*_Doktor Fobisİ_*

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

*_Doktor Fobisİ_*

Mesaj gönderen mahsunkul »

benim bu fobilerin ardı arkası kesilmicek gibi, bu seferde doktor / eczacı fobisi :S

bi doktora gidip derdimi anlatmaya ve ilaçlarımı yazdırmaya bile çekinenlerdenim. deki doktora yazdırdım bu seferde eczaneden alma safhası var. özellikle yeşil receteli veya kontrole tabi kullandığım ilaçları eczaneden almak çok güç...

.....
..............Resim.................~~Resim
Seven_7

Re: *_Doktor Fobisİ_*

Mesaj gönderen Seven_7 »

Bunlar "tam fobik belirtileri" yani anlayacağın "doktora ve ilaca daha fazla ihtiyacın var" biraz daha düşün istersen. :)
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

dr u anladıkta eczanenin ne günahı var yav..anlamadım:)
Kullanıcı avatarı
tomwaits

Mesaj gönderen tomwaits »

mahsun hani çapadan randevü alacaktın en kısa zamanda bekliyorum.derdini anlatmaktan çekiniyorsan anlatmak istediklerini önceden kağıda yaz gerekirse ben senin yanında gelirim,yazılan ilaçlarıda istersen senin yerine alabilirim ama senin yapabileceğini düşünüyorum :)
Kullanıcı avatarı
PETUNYA

Mesaj gönderen PETUNYA »

aman mahsunn,bazen bizi keklediğini düşünüyorum :)
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

Seven_7 yazdı:Bunlar "tam fobik belirtileri" yani anlayacağın "doktora ve ilaca daha fazla ihtiyacın var" biraz daha düşün istersen. :)
düşün düşün dur, nereye kadar.Resim
15 senedir dr. ve ilaçlar ile haşır neşirim bu arada...
tomwaits yazdı:mahsun hani çapadan randevü alacaktın en kısa zamanda bekliyorum.derdini anlatmaktan çekiniyorsan anlatmak istediklerini önceden kağıda yaz gerekirse ben senin yanında gelirim,yazılan ilaçlarıda istersen senin yerine alabilirim ama senin yapabileceğini düşünüyorum :)
saol kanka, arıyorum ama randevu alamıyorum, tüm randevular dolu diyo telesekreter arkadaş. gitsem fena olmaz hem benden bişeyler öğrenmiş olur asistan arkadaşlar...(:
PETUNYA yazdı:aman mahsunn,bazen bizi keklediğini düşünüyorum :)
öncelikle terkardan hoşgeldin sefalar getirdin..(:

şincik olayı tam anlatamadım galiba, durum şu ilaçlarım kontrole tabi bilemedin yeşil receteli, doktora gidip kardeş şu ilaçları kullanıyorum bi zahmet yazarmısın deyince; "orda duuur" diyo, ne etcen sen bunları falan diyo. yani doktordan çekinmemin tek nedeni bu. yoksa doktordan ne korkiyim, o bende korksun. (:
kaşif yazdı:dr u anladıkta eczanenin ne günahı var yav..anlamadım:)
eczacıya gelince, yine aynı şekilde kontrole tabi ilaç istemek gerçekten kolay değil. normal sıradan bi ilacı dedemde ister. iste sen bakıyım xanax bak sana nasıl bakıyo, sanki bi sabıkan varmış gibi (:
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
leisen

Mesaj gönderen leisen »

mahsunkul yazdı:normal sıradan bi ilacı dedemde ister
deden sosyal fobili mi ?
Acıyı , acımasızlığı ve mecburiyeti sevmezdi insan...Ve sadece gerçeğe inanırdı...Fakat sadece iki gerçek vardı hayat ve ölüm...Hayat acımasız , ölümse acıydı...Ve insan sevmeye mecburdu..!
...
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

czacıya gelince, yine aynı şekilde kontrole tabi ilaç istemek gerçekten kolay değil. normal sıradan bi ilacı dedemde ister. iste sen bakıyım xanax bak sana nasıl bakıyo, sanki bi sabıkan varmış gibi (:
nhahahaaaa eyvallaaaah :D