Anafranil

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kilitli
Kullanıcı avatarı
sunlight

Anafranil

Mesaj gönderen sunlight »

Arkadaşlar ben 2-3 ay önce ilaçları bırkmıştım. 1 hafta önce anafranil kullanmaya tekrar başladım. Bu süreç içinde ellerim daha çok titremeye başladı. Normal zamanlarda bile titriyor. Gerçi ellerimin titremesini takmamaya başlasam da merak ediyorum. Anafranil kullanan ya da kullanmış olanlar varsa sizde de böyle bir yan etki oldu mu acaba?
*Toplumun %10 unda SF görülüyormuş ama ben göremiyorum ve sadece birkaç talihsiz insandan biri olduğumdan korkuyorum.
ßilqe88

Mesaj gönderen ßilqe88 »

anafranil 75 mg yarım alıyorum ben. 25'e inmişti, tekrar bu doza çıktı, bırakamadım bir türlü.

ellerimin heyecandan titremesine tanık oluyorum bazen ama bu yönde çok da etkisi olmadı. ama anafranil'in sakinleştirici hiçbir etkisinin olmadığını söyleyebilirim, ne sf etkilerini azaltıyor, ne takıntılara bir faydası oluyor. aksine beni takıntı ve düşüncelerden kurtulamayan bi insan haline getirdi.

sedatif bir etkisi de yok, bu aralar nefret etmeye başladım bu ilaçtan ben.
Kullanıcı avatarı
sunlight

Mesaj gönderen sunlight »

Ama ben anafranili bırakınca çok kötü oldum. Herşey başa sardı. Heralde bana ii geliyor.
*Toplumun %10 unda SF görülüyormuş ama ben göremiyorum ve sadece birkaç talihsiz insandan biri olduğumdan korkuyorum.
Kullanıcı avatarı
speak41

Re: Anafranil

Mesaj gönderen speak41 »

anafranil bende çok şiddetli kabızlık yaptı. geçer dedim 1 ay devam ettim ama geçmedi, bende bıraktım.
enjoy the silence
Kilitli