İlaçlarla ilgili olumsuz yorumlar!!!

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
global

İlaçlarla ilgili olumsuz yorumlar!!!

Mesaj gönderen global »

İlaçlarla ilgili gereksiz bir ilaç gibi mesajlar yazmayalım. Her kişinin bünyesine göre değişir. Sana olumlu etkisi olmayan bir ilaç, ona belki de çok iyi gelecek. Sana yan etkileri fazlaysa ona yan etkisi az olacak. Bazı ilaçları kötüleyerek,
Farkında değiliz ama ilaç kullanarak tedavi olanların ümitlerini yakıp yıkmış oluyoruz. [smilie=stop.gif]
1lh4n

Re: İlaçlarla ilgili olumsuz yorumlar!!!

Mesaj gönderen 1lh4n »

sadece ilaçla tedavinin mümkün olduğunu düşünmüyorum
global

Mesaj gönderen global »

1lh4n yazdı:sadece ilaçla tedavinin mümkün olduğunu düşünmüyorum
Tabiki.
Zaten her hastalık için kullanılan ilaç doktor kontrolünde olmalı. [smilie=blind.gif]
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

global yazdı:İlaçlarla ilgili gereksiz bir ilaç gibi mesajlar yazmayalım. Her kişinin bünyesine göre değişir. Sana olumlu etkisi olmayan bir ilaç, ona belki de çok iyi gelecek. Sana yan etkileri fazlaysa ona yan etkisi az olacak. Bazı ilaçları kötüleyerek,
Farkında değiliz ama ilaç kullanarak tedavi olanların ümitlerini yakıp yıkmış oluyoruz. [smilie=stop.gif]
haklısın. ama en azından kendi bünyesinde hissettiği etkileri bunu hatırlatarak yazabilr. ve bizde az çok bi kanı sahibi oluruz..

tabi bünyelerimiz farklı olduğu kadar rahatsızlıklarımızda farklı .. depresyonunda 5-6 çeşidi var ki bu benim bildiğim. bunun yanında sosyal anksiete bozukluğuda çeşit çeşit..haliyle her rahatsızlığın ilacı farklı..

kimi ilaç benim şikayetimi gidermeyebilr.ama arkadaşın şikayetleri farklıdır ona iyi gelir. aslında bunu forumdaki arkadaşların iyi bilmesi gerekiyo..özellikle yeni ilaca başlayan arkadaşlar olumsuz yorumlardan etkilenebilir ve çoğu arkadaş ilaçardan kısa bi sürede etki bekliyor.
..............Resim.................~~Resim