UYUYAMIYORUUUM LÜTFEN YARDIM EDİN ARKADAŞLAR ÖNERİSİ OLAN???

Çözüm önerileriniz..
Kilitli
Kullanıcı avatarı
uykusuz

UYUYAMIYORUUUM LÜTFEN YARDIM EDİN ARKADAŞLAR ÖNERİSİ OLAN???

Mesaj gönderen uykusuz »

arkadaşlar aranızda uyku hapı kullanan varmı? benim korkunç uyku sorunum var gecelerim uykusuz geçiyor çok geç uyuyabiliyorum.hiç uyku hapı kullandınızmı? antipsikotik grubunda olmayacak bir hap! sadece uyku için kullanabileceğim bağımlılık yapmayan ve sabah uyandıktan sonra sersem yapmayan yada günü sersem geçirmeden yaşayananız varmı uyku hapı kullanarak? lütfen yardım edin.denemek istiyorum.burada yasakmış,özel'den mesaj atabilirmisiniz? öneride bulanacak olanlar lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen [smilie=cray.gif] [smilie=cray.gif] [smilie=cray.gif]
Kullanıcı avatarı
smurfs

Re: UYUYAMIYORUUUM LÜTFEN YARDIM EDİN ARKADAŞLAR ÖNERİSİ OLAN???

Mesaj gönderen smurfs »

Kötü bir tavsiyede bulunmak istemem ama her şey için de hap kullanmak yarardan çok zarara yol açar bence. Uykusuzluğa ne bileyim belki katkısı olur, elma suyu, süt filan öyle şeyler önerenler var. Uykusuzluğa demeyelim ama rahat uyumak için sanırım. Boş yere her şeyde de ilaç alıp vücudunuzu yormayın bence.
"You got a fast car
I want a ticket to anywhere
Maybe we make a deal
Maybe together we can get somewhere"
Tracy Chapman
Kullanıcı avatarı
uykusuz

Mesaj gönderen uykusuz »

smurfs yazdı:Kötü bir tavsiyede bulunmak istemem ama her şey için de hap kullanmak yarardan çok zarara yol açar bence. Uykusuzluğa ne bileyim belki katkısı olur, elma suyu, süt filan öyle şeyler önerenler var. Uykusuzluğa demeyelim ama rahat uyumak için sanırım. Boş yere her şeyde de ilaç alıp vücudunuzu yormayın bence.
haklısın fakat bitkisel yada alternatif bu çözümler uzun vadeli düzenli uygulandıktan sonra işe yarar ama bazen çaresiz kalıyoruz sonuçta insansınız herşeye gücümüz yetmiyor kaçış olarak ilaçlarda buluyoruz pansuman olsun diye.yeterki sonrasında ayağa kalkacak gücü bulalım.
Kullanıcı avatarı
smurfs

Mesaj gönderen smurfs »

uykusuz yazdı:
smurfs yazdı:Kötü bir tavsiyede bulunmak istemem ama her şey için de hap kullanmak yarardan çok zarara yol açar bence. Uykusuzluğa ne bileyim belki katkısı olur, elma suyu, süt filan öyle şeyler önerenler var. Uykusuzluğa demeyelim ama rahat uyumak için sanırım. Boş yere her şeyde de ilaç alıp vücudunuzu yormayın bence.
haklısın fakat bitkisel yada alternatif bu çözümler uzun vadeli düzenli uygulandıktan sonra işe yarar ama bazen çaresiz kalıyoruz sonuçta insansınız herşeye gücümüz yetmiyor kaçış olarak ilaçlarda buluyoruz pansuman olsun diye.yeterki sonrasında ayağa kalkacak gücü bulalım.
Ama ilaç bağımlılık yapar, vücudun direncini yok eder. Ben baş ağrısı ilacı bile kullanmıyorum. Bana göre baş ağrısı ilacını alanlarda baş ağrısı kronikleşiyor. İlaç almadığımdan başım da sık sık ve çok şiddetli ağrımıyor. Uykusuzluk psikolojik bir bozukluk. Uykusuzluğu kendin yenebilirsin. Tavsiyem ilaçlara güvenme. Sosyal fobiden daha zor bir şey değil ya :) .
"You got a fast car
I want a ticket to anywhere
Maybe we make a deal
Maybe together we can get somewhere"
Tracy Chapman
Kilitli