zyban hakkında bilgisi olan var mı?

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kilitli
derya1906

zyban hakkında bilgisi olan var mı?

Mesaj gönderen derya1906 »

Şu lanet sigaradan kurtulıym derken daha kötü oldum bi ilacın bu kadar yan etkisi olurmu ya 3 gün ağlamaktan helak oldum 4 üncü günde baş ve mide ağrısından geberdim...
tonyukuk

Re: zyban hakkında bilgisi olan var mı?

Mesaj gönderen tonyukuk »

bu kadar tesadüf olur Annem 25 yıllık tiryskiydi Zybanı kullanarak sigarayı bıraktı Ondan görüp ben de kullanayım diyen başka bir tiryaki vardı fakat bırakamadı Sanırım bu ilacı kullanırken biraz da irade takviyesi yapmak gerekiyor.
derya1906

Mesaj gönderen derya1906 »

ya annen ne kadar kullanmış bi sorsana bide yan etkileri ne zaman bitmiş ben baş ağrısından duramıyorum da...tşk ederim
Kullanıcı avatarı
serkan33

Mesaj gönderen serkan33 »

Bende 1 ay oldu wellbutrin le sigarayı bıraktım...Zyban la aynı sadece ismi farklı..Yan etk,leri çabuk geçiyor...
THATS ALL...
tonyukuk

derya1906 yazdı:Şu lanet sigaradan kurtulıym derken daha kötü oldum bi ilacın bu kadar yan etkisi olurmu ya 3 gün ağlamaktan helak oldum 4 üncü günde baş ve mide ağrısından geberdim...
Annem 25 senelik tiryakiydi ve ZYBAN kullanarak sigaradan kurtuldu. hatta iki kutu kullanmıştı ama senin yazdığın gibi şikayetleri olamdı. İnş. sigarayı bırakabilirsin.
tonyukuk

En yukarıda benzer bir yorum daha yapmışım ama hatırlayamadım şimdi tesadüfen farkettim; fazla olanlar siliniebilir
Kilitli