ilaçlar ve iştah?

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
PETUNYA

Re: ilaçlar ve iştah?

Mesaj gönderen PETUNYA »

savasci-kiz yazdı:kilo almak istiyorum ya 46 kiloyum balık etli olmak istiyorum ben :D
seve seve vermeye hazırım :P kilo versem iyi olur derkennn işe girmemle birlikte önce stres yaptım galiba bişi yiyemedim çok kısa zamanda 2 kilo verdim süpper oldum 90 60 90 sizi kim yaratmış diye peşime gelirlerdi öğrencilerim :oops: derste hocamm okann güzelliğinizi seyrediyoo diyiveriyolardıı sonra birden hayvan gibi yiyerek 5 6 kilo kadar aldım kendime inanamıyom offff yaa kilo dimeyin bağğaa :evil:
savasci-kiz

Mesaj gönderen savasci-kiz »

daisy82 yazdı:
savasci-kiz yazdı:kilo almak istiyorum ya 46 kiloyum balık etli olmak istiyorum ben :D
seve seve vermeye hazırım :P kilo versem iyi olur derkennn işe girmemle birlikte önce stres yaptım galiba bişi yiyemedim çok kısa zamanda 2 kilo verdim süpper oldum 90 60 90 sizi kim yaratmış diye peşime gelirlerdi öğrencilerim :oops: derste hocamm okann güzelliğinizi seyrediyoo diyiveriyolardıı sonra birden hayvan gibi yiyerek 5 6 kilo kadar aldım kendime inanamıyom offff yaa kilo dimeyin bağğaa :evil:
6-7 kilo tart ağbi :lol:
Kullanıcı avatarı
PETUNYA

Mesaj gönderen PETUNYA »

savasci-kiz yazdı:
daisy82 yazdı:
6-7 kilo tart ağbi :lol:
hemen tartıyorum yavrum para istemez duan yeter :lol:
savasci-kiz

allah seni sfden kurtarsın allah karşına sfli çıkartmasın yüzün asla kızarmasın
konuşurken heyecanlanma daha ne istiyon :D
Kullanıcı avatarı
PETUNYA

Mesaj gönderen PETUNYA »

1.Allah seni sfden kurtarsın
2.sınavını kazanasın
3.ehliyetini alasın
4.arabanı alasın
5.ellerinden sımsıkı tutup seni bırakmiycak güzel bir insanla evlenesin
6.şimdilik bu kadar aklıma geldikçe yazarım :lol:
savasci-kiz

5.si olsun diğerleri olmasada olur
savasci-kiz

ya Paxil kilo aldırıyomu cidden :(
paint it black

Mesaj gönderen paint it black »

paxil bana en başta 6 kilo kaybettirdi 1 ay sonrada tekrar o kiloları aldırttı.Şu an iştahım orta derecede
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

olanzapin içen her kez 1 ayda 10 kilo alıyo en az. ben de içtim zamanında ordan biliyorum. gece uyuyamıyosun bilem, aklın sürekli midende oluyor. kullanan arkadaşlar biliriler...
..............Resim.................~~Resim
savasci-kiz

mahsunkul yazdı:olanzapin içen her kez 1 ayda 10 kilo alıyo en az. ben de içtim zamanında ordan biliyorum. gece uyuyamıyosun bilem, aklın sürekli midende oluyor. kullanan arkadaşlar biliriler...
yarın doktora gidip paxil yazdırıcaktım ama paint beni korkuttu :(
olanzapin bu işe yarıyormu eminmisin?
Kullanıcı avatarı
PETUNYA

Mesaj gönderen PETUNYA »

savaşçı kilomu almak istiyosun yemek ye işte bol bol pilav makarna pasta börek çörek kızartmalar çerezler kola.abur cubur yiyosan onu kes ozaman,iştahını almasın diyetisyeniniz konuştu :D
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

savasci-kiz yazdı:
mahsunkul yazdı:olanzapin içen her kez 1 ayda 10 kilo alıyo en az. ben de içtim zamanında ordan biliyorum. gece uyuyamıyosun bilem, aklın sürekli midende oluyor. kullanan arkadaşlar biliriler...
yarın doktora gidip paxil yazdırıcaktım ama paint beni korkuttu :(
olanzapin bu işe yarıyormu eminmisin?
evet öyle bu konuda baya bi bilgim var ve bu ilacı kullanan arkadaşlarım var.

yanlız şunu hatırlatırım ki. olanzapin depresyon ilacı değil. genelde paranoyik, ve şizofrenik belirtiler gösteren hastalara verilir. depresyon ilaçları ile birlikte kullanılır..( dopamin reseptörlerini bloke ederek etkisini gösterir)..
..............Resim.................~~Resim
yalin3470

Mesaj gönderen yalin3470 »

sizin aksinize ben kilo verdim.bi ay şurup içtim bir ayda 6 kilo verdim. şimdi 17 yaşındayım ve 42 kiloyum. doktora bunu soyleyince ilacımı değiştirdi. insallah bu ilaç kilo verdirmez zayıf olmaktan nefret ediyorum. psikiyatri bana hiç tavsiyelerde bulunmuyor ilaçı verip gonderiyo benim gittigim doktor mu boyle yoksa butun psiyatrlar mı boyle
xact

Mesaj gönderen xact »

Bana antidepresanlar çok fazla kilo aldırmadı da, antidepresanın yanında verilen antipsikotikler daha fazla aldırdı sanki.