rosaliac xl

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
redneck24red

rosaliac xl

Mesaj gönderen redneck24red »

arkadaşlar kremi yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum..normalde kızarmam gereken durumlarla karşılaştım bugün ama banamısın demedi..hatta arkadaşla bi ara gülme krizine girdik orda bile kızarmadı suratım ki ben güldüğümde kıpkırmızı olurum..herkese tavsiye ediyorum ve kullanan arkadaşların görüşlerini almak istiyorum.
Kullanıcı avatarı
facial_blushing

Mesaj gönderen facial_blushing »

ya bu kremin özel bir kullanma şekli mi var bende 3 haftadır kullanıyorum hiç bi fayda etmedi.nasıl kullanıyorsun sen.paylaşırmısın?
how many more?????
deniz75

Mesaj gönderen deniz75 »

Şimdi bir arkadaş iyi geldi diyor diğeri işe yaramadı.Sanırım kullanmadan etkisini anlayamayacağız.
Kullanıcı avatarı
r_ozurlu
Admin

Mesaj gönderen r_ozurlu »

Insanlara anlatmak istedigime en iyi örnek.

Ilac olsun, gida olsun, icecek olsun birine iyi gelen digerine kötü gelebiliyor veya hic etki yapmayabiliyor. Bünye meselesi.

Kimisi cok inanmistir plasebo etkisi yapar kimisi inanmaz istedigin dozda ver yine yaramaz.

Benim de yüzüm cok kizarirdir, dershanede ögretmen derdi cok kan var kan ver diye belki ise yarar. Denedim ise yaramadi. Sonra baskasi dedi derinin üst tabakina yakin kilcal damarlardan olur, yapacak birsey yok.

Simdi öyle kizarikliklarim olmuyor, ama nasil olmuyor.
Eskiden kizardigimi hissettigimde veya bana hissettirildiginde otomatikmen onu bastirmak icin cabalar, beceremedikce daha da kizarirdim. Neticede her defasinda domatesten farkim kalmazdi.

Simdi utandigimda kizaririm ama bastirmaya calismiyorum, geciyor. Kizardin diyene de normal bu ben böyleyim kizaririm diyorum , hem kendim sakin oluyorum hem olay büyümeden cabucak geciyor.
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

Aynen bende eskiden cok kizarirdim. Halen kizariyorum ama eskisi kadar cok degil. Simdi kizarsamda girgira vuruyorum isi o yuzden daha az kizariyorum.
redneck24red

kremi sabah ve akşam olmak üzere 2 kere güzelce yüzümün ve boğazımın bütün bölgelerine sürüyorum ve gerçekten iyi sonuçlar alıyorum ..ama arkadaşların dediği gibi ciltten cilde değişebilir..o kızarma anı geldiğinde sanki artık yüzüme çekilmiyor kan bu ilaç sanki yüzümdeki damarları bi şekilde durdurdu..
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Mesaj gönderen crvena_zvezda »

Benim tenim esmer olduğu için kızarmam o kadar belli olmuyor...

Bu bakımdan şanslıyım... :)
DCC
realistboy

Mesaj gönderen realistboy »

rosaliac xl nin kutusunda kan damarlarının aşırı tepkisini azaltma diye bişey yazıyordu o cümleye umutla bakıp kesin kurtulacam diye ne neşelere girmiştim . Ama Gene hayat bize mutlu olma şansı vermedi :D:D
ßir gün Bizde Özgür olabilecekmiyiz..
redneck24red

realisticboy, ne kadar zaman kullandın ilacı ?
realistboy

3 hafta
redneck24red

abicim ciltten cilde fark var..ben senin yerinde olsam devam ederim kullanmaya.. no retreat no surrender ( pes etmek yok teslim olmak yok) ....bu illeti yeniceksek azimli olmalıyız ...
realistboy

kutumun yarısını bitirmiştim ve kızarma agır basınca gene sarıldım rosaliaca nslsa kaybedecek bişeim yoktu . aama hayret o sınıfta hocaya soru soran . ve kızarmayı düşündüğü halde sıcaklık baskısını hisetmeyen benmiydim .* kardeş hakLısın bunu yenecez
redneck24red

ha şöle..yenicez tabi..benim rosaliac xl ile bu 19. günüm. yavaş yavaş dahada iyi olmaya başladım bakalım nolcak..
realistboy

Bugün Hiç yapmadıgım birşeyi yapıp tahtaya kalktım ya. sadece rosaliacı sürmedigim kulak kısmım kızardı . iyi gibi bişey ya yanlış düşünmüüşüm bu krem hakkında
redneck24red

abicim bu rosalliac her derde deva..kafan kelse iyice bi sürüceksin bunu saç bile çıkarır valla..