Aşırı Rahatlık(?)

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
ispanakliborek

Re: Aşırı Rahatlık(?)

Mesaj gönderen ispanakliborek »

bu ilk yan-etkiyi $öyle bir okuyan ki$inin ho$una gidebilir, özellikle bir sf'linin..
ancak bu "kötü" bir durum..
istenen bir durum değil.. ve gerçekten lanet bir $ey..

ben uzun yıllar antidepresan ve deği$ik psikiyatrik ilaçlar (antipsikotik, benzodiazepin, beta blocker vs.) kullandım.. sonuç: "mani" ataği geçirdim.. bir kez mani ataği geçirince insan artık bipolar olur.. ve $u anda bipolarım.. antidepresanlar yüzünden oldu bütün bunlar..

$u anda ne manideyim, ne depresyondayım.. halen ilaç kullanıyorum..
ama oldukça bo$vermi$im.. 5-6 sene önce ben böyle değildim.. içimde bir ate$, bir heyecan vardı.. ilgilendiğim, okurken, yaparken, ara$tırırken orgazmik zevkler aldığım ilgi alanlarım, hobilerim vardı.. artık hiç bir $ey yok.. dümdüzüm.. dümdüz..
ertesi gün hayvani önemli bir sınavım var mesala.. ben yatıyorum yatakta tavanı seyrediyorum anlamsızca.. sınav saati geliyor: "aman salla, çalı$madım zaten, gidince de bo$ kağit vericem, en iyisi yatmaya devam etmek.. seneye alır dersi tekrar, geçerim"..
okula en son tam 2 ay önce gittim...
evden en son 4 gün önce çıktım.. o da bakkala kola almaya gittim :d :d

bu bir örnek sadece.. bütün hayatımı bo$vermi$ durumdayım, özellikle son 4 senedir.. ne bi ilgi alanım kaldı, ne bir heyecanım, ne bir ate$im.. böyle değildim ben..
parmağimi kaldıramıyorum $u anda.. hiç bir itekleyici güç, dürtü, istek yok..
söndüm tamamen..
ßilqe88

Mesaj gönderen ßilqe88 »

ispanakliborek yazdı:
$u anda ne manideyim, ne depresyondayım.. halen ilaç kullanıyorum..
ama oldukça bo$vermi$im.. 5-6 sene önce ben böyle değildim.. içimde bir ate$, bir heyecan vardı.. ilgilendiğim, okurken, yaparken, ara$tırırken orgazmik zevkler aldığım ilgi alanlarım, hobilerim vardı.. artık hiç bir $ey yok.. dümdüzüm.. dümdüz..
ertesi gün hayvani önemli bir sınavım var mesala.. ben yatıyorum yatakta tavanı seyrediyorum anlamsızca.. sınav saati geliyor: "aman salla, çalı$madım zaten, gidince de bo$ kağit vericem, en iyisi yatmaya devam etmek.. seneye alır dersi tekrar, geçerim"..

bu bir örnek sadece.. bütün hayatımı bo$vermi$ durumdayım, özellikle son 4 senedir.. ne bi ilgi alanım kaldı, ne bir heyecanım, ne bir ate$im.. böyle değildim ben..
benim de son 2 yıldır böyle durum, bana da konmuştu aynı teşhis, ama ilaçla ilgisi yoktu, hayatımın ilk antidepresanını o zaman kullanmaya başladım... 2006nın son 3 ayında mani, 2007nin bilmemneresine kadar süren depresyon dönemi... sonra boyut değiştirdi tabi... şu an dediklerini yaşıyorum ben de zevk heyecan duyduğum hiçbi şey yok, ulaşınca mutlu olacağım hedeflerim yok...
kyle35

Mesaj gönderen kyle35 »

kaygısızlık ve duyarsızlaşma sanırım bu.aşırı rahatlık denince aşırı sosyallik anlıyoruz biz fobikler [smilie=dance4.gif]
Kullanıcı avatarı
Ricardus

Mesaj gönderen Ricardus »

karizmatik bir durummuş.
kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum...
xact

Mesaj gönderen xact »

İstenmeyen bir yanetki olarak bende meydana gelmişti bu aşırı rahatlık durumu ancak sf'ye karşı değil pek. Yani ölmüşüm kalmışım hiçbirşey pek umrumda olmuyordu.
globall

Mesaj gönderen globall »

İğrençlik derecesinde kanlı filmlerin sahnelerinde hiç ürpermiyordum. Şimdi hayatta oturup da öyle bir filmi seyredemem. Gerek de yok o başka konu...