Zyprexa !!!

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kilitli
AğırSF

Zyprexa !!!

Mesaj gönderen AğırSF »

Bu ilacı kullanıp düzelen var mı? 5mg lık kullanıyorum , akşam 2.5mg içiyorum , kutu bitmek üzere ama sıkıntılarım daha arttı ve iyice içe kapandım. Şimdi soruyorum , hastalıktan mı yoksa ilaçtan mı? :(
tonyukuk

Re: Zyprexa !!!

Mesaj gönderen tonyukuk »

1,5 sene velotab olanından kullandım da usta hayırdır sana niye verdiler Bu bildiğin psikoz ilacı demek ki sende SF'den başka bişeyler de var Doktorla tekrar görüştüğünde sor bakalım bu ilacı niye vermiş ? Bende de pek fayda sağlamamıştı. İlaçla bir yere kadar Sıkıtınlarının arttıysa ilaçlardandır Çünkü zyprexa (olanzapin) ağır ilaçtır ve dopamini azalttığı için dalgınlık,keyifsizlik ve durgunluk vs yapabilir Antipsikotik ilaç işte; geçmiş olsun.
AğırSF

Mesaj gönderen AğırSF »

insanların yüzüne ve gözlerine bakamıyorum demiştim doktoruma. birde içe kapanıklığıma vermişti ama daha beter eve kapandım.
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

Allah yardımcın olsun
Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

ilaç isimleri havaya uçacak ama neyse yazalım yine de. Bu ilaç antipsikotik, sf ile ne alaka ben de anlamadım! Panik ataklıyken birazcık kullanmıştım. Gerçi panik atak da psikoz değil. Doktorda sorun var! :)
sosyalfobi : geçici çekingen zar
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

tutamıyorum çenemi, kilitli olmasına karşın yazıyorum 2 ayda 27 kilo almıştım bu ilacı kullanıdığım zamanlar:)(ciddiyim)
..............Resim.................~~Resim
Kilitli