bitkisel ilaçla çözüm. mutlaka okuyun

Çözüm önerileriniz..
Kullanıcı avatarı
kahverengi

Mesaj gönderen kahverengi »

..LaViNYa.. yazdı:gastrit benzeri birşey olabilir mi kahverengi?

bende var da o yüzden çok hassaslaştı midem..artık her şeyi kabul etmiyor..ağrı yapıyor..
bilemiyorum lavinya.Belkide ama midemde yanma şeklinde değilde sanki hafiften yumruk yemiş gibi bir ağrı :) sürekli değil ara ara kendini ortaya çıkarıyor ..eh artık birde bu şekilde sıkıntılar eklenecek değil mi yetmezmiş gibi..Benim hala umudum var tarzında yaklaşmak lazım???
ozge

Mesaj gönderen ozge »

arkadaslar yazdıklarınızı okudum ve endişelerinizi iyi anlıyorum. ama size söylediğim hiç birsey yalan ya da abartı deil. lütfen deneyin. hiçbir yan etkisi olmadığı için önerebiliyorum rahatça. inanın cok iyiyim. benim problemim baskalarının yanında birsey yiyip içememek, telefonla görüşememek, insanlarla rahat konuşamamak. ama bütün bu endişeleri yok ediyor. umursamıyorsunuz. bir işim var çok sükür ve calışıyorum. 1 aydır o kadar rahatımki heyecandan eser kalmadı. mide rahatsızlığı cekenler için söylüyorum ilk haftalarda bazı kişilerde hafif agrı yapabilir ama sarı kantaron gastrite bire bir. internetten kılıçotu-sosyal fobi die arastırın. sarı kantaronun diğer adı kılıçotu. her yazıda direk sosyal fobiye iyi gelir demiyor ama anksiyete, endişe durumlarına iyi geleceginden bahsediyor. paxil ilacını kullandım zamanında o da depresyon ilacıydı. bizim yasadığımız da bir depresyon. aldığınız sarı kantaronun piyasada cok cesidi var. iyi bir firmadan alın. ben dediğim gibi SOLGAR kullanıyorum. tekrar söylüyorum lütfen deneyin ve 2-3 hafta sabredin. antidepresan kullananlar almasın ama. kendinize iyi bakın. sevgiler...
ozge

Mesaj gönderen ozge »

hayatta en büyük isteğim anne olmak arkadaslar. ama ilaç kullandığım için yıllarca hep anne olamayacağımı düşündüm. çünkü ilacı bırakdığım zaman hayatla tüm bağlarım kopuyordu. bu nedenle hep bitkisel ilaçlar aradım. Allaha binlerce sükürler olsun ki bu bitki beni antidepresanlardan kurtardı. gerci bunun da hamileliktekullanılması önerilmiyor ama kesin bi arastırma yok. öle işte sizlerle paylaşayım dedim. sosyal fobi bi bayan için cok daha zor yani anne olmayı isteyenler için.. dilerim hersey gönlünüzce olur.
Kullanıcı avatarı
sawas

Mesaj gönderen sawas »

ozge
Ben o kadar etkili olduğunu düşünmüyorum tek çözüm profesyonel yardım bence.Bende 3 rahatsızlık var bununda böyle otla,samanla çözüleceğine hiç ama hiç inanmıyorum.Sizinki o kadar şiddetli değil demekki?
Delilik Aynı Şeyleri Yaparak Farklı Sonuçlar Beklemektir
petrus

Mesaj gönderen petrus »

bu sitedeki en sosyal fobili en okb li en depresyonlu kişi sensin ve hastalığın bir ömür boyu geçmeyecek.umarım bu sözler seni rahatlatmıştır..
Kullanıcı avatarı
sawas

Mesaj gönderen sawas »

petrus
Arkadaşım sen medyummusun.Hangi vasıfla bana böyle şeyler yazıorsun.Ben sadece düşüncemi söylüyorum.
ozge

Mesaj gönderen ozge »

sawaskingcole
senin profesyonel yardım dediğin kişi de oturacak senin sevk kağıdına ialç yazacak. ot saman dediğin bu bitkinin içindeki maddelerin aynısı sana yazdığı ilaçta var. inanmayabilirsin, kullanmayabilirsin. fakat burda insanların olumsuz birseyler duymaya ihtiyacı yok. kimsenin umutlarını yıkmaya hakkın yok. farklı bi düşüncedeysen, farklı bir cözüm önerin varsa ac bi baslık yaz düşüncelerini.
Kullanıcı avatarı
sawas

Mesaj gönderen sawas »

Ama ben bu söylediğin ilacı kullanmış biri olarak yazıyorum eleştirilerimi.Senin sevk kağıdına ilaç yazıcak dediğin kişiler ise tıp fakültesi bitirmiş insanlar.Ama demekki sendeki o kadar etkili bir sfb değil.Bu söylediğin bitki sadece depresyonun hafif ve orta şiddetinde etkili.Ben kimsenin umutlarını yıkmıyorum ama boş yere umut dağıtanlara kızıyorum.Çünkü benim de umutlarım bu şekilde yıkılmıştı.Ben kullandıktan sonra bu bitkiyi anksiyetem 2 katına çıktı.Depresyona ise hiçbir etkisi olmadı.Tüm işlevselliğimi yitirdim.
hope

Mesaj gönderen hope »

özge peki sende huzursuzluğun yanısıra yüz kızarması da oluyormuydu sürekli?oluyorsa bu geçti mi yoksa sadece rahatlamana mı yol açtı
SEVMESİNİ BİLMİYORSAN BAKMA SAKIN GÖZLERİME...
Kullanıcı avatarı
naribeyza

Mesaj gönderen naribeyza »

Bu bir iki hafta benim için zor geçeceğinden paxili bu ara bırakamam ama iki hafta sonra falan kesinlikle ve Allah'ın izniyle ben de bu bitkisel tedaviye başlıyacağım.Çünkü paxil bana kilo aldırdığı için çok mutsuz olyorum ve yan etkisi olmayan bir tedavi şekli istiyorum artık kendim için.Paxili bırakıp buna başlıycam ama bakalım o onun yerini alabilecek mi deneyip görücez.Bir de özgecim sen de mi bu şekilde bıraktın paxili ve bitkisel tedaviye geçtin merak ettim şimdi?
Suya yazı yazmak gibi birşey zaman ve tutamazsın ömür bir nehir gibi akıp gider avuçlarından...
Naribeyza
ozge

Mesaj gönderen ozge »

yüz kızarması, yüzünde kılcallar yüzeye yakınsa meydana geliyor. ben de sizin hissettiklerinizi hissediyodum tabiki. yani kulaklarım yüzüm içten yanıyodu fakat kızarmıyordum tenimden dolayı. benim semptomlarım farklıydı bu nedenle. aşırı titreme vardı. aşırı heyecan. yemek sigara içecek vss.. toplumda hiç bunları yiyip içemiyordum. paxili son zamanlarda azaltmıştım. tamamen biranda bırakmak doğru deil biliyorsunuz. 3 güne bir alıyodum. cok cok iyi deildim o durumdayken ama dideral falan yanında idare ediyordum. sonra tamamen kesip buna basladım. dediğim gibi ilk 2 hafta zor geciyor. yanında dideral alabilirsiniz. titremeye sıkıntıya iyi geldiğine göre mutlaka kızarmaya da iyi gelecektir. çünkü bunların hepsi utangaclık ve sıkıntıdan kaynaklanıyor. artı dideral bile almıyorum. sadece sarı kantaron yetiyor. olaylara karsı hislerim değişti. yemek yerken yine titricem endişesi oluyor ama bi bakıyorum o anda titremiyorum umursamıyorum. titresem utansam nolcak ki diyorum. süper iyiyim arkadaslar. o kadar mutluyum ki sevinçten aglıyorum. naribeyza paxili bırakınca mutlaka kötü olacaksın ama gececek. paxille aynı maddeleri içeriyorcünkü sarı kantaron. o da serotonin hormonunu yükselterek tedavi ediyor bu da. dilerim işe yarar. umutlarınız hiç tükenmesin arkadaslar. ve sunu hiç unutmayın. MUTSUZ BİR SOSYAL FOBİLİ OLACAĞINIZA MUTLU Bİ SOSYAL FOBİLİ OLUN.cünkü her sekilde sosyal fobilisiniz. ilk etapta bunu diyerek ilaca baslayın.
Kullanıcı avatarı
naribeyza

Mesaj gönderen naribeyza »

ozge yazdı:yüz kızarması, yüzünde kılcallar yüzeye yakınsa meydana geliyor. ben de sizin hissettiklerinizi hissediyodum tabiki. yani kulaklarım yüzüm içten yanıyodu fakat kızarmıyordum tenimden dolayı. benim semptomlarım farklıydı bu nedenle. aşırı titreme vardı. aşırı heyecan. yemek sigara içecek vss.. toplumda hiç bunları yiyip içemiyordum. paxili son zamanlarda azaltmıştım. tamamen biranda bırakmak doğru deil biliyorsunuz. 3 güne bir alıyodum. cok cok iyi deildim o durumdayken ama dideral falan yanında idare ediyordum. sonra tamamen kesip buna basladım. dediğim gibi ilk 2 hafta zor geciyor. yanında dideral alabilirsiniz. titremeye sıkıntıya iyi geldiğine göre mutlaka kızarmaya da iyi gelecektir. çünkü bunların hepsi utangaclık ve sıkıntıdan kaynaklanıyor. artı dideral bile almıyorum. sadece sarı kantaron yetiyor. olaylara karsı hislerim değişti. yemek yerken yine titricem endişesi oluyor ama bi bakıyorum o anda titremiyorum umursamıyorum. titresem utansam nolcak ki diyorum. süper iyiyim arkadaslar. o kadar mutluyum ki sevinçten aglıyorum. naribeyza paxili bırakınca mutlaka kötü olacaksın ama gececek. paxille aynı maddeleri içeriyorcünkü sarı kantaron. o da serotonin hormonunu yükselterek tedavi ediyor bu da. dilerim işe yarar. umutlarınız hiç tükenmesin arkadaslar. ve sunu hiç unutmayın. MUTSUZ BİR SOSYAL FOBİLİ OLACAĞINIZA MUTLU Bİ SOSYAL FOBİLİ OLUN.cünkü her sekilde sosyal fobilisiniz. ilk etapta bunu diyerek ilaca baslayın.

Mutlaka deniycem özge.İyiki de yazdın bunları buraya.Ben de bu hastalığın bitkisel bir tedavisi olması lazım diye çok düşünürdüm ama senin gibi hiç araştırmadım açıkcası.Sadece bir arkadaş sarı kantaron depresyona iyi geliyor, bak ben kullanıyorum sen de kullan demişti ama ben çok umursamamıştım çünkü sorunum sadece depresyon değildi ve ben asıl bendeki sorunun sf olduğunu kimseye söylemiyordum.Ama sarı kantaronun sfye de iyi geldiğini burda senden duyunca ne kadar sevindim anlatamam.İçimi çok büyük bir umut kapladı.Çünkü bu paxil ne zaman kadar böyle gidicek?,ben her bırakmak istediğimde dibe batıp geri mi dönücem,bu kilolar daha da artıcak mı?(ki çok zayıf bi kızken hızla kilo almaya başladım paxilden sonra :( ),ben ilerde anne olmak istediğimde bu ilacı nasıl bırakıcam? gibi daha birçok soru beni karamsarlığa itiyordu.Şimdi bitkisel bir tedavi fikri beni çok mutlu etti ve çok umutlandırdı.İnşallah minimum sıkıntıyla bu geçiş dönemini atlatır ve sarı kantorona alışırım.Bu bilgiyi verdiğin için tekrar teşekkürler.
Suya yazı yazmak gibi birşey zaman ve tutamazsın ömür bir nehir gibi akıp gider avuçlarından...
Naribeyza
ozge

Mesaj gönderen ozge »

naribeyza
bak sana az önce yasadığım olayı anlatayım. iş yerindeyim şu an. bi arkadasın doğum günü bugün. pasta aldık ona içecek falan. bi güzel yaptık küçük doğum günü kutlamamızı. kestik pastamızı yedik, kolamızı içtik, üstüne bi de sigara içtim. ki bu insanlarla daha 2 aydır beraberim. cok samimi değilim. o kadar rahatım ki. ne dideral ne paxil. sadece sarı kantaronla böyleyim. eskiden olsa kapının önünden gecemezdim heralde. öle işte canım inan boş yere kimseye umut vermiyorum. düzenli paxil kullanırken nası iyileşmiştim neler hissdeyodum aynı onları hissediyorum su an. insanların yüzüne , gözlerinin içine bakıyorum, rahatca konusuyorum. tekrar söylüyorum. mutlaka deneyin. umudunuzu hiç yitirmeyin. SİZLERİ SEVİYORUM.
hope

Mesaj gönderen hope »

peki özgecim bu ilaçla birlikte alkol alınabiliyormu?bide paxil kullanırken de sosyal fobiyi yüzde yüz yendiğini hissedebiliyormuydun?şimdi mesela yeni bi ortama girdin fln seni rahatsız edicek kadar bi heyecan duymuyormusun?birde eskiden kasıldığın ilaç kullanmadığın zmn bunu insanlarda farkedebiliyormuydu dışardan
SEVMESİNİ BİLMİYORSAN BAKMA SAKIN GÖZLERİME...
ozge

Mesaj gönderen ozge »

sorularına sırayla cevap vereyim:
sarı kantaron ilaç olmadığı için bence alkolle alınabilir. tabi kesin bişe diyemem. ama alkolle alınmaz die bişey de hiç okumadım.
paxil kullanırken yani düzenli kullandığım zamanlarda evet yüzde yüz yenmiştim
yeni bi ortama girdiğimde de rahatsızlık duymuyorum cünkü semptomlarım tamamen gecti
eskiye gelince hiç düşünmek bile istemiyorum o ilaç kullanmadığım (yani paxil) zamanlar evden cıkmazdım. hep cantamda xanax olurdu bi de dideral. bunları içer zorla bi ortama girerdim. müthiş kötüydüm. hatırlamak dahi istemiyorum. insanlara hep hastayım tansiyon düşüklüğü var gibi yalanlar uydururdum
Kilitli