efexor ve paxil birlikte kullanılır mı

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
çamur

Re: efexor ve paxil birlikte kullanılır mı

Mesaj gönderen çamur »

ben paxili uzun yıllar kullandım.. hernekadar sf de ilaç tam olarak tedavi etmesede yinede benim kullandıklarım içersinde paxil en faydalısıydı.... fakat bu ilaç meselesi biraz can sıkıcıdır... kullandıkça alışırsın bi süre sonra etkisini anlamaz olursun vee hayatının bir parçası olur. bigün gelir yapacağın işlerde yada gideceğin yerlerde sorun yaratabilir sana... bide bağımlılık söz konusu olur ki artık onu bıraktığında, ona başladığın ilk günden daha da beter olursun [smilie=bomb.gif]
doktor olayına gelince , ben çok doktora gittim ama sonuçta onlarda sadece bu ilaçları yazıyor. yani ellerinde sihirli deynek yok.. ve dünyayı bilemem ama hiçbir yerde türkiyedeki psikiyatristler kadar çok ve kolay para kazanan bi doktor grubuda yoktur sanırım... on dakka ya bakar yada bakmalar her on dakka için alırlar en az 100tl... gidersen sana bir saat zaman ayıracak ve konuşark çözüm yolları aricak bir psikoloğa gitmeni tavsiye ederim...

buarada bende uzun yıllar 20mg paxil kullandıktan sonra 7 aydır nasıl olduysa azmettim ve ilacımı bıraktım ve açıkcası çokta başa dönmedim bu sefer... ama mücadele ediyorum düşüncelerimle sık sık, zorlanmıyo değilim yani.... [smilie=dash2.gif] sadece dideral kullanıyorum ki oda bğımlılık yapan ve sinir sistemini etkiliyen bir ilaç değil....

buarada merak ettim dostum agnostik.. ne olduda böle bi anda acilen sf den kurtulmak ilaç süper karışımlar aramaya başladın bi anda ??? sanırım hayatında olumlu bir gelişmeler ve değişimler var gibi :D bi gönül işimidiri yoksa güel bir işten teklif mi geldi nedir böle :D [smilie=dance4.gif]
sadece arabalar...
Kilitli