bişey yiyip içerken el ve baş titremesine çözümbulanvarmı!

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
sessizfırtına

Re: bişey yiyip içerken el ve baş titremesine çözümbulanvarmı!

Mesaj gönderen sessizfırtına »

ya nasıl geçiyo bu titremeleriniz, nasıl geçici? valla titremelerim geçse ben bu işi hallettim sayarım.
ceyhansuyu

Mesaj gönderen ceyhansuyu »

sessizfırtına yazdı:ya nasıl geçiyo bu titremeleriniz, nasıl geçici? valla titremelerim geçse ben bu işi hallettim sayarım.
aynen bende.
1lh4n

Mesaj gönderen 1lh4n »

ceyhansuyu yazdı:
sessizfırtına yazdı:ya nasıl geçiyo bu titremeleriniz, nasıl geçici? valla titremelerim geçse ben bu işi hallettim sayarım.
aynen bende.
bende seyirmelerim için öyle demiştim 3-5 gün olmadı çünkü kaygılanmadım. ama sonra kaygılanınca başladı. dışardan çözersen titremeyi sf yi bitiremezsin başka bi belirti çıkar. kökten çözmek lazım. haa titreme olmasa daha iyi olurum diyosan anlaşılan titremeyi kafaya acayip takmışın. başka belirtiler seni daha çok tribe sokar emin ol.

tecrübe ettim
Kullanıcı avatarı
erdinc

Mesaj gönderen erdinc »

merhaba, bu ilk mesajım..

Öncelikle sunu söyliyim bu baş titremesi bende acaip cok oluyodu, hayatımda ilk oluşu, kuaföre gittiğimde ense tıraşımı usturayla alırken hafif irkilmemle başladı ve devam etti, okadar cok olmaya basladıki resmen kuaföre gitmiyordum, saclarımı kendim kesmeye bile basladım, kaç kere kuaförün kapısından döndüm, tam içeri giricem nasıl bi çarpıntı oluyo!!.. sonra inanın bunu yendim,üzerine giderek yendim, kola,sigara,çay,kahve tamamen bıraktım, spora basladım, ve hep beni sıkan seylerden uzak durdum. bide kız arkadas yaptım kendime:) onunda verdigi mutlulukla resmen iyilesme süreci gecirdim..
şimdi tam bitti derken, göz doktoruna gittiğimde çenemi yasladıgım bi alet var, ve sabit durman gerekiyo,, gözlerimde sorun cıkmasından korkuyodum, ve orda da basladı motor gibi titremeye:) doktor ne yin var bile demedi, hiç bişey yokmuş gibi davrandı ve rahatladım.. sürekli baska baska göz doktorlarına gittim, sırf titricemmi diye öğrenmek için. azalmaya basladı.. tamamen psikolojik bi olay sanırım, etraftakileri umursamamız lazım, ve herseyden önemlisi rahat olmamız hiçbişeyi takmamızlazım..
new life B12 plus, vitamini inanın cok işinize yarıycak, b12 nin sinir sistemine nekadar etkili oldugu bilinen bi gercek, dil altından emerek kullanıcaksınız, her sf nin kullanmasını tavsiye ederim, doktor deilim yanlıs anlamayın, ama vitamin sonuçta, receteye gerek yok.. ve özellikle biçok b12 vitamin denedim, newlife b12 plus ı alın derim..
baş titremesiyle ilgili aslında yazıcak cok seyim var..
herkeze huzurlu dakikalar diliyorum
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

aramıza hoşgeldin. önce bi tanışsaydık.. :)
..............Resim.................~~Resim
sessizfırtına

Mesaj gönderen sessizfırtına »

hoşgeldin erdinç..
b12 vitamini denicem ben de artık, paylaşımın ve önerilerin için teşekkürler..
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

mahsunkul yazdı:pardon [smilie=biggrin.gif] sodyum ve potasyummuş
öldürcen sen bizi, biliyodum :)
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

evt bu belirtiler her sf lide yok ..ama spor yapmak ve sağlıklı beslenmek sf yle savaşımızda (belki alaksız gözükcek ama değil) en iyilerden arkadaşlar..titreme için özellikle spor yani kasları çalıştırıp terlemeniz sonra ılık bi duş ohh bak ondan sonra nasıl hissediyorsun yok olmasa bile azalır kanatimce