İki tane farklı hap içtim

İlaçlar hakkında merak ettikleriniz..
Kullanıcı avatarı
hüznüngüzü

İki tane farklı hap içtim

Mesaj gönderen hüznüngüzü »

arkadaşlar ben aurorix kullanıyorum sabah akşam yarım içiyorum normalde..Bugün sabah aldım yarım neyse öğlen eve geldim canım sıkkındı biraz hap alıp uyumak istedim aurorix uyku yapmıyo ben de başka bi hap içmk istedim cipralex aldım 20mg lık bi tane içtim bir buçuk saat önce falan içmiştim yattım yeni kalktım ve çok fenaydım midem çok ağrıyodu ve bulanıyodu gözümün önü karardı öleceğim sandım çok kötüyüm şimdi kustum ama hala baş dönmesi var mide bulanıklığıyla yaa korkuyorum bişey olur mu arkadaşlar napmam lazım
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Re: İki tane farklı hap içtim

Mesaj gönderen mahsunkul »

En kısa zamanda, bu ilaçları sana yazan doktora durumu anlat. Bir arada ters bi etkileşim yapmış olabilir, yada senin bünye ilaçları kaldıramamıştır, bi sebebi vardır illaki.

Eğer kafana göre ilaç aldıysa ki, Auroix hemen hemen her ilaçla etkileşir. Bu durumda yine en kısa zamanda doktora görünmelisin.
Geçmiş olsun..
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
hüznüngüzü

Re: İki tane farklı hap içtim

Mesaj gönderen hüznüngüzü »

Hastaneye gittim zaten bi sıvı içirdiler bi de kireç görünümlü kömür bileşimi gibi bişey içtim o kusmamı sağlıyomuş baya rahatladım sonra ama çok kötü olmuştum..Ayrıca cipralexi doktor yazmadı ben onu kafama göre içtim bugün doktora da söyledim kızdı bu hap diğer haplarla etkileşim yapıyomuş...Hala sersemlik var ama elim ayağım titriyo bu da hapın etkisindenmiş..