dideral ve xanaks

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
manzara

Re: dideral ve xanaks

Mesaj gönderen manzara »

ben bi ara fazla dideral aldım. sokak ortasında nerdeyse gidiyordum. kendimi attım bi apartman kosesine, bi uzanmadıgım kaldı. bir sure beklemek zorunda kaldım, rahatlama gelene kadar, ki beynim çatlamak uzereydi. rahatlama da gec geldi zaten. o gunden sonra dideralden korkmaya basladım. diderali ciddi bir hap oldunu anladım.
BEN BENİM
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

yarayabilir, yaramayadabilir. Doktor yazdıysa kullanmak gerekir. Forumda ilaç tavsiye etmek yasak olmakla birlikte, şeker yada leblebi alır gibi ilaç önermek, insanların hayatını, sağlığını riske atmak ne kadar doğru olabilir.
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
unbreakable_m

Mesaj gönderen unbreakable_m »

arkadaşlar çok acilllll!!!!!!!!!! bugün doktorum dideral ve xanaks yazdı sunum için ikisinde yarımşar tane 1 saat önce almalısın dedi.Ancak benim hala cesaretim yok korkuyorum daha doğrusu hepimizin belirtileri farklı olabilir ancak şöyle söyliyeyim ben acaip kalp çarpıntısı olan terleyen titreyen biriyim bu gibi durumlarda benim gibi olupta böyle bir durumda bu ilaçları kullanan oldu mu ...olduysa da sonuç nasıldı acaba titreme kalp çarpıntısı terleme oldu mu nasıl bir sunum oldu heyecan gitti mi lütfeen acil.....
Brk

Mesaj gönderen Brk »

Arkadasım sakin ol, bende cok tıtrerım, oyle boyle deıl, cok utanırım bu halımden, dıderal bu konuda mucıze bır ılac, eser kalmıyo, kalbın delı gıbı atmak ıstıyo o an, ama atamıyo bunu resmen hıssedıyosun,
ama tabıkı tıtreme korkusunu azaltmıyo bende ılk seferler senın gıbı korkudan 'kesmıcek, yetmıcek' yıne tıtreyecgm dıye hayatımı tehlıkeye atarak doz asmıstım. hıc gerek yokmus,
xanax hıc kullanmadım bılemem ama dıderal tek basına bıle halleder bu sorununu, guven ona=)
Kullanıcı avatarı
unbreakable_m

Mesaj gönderen unbreakable_m »

efet herkes aynı şeyi söylüyor arkadaşlar size çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız çok sağolun
Kilitli