risperdal 2

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
melihbaba3

risperdal 2

Mesaj gönderen melihbaba3 »

arkadaşlar risperdal nasıl bir ilaç ya bana hiçbir faydası olmadı sanece beyni donduruyo aşırı derecede dikkat dağınıklığı yapıyo bende yani faydadan çok zarar gördüm
mooth

Mesaj gönderen mooth »

ayrıca yerinde duramama etkisi yapar sabahdan başlar akşama kadar gezersin sağa sola sf ye de iyi gelmiyor en azından bana iyi gelmedi.
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

Mesaj gönderen Bornfobik »

melihbaba3 ilaci nekadardir kullaniyosun?Yaninda baska ilac(lar) aliyormusun?

Ilk 2 hafta olagan yan etkiler bunlar.
--SF yi yenmeyi bir SONUÇ olarak beklemeyin bu bir SÜREÇ!
melihbaba3

İLACI 1 AY OLDU LUSTRALDA ALIYORUM
Kullanıcı avatarı
umutmelih

Mesaj gönderen umutmelih »

bende efexor ıle bırlıkte alıyorum ama pek guvenemıyorum bu ılaca dostum rısperdal cok zayıf kalıyor bana
mutlu olmak için mutlu etmek gerekir
melihbaba3

walla abi bu ilaç banada hiç ii gelmedi
melihbaba3

walla abi bu ilaç banada hiç ii gelmedi
Kullanıcı avatarı
umutmelih

risperdal ı bıtırdım ama hıc bır ıse yaramadı benım bunyemde cok cok zayıf kaldı haftaya randevum var doktorumla bu durumu kendısıne cok acık bır sekılde ıletıcem ınsallah agır bır ılac uygulamaz :(
melihbaba3

abi ben risperdali bıraktım doktorum bana prozac ile meresa verdi çook ii geldi insallah sende iyleşirsin ben cook ii oldum
Kullanıcı avatarı
umutmelih

dun aksam kı asırı rısperdal kullanımı benı cok kotu yıktı bılmıyorum 1 tane almam gerekn ılactan 2 tane aldım :( dun aksama daır bısey hatırlamıyorum rısperdal ın bunyeme uygun olmadıgını gordum :(
Kullanıcı avatarı
emin06

risperdal

Mesaj gönderen emin06 »

arkadaşlar, sizi risperdal hakkında uyarmak isterim. bana aşırı dercede yerinde duramama ve tarif edilmez bir iç sıkıntısı yaptı.doktoruma söylediğimde bunun''ne demekse'' hastalığın verdiği bir tepki olduğunu,ilacı kullanmaya devam etmem gerektiğini söyledi.böylece bu ilacı kullanmaya devam ettikten sonra çok kötü bir depresyona girdim. şu an sf bende üst düzeyde,yolda bile yürüyemiyorum.çok kötü oldum ev arkadaşımla bile rahat konuşamıyorum.siz de aynı yan etkiyle karşılaşırsanız benim yaptığım hatayı yapmayın ve ilacı kesin.şimdi başka ilaç mı yoktu ya,neden hayatımı mahvettim demekten başka bişey yapamıyorum
Kullanıcı avatarı
gülşen

Mesaj gönderen gülşen »

risperdal ben de kullandım..bıraktıktan sonra bende de depresyon oluştu..kullanmayın derim..başka ilaç mı yok?
ben bir gün giderim ki neyim kalır;
eksik bıraktığım herşeyim kalır...
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

arkadaşlar, birkaç kişide aynı etkiyi gösterdi ise bu ilacın yapısında bir sorun yok mudur? neden şikayet etmiyoruz ??
Kullanıcı avatarı
umutmelih

rısperdal ıcın benım aldıgım dılde erıtılıyordu sanırım ılac pıyasaya daha yenı cıkmıs ve yan etkılerı de yapılan arastırmalarda oldukca yuksesk cıkmıs

eeee nede olsa bız kobayız ısın ıcıne tıcaret gırdımı ınsan yasamının 5 kurusluk degerı yok amac:para hırs kazanc basarı
Kullanıcı avatarı
isyankar

Mesaj gönderen isyankar »

bana da 1 haftadır risperdal verdiler kendimi çok kötü hissettim,uyuyamadım,dr yan etkiler önemli değil yan etki yüzünden ilaç bırakılmaz diyor ama ne yapacağım bilmiyorum,beynim uyuştu,ağzım ve gözüm kaydı.hiç dışarıya çıkamaz oldum.dr profesör olunca ailem ne derse onu yapıyor.ama nefes bile alamaz hale geldim,çaresizim.ilaca en düşük dozla başladım ama küçücük ilaç beni mahvetti. :(
sildiğin yerde durmuyorum sen geçerken bakmıyorum hayallerde yoksun şimdi örttüm hepsini
Kilitli