Laroxyl hakkında bilginiz var mı?

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kilitli
GZM

Laroxyl hakkında bilginiz var mı?

Mesaj gönderen GZM »

arkadaşlar ben şu an 25 lk lustral kullanıyorum ama artık bi işe yaramadğını düşünüyorum doktr bana Laroxyl bunu tavsiye etti ama sanırm bu daha hafifmş öyle dediler ben anlamadm bu işi.:S:S
Kullanıcı avatarı
tradewind

Re: Laroxyl hakkında bilginiz var mı?

Mesaj gönderen tradewind »

Laroxyl ve bir çok antidepresanlar mide duvarında harabiyete ve kordon kanserine yol açıyor sakın mecbur kalmadıkça yeme
sen ne güzel şeysin laleağacı!!
IRMAK_

Mesaj gönderen IRMAK_ »

ben uyuyamadığıda kullanıyorum,25 mg
yarısını kırıp kullanıyorum,iyidir hoşdur kendileri,yalnız kalkıpda işe gidicekseniz kafanızda 9 şiddetinde depremler yaratır,bu aralar çok dalgınsın topla kenini gibi bi izlenim yaratırsınız,sallar insanı,haberiniz olsun..
(yine doğaçlama yazmaya başladım ,inşallah anlaşılırdır)
İŞTE ÖYLE BİR KESİT...
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

Güzel olmuş Irmak, anlaşılır, ekşi sözlük tadında (:

2-3 sene kadar kullanmışlığım var 10-15 sene öncesinde. Paso esnetir, ağız ve göz kuruluğu yapar, kilo aldırır, antidepresan etkisinin yanında azda olsa bi anksiyolitik etkisi vardır. İnceden bi sersemlik, miskinlik ve asteni yapar. Benzodiazepinlerin yanında iyi gider. Yeni nesil seratoninerjiklerin çıkması ile birlikte, bi çok antikolinerjik yan etkileri sebebiyle tarihe karışmaktadır kendisi, diğer trisiklik antidepresanlar gibi...

bilmem anlatabildim mi :)
..............Resim.................~~Resim
GZM

Mesaj gönderen GZM »

evet bir kere kullanmştm ve bi saat sonra koltukta uyuya kalmştım ama bi daha denemedm ve ilk içtiğim içn öyle etki yaptı sandm belki kullnılnca sürekli geçer o uyku hali çnkü lusrtlda acaip bi sersemlk bulantı yapıyo 3 5 gn snra alışılıyor
revnaknuma

Mesaj gönderen revnaknuma »

Laroxyl benim için sosyal fobi ve depresyonda en etkili ilaç. piyasadan kalkarsa mahvolurum.
Kilitli