paxille birlikte norodol ve tofranil

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kilitli
Kullanıcı avatarı
yasminn

paxille birlikte norodol ve tofranil

Mesaj gönderen yasminn »

uzun bir aradan sonra mrh. 1 seneye yakın paxil kullanıyorum .2 haftadır dozunu 2 ye cıkarttım.sabah aksam aliyorum.doktora gıttım ikiye cıkartman iyi olmus dedı.ama dedim benım sorunum artık sf degıl.aklıma bıle gelmıyor.ben bu hayattan bıktım olmek ıstıyorum dedim.senini durumun vahim dedi [smilie=dash2.gif] ve paxilin yanında gunde 2 tane tofranıl alıcaksın ve aksam yatarkende 10 damla suyun ıcıne norodol damlatıp ıcıceksın dedi.3 gundur boyle yapıyorum sersem gıbıyım.gozumu zor acıyorum.bu ılacları kullanan arkdaslar varmı.norodol sizofrenı ılacı sf ıle alakası yok.
ben ben degilim , hicbir zamanda olmadım
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

Re: paxille birlikte norodol ve tofranil

Mesaj gönderen sıkıfobik »

o verdiği ilaçlar ne yapıcakmış sana hayatı sevmeni mi sağlıyacakmış..:D bu psikolok olayı tam dümen ya..

sorduğun soruyla ilgili bir cevap değil ama yazmak istedim. umarım kızmassın :)
Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

yasminn ben de bir aydır bu paxil'den kullanıyorum. Doktor en azından 2 sene kullanmam gerektiğini söyledim. Korkuttun şimdi beni.

Kaderim ilacı bıraktırmak için elinden geleni yapıyor(bkz. http://www.sosyal-fobi.net/forum/viewto ... 88#p196688)
sosyalfobi : geçici çekingen zar
Kullanıcı avatarı
rainslovee

Mesaj gönderen rainslovee »

ölmek istiyorum diyince vermis zaten sen kullan faydasini gorursun mutlak koskoca doktor can1m hayret bisi ya sen ic bise olmaz .
hayatı oldugu gibi deil de hayal ettikleri gibi yaşamaya kalkanlar mutluluga ancak delirdikleri zaman ulaşırlar..
Kullanıcı avatarı
yasminn

Mesaj gönderen yasminn »

sersem gibi oldum mahfetti bu ilaclar beni ben kestim umudumu artik boyle geldim boyle gidicem :(
Kullanıcı avatarı
rainslovee

Mesaj gönderen rainslovee »

olmaz iste oyle yapma umutsuz olma sf ile yasamayi ogrenmen lazim baska bi doktora basvurabilirsin aslinda bi de onu dene ama zanned1yorum sen1n yas1n daha genc o yuzden hayat tecruben az bir seyi hemen karar verip aninda uygulama once iyice bi dusun bu dedigimi zamnala daha iyi anlarsin .. bide sigara kulland1g1n ilaclarin etkisini azaltiyo haberin olsun iciyosan bunu da dikkate al.
hayatı oldugu gibi deil de hayal ettikleri gibi yaşamaya kalkanlar mutluluga ancak delirdikleri zaman ulaşırlar..
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

ilaçlara bel bağlarsan böyle gelir böyle gidersin tabi. hayata daha farklı bakmayı dene kendine gülebilmeyi öğren..
Kullanıcı avatarı
BiR UMUT VAR

Mesaj gönderen BiR UMUT VAR »

norodol u askerde almışdım sene 99 da .paxillede diderali 2 sene önce kullandım sonuçmu sonuç yine nafile...
BİR UMUTLA BAŞLAR HERŞEY...
Kullanıcı avatarı
katre

Mesaj gönderen katre »

yasminn sen nerde gittin doktora yani daha doğrusu devlet hastanesi mi?öyle gözüküyor yazdıklarından.öyle ise eğer ilaçları almadan önce iyice araştır.prospektüsü filan oku,başka dr.larada danış yani dr. bulamazsan bir sürü site var psikoloji ile ilgili oradaki dr.lara yazabilirsin cevap veririler belki.çünkü o kadar ilaç çok fazla gibi geldi bana ki zaten serseme çevirmiş seni..Allah bilir doktorun o ilaçalrı yazarken ne düşünüyordu aklından kimbilir.şimdi diyoruz ki onca yıl okuyorlar bu kişiler .bu işin uzmanı onlar biz daha mı iyi bileceğiz ama öyle değil galiba.geçenlerde Antalya'daki okulun mezuniyet töreninde okul birincisi konuşmasında söylemişti hatırlarsan.bir anket yapılmış ve mezun olan öğrencilerden çok büyük bi oranı ailemi arkadaşlarıma teslim etmem gibi bir sonuç çıkmış.artık nasıl bir eğitim aldırlarsa..yani bence dikkatli ol!psikiyatrik ilaç bir de,nolur nolmaz...geçmiş olsun.
"Hiç kimse kendisi için gizlenen müjde ve mutluluğu bilemez."
Kullanıcı avatarı
yasminn

Mesaj gönderen yasminn »

cevaplarınız ıcın tesekkur ederım norodol ve tofranılı bıraktım sf yi ikiye katladı yemek yiyemez oldum titreme son safhaya geldı bu arada sigara kullanıyorum etkısını azalttıgını da ilk defa duyuyorum :( oofff hayat nedir senden cektıgımmm [smilie=dash3.gif]
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

ilaçları bırakın. kafanızı uyuşturmayı bırakın... kendinizi kandırmayın. bence uyuşturucu bağımlısından farkınız yok.. bahaneler hazır dimi? yazın bakalım...
Kullanıcı avatarı
caferali

Mesaj gönderen caferali »

ilaç iyidir kullanın..
bozuk olan beyin kimyasını düzenler.
eğer doktor tavsiye etmişse, yok kapitalizmin oyunuydu yok uyuşturucuydu dinlemeyin. elbette yan etkileri olacaktır ama gülü seven dikenine katlanır.
de te fabula narratur
Kullanıcı avatarı
yasminn

Mesaj gönderen yasminn »

caferali yazdı:ilaç iyidir kullanın..
bozuk olan beyin kimyasını düzenler.
eğer doktor tavsiye etmişse, yok kapitalizmin oyunuydu yok uyuşturucuydu dinlemeyin. elbette yan etkileri olacaktır ama gülü seven dikenine katlanır.
aynennn
Kilitli