İLAÇLAR VE YANETKİLERİ

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
lirikdans

İLAÇLAR VE YANETKİLERİ

Mesaj gönderen lirikdans »

Yaklaşık 20 gündür fulsac içiyordum,2 fgün önce bırakdım,neden mi?ben ağzımı açıp konuşamaz ,kafamı toplayamaz bir hale geldim,sürekli yatmak istiyordum,herşey zor gelir oldu,yaşasın yaf 2 gündür panik halim geri geldi,seni seviyorum panik ben,ilaçlar naniksin sennn :)
Kullanıcı avatarı
thereaper

Re: İLAÇLAR VE YANETKİLERİ

Mesaj gönderen thereaper »

"seni seviyorum panik ben,ilaçlar naniksin sennn" [smilie=rofl.gif] [smilie=laugh3.gif] [smilie=haha.gif]

fulsac bende hiç bi etki yapmamıştı
ama ben hep ben ağzımı açıp konuşamaz ,kafamı toplayamaz bir haledeyim,
sürekli yatmak istiyorum,herşey zor gelir bana :(
HIM - Don't Fear The Reaper >>> http://www.youtube.com/watch?v=b7GaPl2Q7Vk
mistir_spak

Mesaj gönderen mistir_spak »

hepimiz depreesyondayız o halde bende 5 senedır depresyondayım lanet olsun bittirdi benı bazen beynımın olmadıgını saman dolu olduugnu dusunuorum artık
Neden??

Mesaj gönderen Neden?? »

paxera kullanan varmı acaba yan etkileri nasıl?
mistir_spak

Mesaj gönderen mistir_spak »

paxera oooooo super taddından yenmez saka saka bılmıorum :d
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

her gece 2 defa beni uyandırarak uykumu bölüyor..bu kotu oluyor..
BEN BENİM
IRMAK_

Mesaj gönderen IRMAK_ »

her gece 4 de uyandırıyor [smilie=crazy_pilot.gif]
İŞTE ÖYLE BİR KESİT...
var

Mesaj gönderen var »

IRMAK_ yazdı:her gece 4 de uyandırıyor [smilie=crazy_pilot.gif]
yatmadan hemen önce tuvalete gitmeyi dene.
IRMAK_

Mesaj gönderen IRMAK_ »

[smilie=bomb.gif]
öyle değil yaaaa,resmen dolanıyorum,alemsin ninemiyim ben [smilie=crazy.gif]
İŞTE ÖYLE BİR KESİT...
Kullanıcı avatarı
banditta

Mesaj gönderen banditta »

Neden?? yazdı:paxera kullanan varmı acaba yan etkileri nasıl?
hmm ocakta sormuşsun ama ben yine de cevap veriyim bu soruya 2 haftalık bir kullanıcı olarak belki başkasının işine yarar.
ilk hafta inanılmaz manyaklaştırdı beni. içtikten 1 saat sonra yatağa zor attım kendimi ama uyuyamadım. duvarlara bakıyorsun falan. bütün hafta esnedim resmen.
bu hafta o kadar uyku yapmadı ama yataktan kalkmak zor geliyor hala. bütün gün yorgunluk yapıyor üzerinde. bu da geçiyormuş zamanla sanırım.
sonra iştahımı kesti benim 2 haftadır. mide bulantısı yapıyor birazcık. bazılarının tam tersine iştahını açmış.

katlanılamayacak şeyler değil kesinlikle. ben yan etkilere çok kafayı takan, yan etki yüzünden ilaç kullanmayan bir insan olarak söyleyebilirim bunu. hatta ilk günden benim moralimi yerine getirdi artık nasıl gaza gelmişsem iyileşeceğim diye. [smilie=party.gif]
en az 2 ay sonra etkisini gösteriyormuş. bakalım...
slayerx

Mesaj gönderen slayerx »

Depreks bazen mide bulantısı yapabilen reçetesiz ve plasebo kıvamında bir ilaç.Sabah içilmezse akşamüstüne sarkarsa falan uykusuzluk yaparmış gece.

UYARI:Reçetesiz bile olsa hiçbir ilaç doktor yazmadan alınmamalıdır aman dikkat diyeyim.

(Bu arada sarı kantaron bir mucize falan diyenler çok ama tehlikeli alerjik reaksiyonları varmış haberiniz ola gençler.Peyniri silin hayatınızdan mesela.)
Kullanıcı avatarı
ecsam

Mesaj gönderen ecsam »

hiç sormayın ya ben de 2 ay önce bin bir umutla ilaca başlamıştım. yan etkilerinden devam edemedim.
mahvediyorlar adamı ya
ölüm gibiydi...
Bu dünya, bir misafirhanedir. Ebedi hayatı isteyenler, misafirhanedeki vazifelerine dikkat gösterdikleri nisbette memnun edilirler.
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

çok uykum geliyor. oyle boyle degil. ilaçtan once ben boyle degildim. doktor bu ilaç en az uyku yapanlardan biri dedi. ama hayır ilaçtan once boyle degildim. redbull deniyorum. olmicak yine. ilacı kesmek zorunda kalcam. yasanmıyor boyle. ya da ilac degistircem. neden boyle bilmiyorum. arkadas 24 saat uyku mu gelir.
BEN BENİM
xact

Mesaj gönderen xact »

manzara yazdı:çok uykum geliyor. oyle boyle degil. ilaçtan once ben boyle degildim. doktor bu ilaç en az uyku yapanlardan biri dedi. ama hayır ilaçtan once boyle degildim. redbull deniyorum. olmicak yine. ilacı kesmek zorunda kalcam. yasanmıyor boyle. ya da ilac degistircem. neden boyle bilmiyorum. arkadas 24 saat uyku mu gelir.
Selektif serotonin geri alım inhibitörleri bende de çok uyku yapıyor. Ama doktorum serotonin-noradrenalin gerialım inhibitörü yazdı ve onda hiçbir sorun olmadı uykum ile ilgili. Ssri kullanırken reboxetine etken maddeli bir ilaç eklemişti doktor. O ilaç da sadece noradrenalinin geri alımını engelliyor ve benim uykumu normale döndürüyordu.
SaNKiSaKiN

Mesaj gönderen SaNKiSaKiN »

fulsac kullanmadım ama kullandığım hemen her ilaç bende uyku yaptı..hayır zaten uykuyu seven bi tiptim şimdi temelli mal oldum çıktım..dünya yansa duymuyorum hiç bi şey bu da kötü ama bee