EFEXOR KULLANMIŞ OLANLAR...

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
sessizfırtına

EFEXOR KULLANMIŞ OLANLAR...

Mesaj gönderen sessizfırtına »

YİNE Bİ MÜCADELE BAŞLADI, DOKTOR EFEXOR İLACINI VERDİ, ENERJİ VERİYOMUŞ, HAREKET. ÇOK SESSİZ GÖRDÜ HERHALDE BENİ :) BEN DE FIRTINA GİBİ ESMEK İSTEDİĞİMİ SÖLEDİM ZATEN :D
BU İLAÇ HKNDA BİLGİSİ OLAN VARSA PAYLAŞIRSA SEVİNİRİM.[/b]
sessizfırtına

YOK MUU, BU SİTEDEN BİRİ BARİ ÇIKMAZSA ÇOOK ŞAŞARIM. MUTLAKA KULLANAN VARDIR, TECRÜBELER LÜTFEN.
BAK YARIN SABAH TOK KARINA İÇİCEM... ONA GÖRE... :D
sessizfırtına

NEYSE YATIYOM BEN, YARIN ALTIBUÇUKTA KALKMAM LAZIM HER SABAHKİ GİBİ :(.9 GÜN TATİLDEN SONRA.YARIN BAKARIM ARTIK, YAZAN OLURSA TABİİİ :)
sessizfırtına

bu başlıktan varmı, hem zaten umudum kırılsın istemiyorum. deneyeceğim ve göreceğim.
sanguine

Mesaj gönderen sanguine »

ben exefor kullanıyorum gayette memnunum enerji veriyor hayata bağlayıp mutluluk ediyor.
sessizfırtına

ikinci günümdü. yeni başladığımdanmış, daha paniğim. bekliyorum. payaşımın için sağol sanquine
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

efexor kullandım ama tam tersine berbat yan etkileriyle beni daha da fena yapan bir ilaç.daha önce üç ayrı başlık açılmıştı sanırım bu ilaçla ilgili.biraz ararsanız..neyse..dikkatli olun diyorum..
sanguine

Mesaj gönderen sanguine »

sessizfırtına yazdı:ikinci günümdü. yeni başladığımdanmış, daha paniğim. bekliyorum. payaşımın için sağol sanquine

bişey değil.
sessizfırtına

kolumda bi sinir atıp duruyo, seğirme yanii.rileptid de kullanıcam, her yerim atıp duracak herhalde :).
Kullanıcı avatarı
engewal

Mesaj gönderen engewal »

su an bende efexor kullanıyorum gayette memnunum yalnız yan etkılerı bıraz agır ılk zamanlar esnemekten çenem tutuluyodu sankı ama su an pek fazla yan etkısı kalmadı
Kullanıcı avatarı
idontlikered

.

Mesaj gönderen idontlikered »

bende 1 aydır kullanıyorum .gayette memnunum bayaa değiştirdi beni bu ilaç . ilk başlarda esnerken çenem tutuluyodu o da geçti biraz. güzel ya hayat çok güzelmiş.
sessizfırtına

ben niye o kadar iyi değilim hala. depresyonum arttı yine. 150 mgma geçtim.
hayaattan ne kadar çok çekinsem de bi şekilde içindeyim iş,güç-yolculuk derken. önünde sonunda iletiime geçmek zorundasın, oradaki kırgınlıklar, yaşananlar beni çok etkiliyo. takıyorum ve mutlu değilim. eskden bir umudum vardı, daha gençken. bitecek diyodum bu durum. değişecek herşey. değişmiyor , değişmedikçe yaşamak daha da zorlaşıyor, umutsuzluk daha da belirginleşiyor. sabahları kalkmak istemiyorum, kimseyle konuşmak, işe gitmek istemiyorum.
yalnızım, üzüleceğim için bir arkadaşım bile yok.
evlilik dersem çok zor. tek başına mutsuzluğu iki kişilik mutsuzluk yapmak istemiyorum. zaten beni böle kimse kabul etmiyo.
bi ilişkim var 5 senelik... bitip bitip başlayan... başlayan ve biten... devamlı denendiğim ve sınıfta kaldığım...yaşanması zor olarak kabul edildiğim... bitişlerideki katmerli acizlik, başarısızlık duygusu. YORULDUMMM bu hayattan. bi ışık yok yolun sonunda... bi insan sıcaklığı yok sonunda...
Kullanıcı avatarı
beyazkrizantem

Mesaj gönderen beyazkrizantem »

Efexor kullanıyorum yaklaşık bir aydır ben de gayet olumlu etkiler bırakıyor, ilk dört beş gün çene kasılmaları oldu birde yutkunurken kendimi bir garib hissediyordum bu ikisinin dışında herhangi bir yan etkisi olmadı.efexoru seviyorum :)
ırmak

Mesaj gönderen ırmak »

efexoru 3 sene kadar kullandım 75 likdi hiç etkisi olmadı :(
Kullanıcı avatarı
beyazbulut

Mesaj gönderen beyazbulut »

ırmak yazdı:efexoru 3 sene kadar kullandım 75 likdi hiç etkisi olmadı :(
madem etkisi olmadı,o zaman neden 3 sene kullandın?
Kilitli