dideral ve xanaks

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
sehzade07

Re: dideral ve xanaks

Mesaj gönderen sehzade07 »

selamlar haftaya sununum var sunumdan once asırı heycan oluyor..o asırı heyecanı yatıstıracak bı ılac tavsıye edermısınız..o heycanım yatıssın benı bıraz rahatlatsın gerısını ben hallederım ınanıyorum buna ama o heycan benı cok etkılıyor..TAVSIYELERINI BEKLERIM
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

sehzade07 yazdı:selamlar haftaya sununum var sunumdan once asırı heycan oluyor..o asırı heyecanı yatıstıracak bı ılac tavsıye edermısınız..o heycanım yatıssın benı bıraz rahatlatsın gerısını ben hallederım ınanıyorum buna ama o heycan benı cok etkılıyor..TAVSIYELERINI BEKLERIM
Kobay olma bence, onu bi doktora danış. Malum ilaçların faydası olduğu kadar, yan etkileride var..
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
unbreakable_m

Mesaj gönderen unbreakable_m »

dideral doktor yazmdan direk eczaneden alınabiliyor mu acaba biri öyle bişey söyledi ama emin olmak istedim
Brk

Mesaj gönderen Brk »

evet arkadasım eczaneden dırek alıyorsun dıderal dıyosun verıyor,
cokta ucuz
Brk

Mesaj gönderen Brk »

aldığınız en yuksek doz dideral kac taneydi?=) of cok berbat ben soyleyemeyecgm nasıl yasıyorum acaba:D
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Kalp ilacı o kalpten gidersin. Kafanıza göre kullanmayın. Doktor kalp çarpıntısı sebebi ile yazsa bile yarım taneden fazla yazmıyacaktır. Çok güçlü bi ilaçtır. Bi kutusunu bi senede bitiriyorum..
Brk

Mesaj gönderen Brk »

Ben cok heyecan verici durumlar oncesi 1 tane alıyorum, yeterli anca oluyo , herhalde bunyeden bunyeye degısıyo, bi kere cok sapıtıp 2 saat ıcınde bı cok tane almıstım, ama cok berbat durumdaydım, heyecanım kesılmeyecek korkusu vardı.
Kullanıcı avatarı
unbreakable_m

Sonuçta heyecanı kesin yeniyosun bununla kalp çarpıntısı titreme olmuyor dimi yeni öğrendim ve bu yüzden bi umutlandım desem hemen gidiyorum almaya :D
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

oop dur bakalım, nere gidiyon. Şeker değil bu. sor soruştur, bi doktoruna danış. Kobay olma benim gibi [smilie=blind.gif]
Kullanıcı avatarı
unbreakable_m

efet orası öle de artık bian önce bişeylerin çare olmasını istiyorum anlıyodur herkes beni :) tmm doktora sorucam ilk baş.
Kullanıcı avatarı
beyazkrizantem

Mesaj gönderen beyazkrizantem »

arkadaşlar dideral kullanırken dikket edin..
kan basıncı değerlerini etkilediğinden, yüksek veya düşük tansiyon hastası olabilme ihtimalini artırabilirmiş..
Kullanıcı avatarı
antonio_montana

Mesaj gönderen antonio_montana »

acayip çarpıntı yapar, kalp deli gibi atmaya başlar. kullanacak olanlar bi daha düşünsün.
Kaçtutamlık

Mesaj gönderen Kaçtutamlık »

benim günde iki tane bile dideral aldığım oldu...etkisini gösterdi...
bunun dışında herhangi bir yan etkisini görmemiştim.
nabzımı 40lara kadar düşürmüştü.bağımlılık da yapmadı...
yaklaşık 4 aydır kullanmıyorum....
benden size tavsiye önemli durumlarda alın.

-mesaj, özensiz şekilde ilaca özendirdiği için sispro tarafından düzenlendi-
Başım öne eğik,Gözlerim gözbebeğinde...
Suçlama beni...
Aşağılık bir asilim ben...
Kullanıcı avatarı
ilk79

Mesaj gönderen ilk79 »

arkadaşlar bişey sorcam doktor bana da dideral verdi ama duruma bağlı kullan dedi, çünkü ben tekrar antidepresana başlamak kesinlikle istemiyorum. yani sunum falan yapmadan önce al dedi, devamlı kullanmıcakmışım. günde 3 taneye kadar yarım alabilirmişim,çok gerekirse. bana da çok saçma geldi, hayatımda hiç duruma bağlı ilaç kullanımı duymadım. ben de eczacıya sordum, o da düzenli kullanılmayan ilaçların hiçbir etkisi olmayacağını, hergün çeyrek almamı söyledi. muallakta kaldım, sonuçta diğeri de doktor. hiç böyle duruma bağlı dideral verilen oldu mu, ya da düzenli kullanmayan var mı ve işe yarıyo mu??
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

dideral anti depresan değil. düzenli kullanım gerektirmiyor. sf'de aşırı heyecan ve kaygı getirecek durumların öncesinde kullanılıyor. örneğin bi sunumdan önce..
duruma bağlı ilaç kullanımına bi örnek vermek gerekirse, reflüde mide yanmaya başladığında bi tane anti-asit alırsın. ya da araba veya gemide midesi bulanan insanlar mide bulantısı ilacını her zaman değil, uzun yolculuğa çıkacakları zaman alırlar.
de te fabula narratur
Kilitli