bitkisel ilaçla çözüm. mutlaka okuyun

Çözüm önerileriniz..
Kullanıcı avatarı
antonio_montana

Re: bitkisel ilaçla kesincözüm. mutlaka okuyun

Mesaj gönderen antonio_montana »

nası bi etkisi oluyor.?
dancerboy

Mesaj gönderen dancerboy »

ben iki gün falan kullandım bi etkisini göremediğim için bıraktım uzun wadeli mi denicez acaba?
osmanuzen

Mesaj gönderen osmanuzen »

bende aksu vital sarı kantoron kullanmaya başlıyalı bir hafta oldu inşallah iyi gelir sosyal fobi var bendede
cesaret

Mesaj gönderen cesaret »

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır.
hayata renk katabildiysem ne mutlu bana
:)HER ŞEYE RAĞMEN GÜLEBİLMEK,GÜLDÜREBİLMEK CESARET İSTER :)
Dururken bıraktığınız iz noktadan ibarettir.
txt

Mesaj gönderen txt »

Arkadaşlar...Bu gerçekten berbat bir şey Artık adı Sf mi başka birşey mi bilemiyorum...ama bunun sorunun ilaçlarda değil kendimizde aramamız gerekiyor galiba bir noktada kaybettiğimzi o güveni tekrar kazanmamız ha nasıl olacak bende bilmiyorum Sf olanın sorununda Sf olmayan anlamaz ..1.5 yıl paxil kullandım ve şu 1 ay içinde bıraktım..ve başladığım noktadayım daha yeni bi arkadaş topluluğu öünde kendimi tanıttım ve kalbim güb güb.neyseki sesi kontrol edebildim...ama bi daha edebilirmiyim bilemiyorum..Yanlız sorun bizde galiba kendimiz gibi yaşamalı inandımız şeyleri savunmalı sevmediğimiz hoşumuza gitmeyen bi durum olduğunda karşımızdakine bunu rahatlıkla söylemeli ve kendimize ters düşen şeyleri yapmamamız gerekiyo ne bileyim kendimiz olmamız gerekiyo galiba...en basidinden ve sadesinden şunu söyleyim sevmediğiniz birini,bir filmi,bir kitabı sırf karşınızdaki seviyor diye sevmek..bu örnekleri çoğaltmak mümkün..

Bn genel yapi itibariyle utangaç biriydim .ailem oturmaya gider ben gitmez evde kalırdım..gittiğimde sıkılırdım..dolmuşta bile inecek var demeye sıkılırdım ,bir aile toplantısında bile karşımdakinin durumu benden uste ise bunalırdım doğru düzgün konuşamazdım ama Sf universite de arttı ve Ünv. bitirdikten sonra şu an işte ki durumuma hiç düşmemiştim ....bi şekilde kendime olan güvenimi kaybettim..ve sonuç şu an berbat bu özgüvenin tekrar kazınılması ve yerine konulması o kadar yaşanan şeyden sonra nasıl olacak blmiyorum beyne bi format lazım herhalde..

Şu an Sf li Sf li yaşıyorum şu ilaca bende başlıycam ama çözüm olurmu bilmiyorum....Ama kesin olan yaşam tarzımı değiştirmem gerektiği..yani inandığım gibi yaşamam gerekiyor... ha yapamıyorum o gücü bulamıyorum o ayrı......
txt

Mesaj gönderen txt »

şu nu merak ediyorum forumu başlatan ve ilk yazışmaları yapan arkadaşlar ne durumdalar aceba hale aynımı yoksa bi gelişim varmı..savaş özge ve diğer mesaj yazan arkadaşlar..
Brk

Mesaj gönderen Brk »

bende bu ılacı kullanıyorum 4hafta oldu, ilk 3 gun sf den eser kalmadı, bambaska bırı oldum, sorakı 1 hafta eskısınden beter oldum, smdı depresyon yavas yavas kalkıyor sankı, dusunce sıstemım bıraz duzeldı sankı , kendıme dısardan bakıp sunu yanlıs yapıyorum dıyebıldım. aama heyecan, tıtremeye pek etkı gostermedı dıyebılırım,
yanlız cok ruya goruyorum ve gecen gun anıden uyandım ssankı hafıza kaybına ugramıstım, ne oldugumu anlamadım
cok korktum, bu ılac boylebırsey yapabılırmı?
Anti-Sf

Mesaj gönderen Anti-Sf »

Brk yazdı:bende bu ılacı kullanıyorum 4hafta oldu, ilk 3 gun sf den eser kalmadı, bambaska bırı oldum, sorakı 1 hafta eskısınden beter oldum, smdı depresyon yavas yavas kalkıyor sankı, dusunce sıstemım bıraz duzeldı sankı , kendıme dısardan bakıp sunu yanlıs yapıyorum dıyebıldım. aama heyecan, tıtremeye pek etkı gostermedı dıyebılırım,
yanlız cok ruya goruyorum ve gecen gun anıden uyandım ssankı hafıza kaybına ugramıstım, ne oldugumu anlamadım
cok korktum, bu ılac boylebırsey yapabılırmı?
İlk 3 günkü etki plasebo etkisi olabilir.Ama dediğine göre olumlu gelişmelerde var.Heyecan ve titreme için doğru nefes alma taktiklerini öğrenebilirsin.(Forumda ilaç önermek yasak ama benim önerdiğim antidepresan değil o yüzden öneriyorum.)Heyecanın için passiflora kullanabilirsin.O da bitkiseldir ve en ufak bir yan etkisi yoktur.(Hafif mayışıklık haricinde =))
Mahkumi Mahcubiyet!!!
miya

Mesaj gönderen miya »

internette araştırdım.acık renk tenlilerde guneste leke yapabiliyor ve cilt kanserine neden olabilir yazıyodu.oyle bi etkisi yoksa denemekte fayda var.onun dısında yan etkisi yok sanırım.
Kullanıcı avatarı
paintitblack

Re: bitkisel ilaçla çözüm. mutlaka okuyun

Mesaj gönderen paintitblack »

ben de denedim sarı kantaronu ilk önce çayını içtim sonra kapsül aldım ama bir yararını göremeyince bıraktım.Kişiden kişiye ve sf yi ne şiddette yaşadığına göre de etkisi değişiyordur mutlaka.ben psikoterapi ve son çare olarak da hipnozu denicem.bu hastalık sona erdiği takdirde kaybolup giden yıllarıma bile üzülmemeye kararlıyım.
nedim

Mesaj gönderen nedim »

merhaba özge bu ilaçları ne tür eczanelerde bulabilim
nedim

Mesaj gönderen nedim »

özge artık siteye uğramıyo galiba başkaları beni bilgilendirebilir mi
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

aktarlarda bulabilirsin, bazı eczanelerdede bulunur, internettende sipariş edilebilir ki 3'ünüde tavsiye etmem.. hiç bi faydası yok demiyorum ama açık havada bitkiseller içinde spor yap daha iyi...
..............Resim.................~~Resim
var

Mesaj gönderen var »

Bunların hiç birinde prospektüs yok. İnsanlar yazmayınca yanetkilerinin olmadığını sanıyorlar. Halbuki kocakarı ilaçlarındaki yanetkiler, ilaçlardaki gibi kontrollü değildir. Bu yüzden beklenmeyen zararlar verebilirler. Zira bilimsel ilaç prospektüslerindeki yan etkiler, iz de olsa denekler üzerinde görülmüşlerdir. Bu yüzden yazmak zorundadırlar.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

var yazdı:Bunların hiç birinde prospektüs yok. İnsanlar yazmayınca yanetkilerinin olmadığını sanıyorlar. Halbuki kocakarı ilaçlarındaki yanetkiler, ilaçlardaki gibi kontrollü değildir. Bu yüzden beklenmeyen zararlar verebilirler. Zira bilimsel ilaç prospektüslerindeki yan etkiler, iz de olsa denekler üzerinde görülmüşlerdir. Bu yüzden yazmak zorundadırlar.
pazarlayanlara kalsa bi ölüme çare değil.. yan etkilerinide yazarlarsa satışlarda düşer. bu yüzden herşeye deva bitkiseller..
..............Resim.................~~Resim
Kilitli