seroxat

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kilitli
mutsuz

seroxat

Mesaj gönderen mutsuz »

Daha önce konu açıldımı bilmiyorum yeni üyeyim seroxat utangaçlık ilacı başlığı altında satışı yapılıyor doktorum bana dideral ve lustral verdi pek işe yaramadı seroxat ilacını kullanıp memnun olan varmı
ogalican

Re: seroxat

Mesaj gönderen ogalican »

İlk başlarda mideye biraz dokunabilir, uyku bozukluğuna ve sebepsiz strese sebebiyet verebilir.
mutsuz

Mesaj gönderen mutsuz »

ogalican teşekkürler:)
ogalican

Mesaj gönderen ogalican »

mutsuz yazdı:ogalican teşekkürler:)
Rica ederim. : )
Ben kullansaydım daha fazla bilgi vermeye çalışırdım.

Arkadaşım yaklaşık 2 hafta kadar kullandıktan sonra bırakmıştı. Ama o çok farklı şeyleri de denedi, sorun seroxat veya başka bir ilaç değildi.
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

Önceden şöyle haberler vardı

Seroxat intiharı tetikliyor

diye... bu başlığı görünce tekrar

aradım ama bulamadım

kaldırmışlar
cesaret

Mesaj gönderen cesaret »

ilaçları doktor kontrolünde kullanıyorsunuzdur umarım
Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır.
hayata renk katabildiysem ne mutlu bana
:)HER ŞEYE RAĞMEN GÜLEBİLMEK,GÜLDÜREBİLMEK CESARET İSTER :)
Dururken bıraktığınız iz noktadan ibarettir.
life

Mesaj gönderen life »

öncelikle selamlar....
uzun süredir girmiyorum foruma..baya bi değişmiş...
neyse ben kendimle ve ilaçla ilgili bilgi vereyim biraz
ben gelişme çağından beri üzerime yerleşmiş kalmış tipik bir sf liyim.bu siteyi ilk keşfettiğimde gözlerime bile inanamamıştım.zira ozamanlar hastalığımın ne olduğunu bile bilmiyordum.sonrA araştırarak okuyarak önce ne olduğunu ne olacağım hakkında bilgi topladım.sf li insanların hissetiklerini hikayelerini okudum.çok sancılı günler geçirdim gerçekten en güzel yıllarım heba oldu gitti resmen.arkama baktığımda koskaca bi hiç görüyorum.neyse.....ben ilaca döneyim.ilacı kullanalı uzun zaman oldu şuan kullanmıyorum ama başlamam an meselesi gibi bişi:) doktora gittiğimde bana ilk olarak verdiği ilaç tı seroxat..zaten görür görmez ben onıu sevmiştim oda beni:) ilk önce yarım başladım.onu içtiğim ilk gün belki de plasebo etkisi yapmıştı bende bilemiyorum...ama ayaklarım yere basmadı resmen uçuyodum resmen bütün dünya benimdi sanki.sf nin etkileri bloke olmuştu resmen bi an bambaşka bi insan olduğumu hisettim.herşey etrafımda dönüyodu.pembeydi herşeyin rengi sanki.
uzun süre böyle devam etti.uzun zaman yol kattettiğimi zannettim.bi süreliğine yurtdışına gitmiştim.
3 aylığına gitmek zorundaydım iş için. bu beni korkutmuştu biraz gidip doktorumla konuştum ilacıma devam etmem gerektiğini söyledi ama ben orda bulunduğum zaman içinde ilacı bırakmaya karar verdim önce düzensiz içtim sonra komple kestim.bırakma dönemi çok sancılı oldu...baş dönmesi halsizlil-k ve bunların paniği yedi bitirdi beni resmen.sonra sonra aştım tabiki.ama bırakmak başlamaktan beter bu ilaca başlamadan önce çok iyi karar vermek gerekir.hee sf ye etkisi oldumu derseeniz evet oldu ama beni bırakmak istemedi ve ilaçla ayrılığımız baya bi sancılı oldu bu ilaca başlayacak arkadaşlara tavsiyem her güzelin bi kusuru olduğu gibi bununda yan etkisi çok fazla o yüzden dikkat.....!!!
benmişim kendimden bir korkak yaratmışım,
kendimi korurken en çok ben ürkütmüşüm,
benmişim kendimi savunurken en çok haçerleyen
bir meçhul olmuşum failim ben...
ama beni bana küstüren,beni bana kırdıran
sf'nin hiç suçu yokmu???
Kilitli