İLAÇ KULLANIP SAĞLIĞINA KAVUŞAN VEYA BUNU DUYAN VAR MI ?

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
var

Re: İLAÇ KULLANIP SAĞLIĞINA KAVUŞAN VEYA BUNU DUYAN VAR MI ?

Mesaj gönderen var »

primer yazdı:yaklaşık 4 sene ilaç kullandım 2 senesi düzenli diger 2 senesi yarı düzenli
ilaç depresyonda iken eyvalla büyük kurtarıcı ama s. fobi açısından kullanıldığısürece s.f yi askeri ölçüde maskeliyo sadece ilaç kullanmak benim anksiyetemi dahada azıttırdı
şuanda ilaç kullanmıyorum ve daha iyi durumdayım
Anlamadım, sadece askerde mi iyileştin? 'Askeri ölçü' ne demek?
Kullanıcı avatarı
primer

Mesaj gönderen primer »

bakankör yazdı:
var yazdı:
primer yazdı:yaklaşık 4 sene ilaç kullandım 2 senesi düzenli diger 2 senesi yarı düzenli
ilaç depresyonda iken eyvalla büyük kurtarıcı ama s. fobi açısından kullanıldığısürece s.f yi askeri ölçüde maskeliyo sadece ilaç kullanmak benim anksiyetemi dahada azıttırdı
şuanda ilaç kullanmıyorum ve daha iyi durumdayım
Anlamadım, sadece askerde mi iyileştin? 'Askeri ölçü' ne demek?
Asgari demek istemiş.
Umarım mecaz yoktur yine bilmişlik yapmıyım :D
bakan kör doğru anlayıp anlatmış teşekkürker bakan kör
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

İyileşenleri duydum gördüm ama buharlaşıyorlar foruma da uğramıyorlar
Kullanıcı avatarı
moby

Mesaj gönderen moby »

tonyukuk yazdı:İyileşenleri duydum gördüm ama buharlaşıyorlar foruma da uğramıyorlar
Tekrar bulaşır diye korkuyorlardır : )
tonyukuk

Evet öyle de olabilir İnsan iyileşince bunalım durumlara tahammül edemiyor Demek ki bu yüzden yalnız kalıyoruz
tonyukuk

Sığ bilgilerle yorum yapmayalım Ben şizofrenim ve gayet iyiyim SF'den şizoya dönene de hiç rastlamadım Hatta küçümseme gibi olmasın eve kapanan kendini yaşamdan izole edenlere üzülsem de çok şükür daha iyi durumdayım diyorum. Hani sen şizofreni daha kötü gibi bir çıkarımda bulundun ya Ona binayen diyorum Ama forumda hala takılma konusunda haklısın Lakin bu çözümsüzlükten ziyade zaman geçirmek için yaptığım birşey
thesilent

Mesaj gönderen thesilent »

Arkadaşlar daha ilaç kullanmaya başlamadan vazgeçmek gibi algılanmasın ama bişey sorucam.Bu ilaç beni sosyalleştirebilir ama bugüne kadarki yaşadığım pişmanlıkları ve bazılarına olan derin kırgınlıklarımı bana unutturabilecek bir ilaç var mı?Bu işin içinden çıkamam gibi geliyor bana;gerçi zararın neresinden dönülse kardır... [smilie=scratch_one-s_head.gif]
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

thesilent yazdı:Bir haftadır oburix kullanıyorum,hiçbir değişim yok ama doktorum dozu artırınca etkisini fark edeceğimi söylüyor.O da yarın olucak inş.Ama çok umutlu değilim yani hiç de öyle aman aman bişey değilmiş bu ilaç. [smilie=cray.gif] .Bu arada internette sürekli araştırma yapıyorum.Polenin etkili olduğunu okudum.Kullanmak istiyorum ama ilaçla birlikte kullanılmıyomuş,bunun nedenini bilen var mı? [smilie=slow.gif]
ilaç isimleri vermiyoruz lütfen..

bkz. forum kuralları...
..............Resim.................~~Resim
thesilent

Mesaj gönderen thesilent »

Tmmdir ilac ismi yok;) Ben yine devam ediyim kendimdeki degisimleri yazmaya;ilacin dozunu artirdim iki gundur o sekilde kullaniyorum.Bi 5 gundur fln ruyalarimda hep kendimi disadonuk biri olarak gormeye basladim ama gercekte bi degisim yok.Ama ztn ilacin etkisi 3.haftadan itibaren hissediliyomus.Daha o kadar olmadi.Simdilik durum bu... [smilie=dash3.gif]