yaşıyorum,ama hiç yileşme yapmadı daha kötü yaptı,bitkisel ilaç hikaye çıktı anlıycağınız kutuda 9 adet falan kaldı onları da kullanırım,sonra hiç araştırma falan yapmıcam daha beter hasta oldum be araştırma yapınca,özgeye inanamıyorum nasıl yenmişse hayret valla,bir kişi çıksın özgenin dışında ben bu john's wort denen ilaçla tedavi oldum diye yani çok azalttı hissedilir derecede desin kellemi keserim be!!
badakist kellemi keserim bence büyük bi laf yani. :D
bende hissedilir derecede bi etki gösterdi ve şu an bırakmayı hiç düşünmüyorum.

sende daha önceki yazılarında bu bitki için olumlu şeyler yazmışsın.galiba sende pek bi etkisi olamadı
evet yazmıştım,bende de tuhaf şeler oluyor bu aralar etkisini uzun zaman sonra gösterir herhalde uzun zaman kullanın eğer iyileşirseniz kelle verecem :D

ya hakkaten keşke bu ilacın mucizesi olsa,ben yanılsam ama bu hastalıktan kurtulma olasılığı ilaçtan çok beyinde bitiyor mesela benimki bir zaman dönemiydi,tamamen bitmesi için bira takım sorunlarım var o yüzden takıntımı sosyal fobiye yönlendiriyorum,geçici bir rahatsızlık yeter ki kafanıza takmamaya çalışın yeter.
Esse

Mesaj gönderen Esse »

Merhaba,

Ben 10 gündür kullanıyorum. hiç bir olumsuz etkisini görmedim. Bu bitkisel ilaç acaip girişken, lafını esirgemeyen biri yapmıyor ama kalabalık ortamlarda veya insan ilişkilerinde eskiden duyduğum endişeleri baya azalttı diyebilirim. Yani hiç bir yan etkisi olmadan (uyku vb gibi) ciddi oranda rahatlık hissi verdi diyebilirim. Bakalım ilerleyen günlerde etkisi + veya - yönde neler getirecek.
badakist

bven kullanmayı bıraktım şimdi de yan etkilerini gösteriyor,bu ilacı bırakınca eski haline dönüyorsun,yumuşak yatakta yatıp,taş yatakta yatmaya geri dönmek gibi bir şey oldu bende
alissen6767

Mesaj gönderen alissen6767 »

arkadaşlar benim kardeşim de de depresyon ve panik atak var, sosyal fobi de eşlik ediyor tüm bunlara..Dün kardeşimle salata yapıyorduk biraz rahatsızdı ama atak geçireceği aklıma gelmezdi, kızcağız mutfakta fenalaştı..Apar topar odasına aldık.Atarax içiyor ve cipralex, asla laf dinlemiyordu.Bin kez st. john wort iç dedim, olmaz ilacımı bırakırsam daha kötü olurum diyordu.Yatakta canı çekilecekti nerdeyse o kadar kötüydü, zorla ağzına bi tane tablet tıktım, su içirdim,neyse 1 saat sonra uyudu, şimdi bu sabah biraz daha iyi en azından oturabiliyor.

Şunu hatırlatmak isterim depresyon-sosyal fobi- panik atak hastalarının aileleri de bu hastalıklardan etkileniyor,ben depresyon hastasıydım ve 2 yıl sonra kardeşim de depresyona girdi şu an uzun süre tedavi görüp sonuç alamamış biri kendisi, bir de panik atak başladı..

ne derseniz deyin bu bulaşıcı gibi bir etki yapıyor ailenizdeki fertlerin de duygu durumu bozuluyor, alzeimer hastalarının ve şizofrenlerin ailelerinin de onların hastalığından etkilendiğini biliyordum ancak bu kesinlikle bizim hastalıklarımız için de geçerli..

Lütfen tedavi olunuz başkalarını da hasta etmeye hakkımız yok,ben kardeşimi de hasta ettiğimi düşünüyorum.çocuğun hiçbirşeyi yoktu,aniden hastalandı 5 yıldır o da tedavi görüyor benim 7.5 yıl oldu..

Demem o ki, mesela st.john wort kardeşimi 1 saat içinde uyuttu, belki ilk başlarda ani uyku yapabilir ama bu bilimsel bir gerçek sarı kantaron beyinde uyurken oluşan dalgaları harekete geçiriyor, teta dalgaları sanırım, ve uykudaki kadar dingin oluyorsunuz, şiddetle tavsiye ediyorum st. john wort'u.

Kardeşim şu an yanımda, dünkü halini unutmuş bi de uyku yapıyor diye mızmızlanıyor, ee ayakta duramıyordun dün sürükleyerek yatağına getirdim seni diyorum yine mızmızlanıyor..

varsın uyku yapsın, ilk zamanlar hafif sıkıntı versin lütfen bu tableti bırakmayın,ben bizim çözümümüzün bu olduğuna yürekten inanıyorum.Ben dışarı da çıkıyorum artık, ve konuşuyorum da insanlarla..Bu yaz güneş yüzü görmedim ben mesela.ama artık çıkıyorum.

Bir de kardeşimin yüzü ve göğsü kızarıyor atak geçirince ve sıkılınca bakalım onlar da geçecek mi :lol: Her zaman söylüyorum Allah özge hanımdan bin kere razı olsun,beni kurtardı
Kullanıcı avatarı
beyazbulut

alissen6767 yazdı:varsın uyku yapsın, ilk zamanlar hafif sıkıntı versin lütfen bu tableti bırakmayın,ben bizim çözümümüzün bu olduğuna yürekten inanıyorum.Ben dışarı da çıkıyorum artık, ve konuşuyorum da insanlarla..Bu yaz güneş yüzü görmedim ben mesela.ama artık çıkıyorum.
güneşe çıkma hususunda dikkatli ol.sarı kantaron kulladığın dönemlerde güneş ışığına pek maruz kalmamaya bak.sarı kantaron insanı hassaslaştırdığı için güneş altında fazla kalınca ciltte lezyonlar oluşturuyomuş bu lezyonlar da cilt kanseri yapabiliyomuş.özellikle açık tenli kişiler için daha çok geçerli bu yazdıklarım.
Kullanıcı avatarı
kafka

Mesaj gönderen kafka »

bu sarı kantaronu ben de alıcam. doğal bir bitki ne olursa olsun kimyasal bi ilç gibi olmaz. ben auroix kullandım. kullanmadan önceki halimi şimdi mumla aruyorum. keşke diyorum hiç içmeseydim de arada bir yüzüm kızarsaydı.
YAŞADIKLARIMDAN ÖĞRENDİĞİM BİR ŞEY VAR
YAŞADIN MI ADAM GİBİ YAŞAYACAKSIN
Kilitli