Dideralle ilgili deneyimleriniz?

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
sunlight

Dideralle ilgili deneyimleriniz?

Mesaj gönderen sunlight »

İlçalara başlayana kadar durumumu dideralle idare edeyim demiştim. Dideral bana o kadar iyi geliyor ki anlatamam. Sadece çeyrek almak bile bana yetiyor. Ama eskiden ayda 2-3 kere kullandığım diderali şimdi haftada 3 gün kullanmaya başladım. Antidepresanlara alışana kadar dideral kullanırım diye avuttum kendimi ama şimdi dideralsiz gün geçirmek istemiyorum. Hergün de kullanınca etkisi azalıyor diyenler var forumda. Böyle bişey olmasa her gün kullanırdım valla. Yoksa ne kadar da üstüne gitsem de anksiyete beni her an buluyor. Şimdi diderale bağlanmaktan da korkuyorum. Ne yapacağımı da bilemiyorum. Dideralle ilgili deneyimi olanlar paylaşır mı acaba?
*Toplumun %10 unda SF görülüyormuş ama ben göremiyorum ve sadece birkaç talihsiz insandan biri olduğumdan korkuyorum.
Kullanıcı avatarı
yasminn

Mesaj gönderen yasminn »

ben dıderal alıyorum ama cok da olumlu etkısı yok doktor verdı bana prozacla bırlıkte gunde 3 yarım ıc dedı ama ben sadece okula gıderken 1 tam alıyorum baska almıyorum cok da etkısı yok ...
ırmak

bilenler

Mesaj gönderen ırmak »

okuyanlar bilirler yazın sabah acilde almıştım soluğu 10 a 6 tansiyonla dideralin becerisiydi bu
OverTheRainbow

Mesaj gönderen OverTheRainbow »

Tansiyonumu düşürüyor,hem de feci şekilde.7 sene evvel kullandıydım,bir daha asla kullanmam.Kalp ritmi düzenleyicisi imiş zaten,kalp hastalarına veriyorlar.Bir sağlam kalbim kaldı,onu da hasta etmek istemem.
xact

Re: Dideralle ilgili deneyimleriniz?

Mesaj gönderen xact »

Beni çok fazla etkilemedi. Performans öncesi vs. aşırı terleme, kalp atışı vs. oluyorsa DOKTOR KONTROLÜNDE kullanılabilir.